Çevrimiçi Ana İş Bilişim

Genel

Program açıklaması

Yüksek lisans programı ile işte daha fazla sorumluluk ve başarı!

Online Business of Business Informatics (Yüksek Lisans İşletme Bilişim) kursu, stratejik, girişimci bir bakış açısıyla ve bilimsel kanıtların kullanımıyla çözümler geliştirmek için gereken becerileri sağlar. Lisans programı, bilişim sektöründe bir danışman veya girişimci olarak çalışmaya da hazırlar. Derece programı daha yüksek hizmete kapıyı açar.

Yüksek lisans mezunlarının geniş uygulama alanlarındaki ana uygulama alanı, ilgili BT projeleri için organizasyonel gelişim, yazılım geliştirme, uygulama, sistem operasyonu ve yönetimi sürecinin tasarımı ve yönetimidir. İş bilişimi, modern bilgi sistemlerinin mimarisinin geliştirilmesinden sorumludur.

Derece: Yüksek Lisans (Yüksek Lisans)

Başarılı çevrimiçi uzaktan öğrenim İş Bilişiminizi takiben, ilgili üniversite size Yüksek Lisans of Science (Yüksek Lisans) derecesi verir.

çalışma kursu

Eğitiminizin çoğunluğu çevrimiçi olarak gerçekleşiyor. Bizim denetimli çalışma modüllerimizle ve çevrimiçi öğrenme platformumuzdaki diğer öğrencilerle birlikte öğrenirsiniz.

Varlık olayları gönüllüdür ve cuma ve cumartesi günleri gerçekleştirilir. Sunulan üniversitelerin her yerinde sınavlar alınabilir.

Bu model sayesinde çalışmayı profesyonel faaliyetiniz, diğer yükümlülükleriniz veya ikamet yerinize bağlamanız için en uygun şekilde düzenleyebilirsiniz.

Ders modülerdir. Bireysel kurslar bir sınavla (varlığında) tamamlanır. Başarılı bir ders için Kredi Puanları (CPS) ECTS'ye (Avrupa Kredi Transfer Sistemi) göre verilecektir. Yüksek Lisans derecesi için toplamda 90 CPS gereklidir.

çalışma süresi

2 yıl meslek dışı çevrimiçi çalışma veya bireysel öğrenme hızı.

çalışma yerleri

Bu yüksek lisans programını iki devlet ortak üniversitesinde tamamlayabilirsiniz:

  • Uygulamalı Bilimler Kiel Üniversitesi
  • Ostfalia Üniversitesi Wolfenbüttel

Çalışma yeri ve başvuru formları hakkında daha fazla bilgi için, istediğiniz uygulamalı bilimler üniversitesine tıklayınız.

maliyetler

Yüksek Lisans Business Informatics'in maliyeti 7.680, - EUR, aylık 24 aylık taksitler halinde ödenir - EUR.

Buna ek olarak, teklif veren üniversitelerin ilgili dönem ücretleri ve internet kullanım maliyetlerinin yanı sıra katılım aşamalarına katılım için seyahat masrafları da bulunmaktadır.

müfredat

1.Yarıyıl

Çalışma raporu

Video dersi yönetmeni

Bir taster çalışması mı?

Şimdi ücretsiz ve noncommittal bir çalışma kursu almak için kullanın! Çevrimiçi eğitim almayı, çevrimiçi öğrencilerin hayatlarına ilk bakışınızı öğrenmeyi ve tüm sorularınızı sormayı öğreneceksiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

oncampus gibt Ihnen die Möglichkeit an ausgewählten staatlichen Fachhochschulen berufsbegleitende Online-Fernstudiengänge und Online-Weiterbildungskurse zu belegen. Wir sind eine 100%ige Tochter der F ... Devamını oku

oncampus gibt Ihnen die Möglichkeit an ausgewählten staatlichen Fachhochschulen berufsbegleitende Online-Fernstudiengänge und Online-Weiterbildungskurse zu belegen. Wir sind eine 100%ige Tochter der Fachhochschule Lübeck und haben uns in über 15 Jahren Firmengeschichte zu einem der europäischen Megaprovider im E-Learning entwickelt. Daha Az
Almanya Çevrimiçi