Çevre Hukuku Yüksek Lisans Derecesi

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Bu resmi yüksek lisans derecesi, çevre hukuku hakkında temel ve spesifik bilgi sağlar. Disiplinin farklı dallarına özel önem verir ve çevrenin teknik, coğrafi, ekonomik ve ticari yönleriyle ilgili yasal olmayan çeşitli konuları ele alır.

Bu yüksek lisans programı, İspanyol üniversite sistemindeki en yüksek Mükemmellik etiketi ile ulusal kalite ajansı tarafından akredite edilmiştir.

AQU Excel·lència MUDA

Çevrimiçi bir program olmasına rağmen, ikinci dersin ikinci döneminde zorunlu ve yüz yüze staj vardır.

Programın dili İspanyolca'dır, bu nedenle kabul edilmek için bu dilde bir yeterliliği kanıtlamanız gerekir.

Kariyer fırsatları

Çevre Hukuku Yüksek Lisans derecesinin disiplinlerarası doğası size çok çeşitli kariyere erişim şansı verir. Ayrıca, hukuktaki doktora programına kayıt olarak akademik eğitiminize devam etmeye karar verebilirsiniz. Kendilerine açık olan kariyer fırsatları arasında şunlar bulunmaktadır:

  • Kamu yönetimi (belediye meclisleri, il meclisleri, ilçe meclisleri, ticaret odaları ve diğer yetkililer): çevre uzmanı olarak çalışmak.
  • Sivil toplum örgütleri: teknik ve yasal tavsiye vermek.
  • Özel şirketler: teknik ve yasal tavsiye vermek.
  • Çevresel savunuculuk: teknik ve yasal tavsiyelerde bulunmak; çevresel uzlaştırma ve arabuluculuk.
  • Çevre danışmanlığı ve denetimi.
  • Çevre gazeteciliği.
  • Çevresel araştırma ve doktora çalışmaları.
  • Çevresel eğitim.
  • Üniversitelerde ve diğer araştırma merkezlerinde öğretim ve araştırma.

kabul

Yüksek Lisans programı, Hukuk, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Kamu Yönetimi ve Yönetim Ekonomisi, Gazetecilik, İşletme Çalışmaları, İş Etütleri, İşletme Bilimleri ve diğer ilgili alanlarda daha önce eğitim almış öğrenciler için tasarlanmıştır.

Genel olarak, Yüksek Lisans Derecesi Sosyal Bilimler, Çevre Bilimleri ve Biyoloji diğer alanlarda mezunları için yararlı olabilir. Yüksek Lisans Derecesi, diğer bilgi alanlarından gelen adaylar için de uygundur ve mesleki ve mesleki deneyimlerine yeni akademik bilgi ve daha fazla beceri ve nitelik eklemeyi amaçlamaktadır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

We are a young and dynamic university serving the needs of society, with an international outlook and a close relationship with our immediate socioeconomic environment.

We are a young and dynamic university serving the needs of society, with an international outlook and a close relationship with our immediate socioeconomic environment. Daha Az
Tarragona , Tarragona , Tarragona , Reus , Tarragona , Tarragona , Reus , Tarragona , Tarragona , Tarragona , Tarragona , Tarragona + 11 Daha fazla Daha az