Çevrimiçi Barmenlik Kursu

Genel

Program açıklaması

Çekirdek barmenlik becerilerini kendi zamanınızda, kendi hızınızda ustalaştırın. Şimdi, sadece 24 € için ömür boyu erişim.

Çevrimiçi kursumuzla neler alacaksınız ...

 • 3,5 saatlik isteğe bağlı videolar
 • 35 barmenlik dersi
 • 48 kokteyl tarifi
 • Özel çalışma kitabımıza erişim
 • Sınavı geçtikten sonra dünyanın önde gelen barmen okulundan bir sertifika
 • Dizüstü bilgisayarınızda, telefonunuzda veya TV'nizde öğrenme özgürlüğü

Tüm bunları ömür boyu alın, sadece £ 22.

* Eğitmen İngilizce konuşur ancak altyazılar İspanyolca, Fransızca, Almanca ve İtalyanca dillerinde mevcuttur.

Kurs içeriğine hızlı bir bakış

Neden bu kursa dersin?

Sektöre girmek ister misiniz? Becerilerini geliştir? Ya da sadece harika içeceklerin nasıl yapıldığını öğrenmek mi istiyorsunuz? Ne arıyorsanız, çevrimiçi kursumuzda bulabilirsiniz.

Son 20 yılda dünyanın önde gelen barmen kurslarını tasarladık. Ve bu çevrimiçi program için, kapsamlı uzmanlığımızı 3.5 saate kanalize ederek sektörün en kapsamlı çevrimiçi barmenlik kursunu oluşturduk.

Nerede olursanız olun bir barmen olun

Sektörün en iyi barmenlerinden öğrenin

Sektörde 20 yılı aşkın deneyim. 50.000'den fazla memnun öğrenci. Dünya çapında 25'ten fazla okul. Barmenlik söz konusu olduğunda, eşyalarımızı biliyoruz. Çevrimiçi kursumuza katıldığınızda, en iyisini öğrendiğinizden emin olabilirsiniz.

Temel barmenlik becerilerini geliştirin

Sadece üç saat içinde kokteyl tariflerini öğrenmeyeceksiniz. Aslında size iyi bir barmen olmak için gereken temel teknikleri ve becerileri öğreteceğiz. Mixoloji tarihini ortaya çıkarın. Dökme tekniklerini öğrenir. Lezzet kombinasyonlarını keşfedin. Ve etkileyici sunum becerilerinde ustalaşın. Uzman eğitmenimiz Gavin Wrigley size tüm bunları ve daha fazlasını öğretecek.

Kendi programınızı seçin

Tutkunuz var ama zamanı değil mi? Bu çevrimiçi kurs, barmenlik dünyasına süper uygun (ve kapsamlı) bir yoldur. Kendi evinizin rahatlığında, izleyebilir, öğrenebilir veya takip edebilirsiniz. Hayat boyu erişim sayesinde istediğiniz zaman durabilir ve başlayabilirsiniz.

cocktail, drinks, liqueur

Eğitmeninizle tanışın

Gavin Wrigley
European Bartender School Eğitim European Bartender School

 • Barmenlik sektöründe 20 yıl
 • Barmen öğretmen olarak 6 yıl
 • Önde gelen barlar, gece kulüpleri ve kokteyl catering şirketlerinin yöneticisi olarak 10 yıl
 • Dünya çapında barmenlik yarışmalarında yargıç

133182_133159_Affiliates_Keystone_Home_0002_Layer11.jpgEuropean Bartender School","author_url":"","source":"European Bartender School"}" />

Ders İçeriğine Genel Bakış

3,5 saat içinde öğreneceksiniz ...

Mükemmel servis
Kokteyl yapımı ile lezzetlerin doğru olması buzdağının sadece görünen kısmıdır. Mükemmel servis çivilenmesi, cam eşya ve buzdan garnitür ve miksere kadar her şeyi kapsar. Gavin, nihai cin ve tonik, Aperol spritz ve paslı çiviyi nasıl bir araya getireceğinizle konuşacaktır.

Kokteyllerin tarihi
Barmenlik bugün sektörü önemli ölçüde etkileyen zengin ve damalı bir geçmişe sahiptir. 1800'lü yıllardan başlayarak Amerika'nın ön yasağına ve tiki dönemine kadar, günümüzün mikolojisine kadar, kokteylin ilginç yolculuğunu takip edin.

Temel yöntem ve teknikler
Bu kurs, herhangi bir çubuğun arkasında uygulamaya koyabileceğiniz temel becerilerle sizi kollar. Gavin size temel çalkalama, dökme, çamurlama, karıştırma ve yuvarlanma tekniklerini öğretecektir. Ayrıca çift şişe dökün ve kovalayın dökün gibi daha gelişmiş yöntemleri kapsayacaktır.

ekipman
Gerçek bir çubuğun veya kendi evinizin çubuğunun arkasında kullanacağınız anahtar ekipmanla başa çıkın. Karıştırma bardakları, çalkalayıcılar, süzgeçler, kaşıklar, narenciye sıkacağı, çamurluklar, jiggers ve daha fazlası ile çalışacaksınız.

Kokteyl tarifleri
Harika kokteyl dünyası sizi bekliyor. Zımbalarla başlayacaksınız, daha sonra hızla daha karmaşık kreasyonlara geçeceksiniz. Daiquiri, mojito, beyaz Rus, pisco sour ve çok daha fazlasını keşfedin.

Tatlar
Kokteyle ne girdiğini biliyorsun. Şimdi nedenini öğrenmenin zamanı geldi. Gavin beş ana lezzeti kapsayacak: tatlı, ekşi, acı, tuzlu ve umami. Daha sonra doğru dengeyi nasıl kuracağınızı ve kendi yarattıklarınızı nasıl icat edeceğini açıklayacak.

Sorusu olan?

Sınav var mı?
Evet, kursun sonunda öğrendiğiniz her şeyi test edebilmeniz için çoktan seçmeli kısa bir sınav olacak.

Tamamlama sertifikası alacak mıyım?
Evet, test puanınız ve öğrendiğiniz her şeyin bir özeti ile birlikte bir EBS çevrimiçi kurs sertifikası alacaksınız.

Kurs ne kadar sürüyor?
Kurs, tarifler, tarih ve barmenlik ipuçları dahil olmak üzere farklı derslere bölünmüş üç saatten fazla video içeriğidir. Bölümleri istediğiniz zaman yeniden izleyebilirsiniz.

Kursa neler dahildir?
Çevrimiçi derslerin yanı sıra, dersten sonra okuyabileceğiniz tarifler, teori ve açıklamalarla dolu ayrıntılı bir çalışma kitabına da erişebilirsiniz.

Kursu belirli bir zaman diliminde tamamlamak zorunda mıyım?
Hayır, kursu kendi hızınızda, kendi hızınızda tamamlayabilirsiniz. Kursu satın aldıktan sonra, ömür boyu sınırsız erişiminiz olacak.

Kursu bitirdikten sonra ne olur?
İstediğiniz zaman geri dönüp ders materyallerini inceleyebilirsiniz. Barmenlik dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmeniz için size ilham verdiysek, sunduğumuz diğer kurslardan bazılarına göz atabilirsiniz.

Bu kurs sizin için neden?

Bu kursa katılarak ...

 • Geliştirebileceğiniz pratik bir beceri öğrenin
 • Temel barmenlik becerilerini ve endüstri anlayışını geliştirin
 • Hayati ürün bilgisi kazanın
 • Özgeçmişinize beceriler ekleyin ve kariyer beklentilerinizi geliştirin
 • Arkadaşlarınızı ve ailenizi etkilemek için nasıl çeşitli kokteyller hazırlayacağınızı keşfedin
 • Kendi evinizin barını oluşturmak için ilham alın
 • Kendi hızınızda öğrenmeye ve çalışmaya esnek bir yaklaşımın tadını çıkarın
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

European Bartender School is the world’s leading bartending school. We pride ourselves on training aspiring bartenders to a globally recognised standard. We already trained +70,000 graduated for 20 ye ... Devamını oku

European Bartender School is the world’s leading bartending school. We pride ourselves on training aspiring bartenders to a globally recognised standard. We already trained +70,000 graduated for 20 years. Daha Az
Barselona , Londra , Phuket , Paris , New York , Amsterdam , Cape Town , Stockholm , Roma , Kos , Sidney + 10 Daha fazla Daha az