Çevrimiçi Esnek MBA

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

⚡️ Coronavirus (COVID-19) güncellemesi

Sanal eğitim programlarımızı geçici olarak kabul ettik, böylece yeni öğrencilerimiz 2020 yazında veya sonbaharında programlarına sanal olarak başlama ve Çek Cumhuriyeti sınırlarını yeniden açtıktan sonra kampüste öğrenmeye geçme seçeneğine sahipler.


Ulusal Amerikan Üniversitesi ile ortaklaşa olarak Prag'daki New York Üniversitesi, Çevrimiçi ve Kampüste yaşam boyu öğrenmeyi birleştiren esnek bir MBA programı sunmaktadır. Ulusal Amerikan Üniversitesi, Yüksek Öğrenim Komisyonu ve Kuzey Merkez Birliği üyesi ile tam olarak akredite edilmiştir. National American University, birçok ülkede Eğitim Bakanlığına kayıtlı ve National American University'nin işletme bölümüne, IACBE tarafından MBA programı için tam akreditasyon verilmiştir.

Çevrimiçi Esnek MBA konsantrasyon alanları

 • İnsan kaynakları yönetimi
 • Bilgi Teknolojisi
 • yönetim

UNYP MBA Programına UNYP 10 Neden

 1. Küresel istihdam olanaklarınızı iyileştirin
 2. Kazanç potansiyelinizi artırın
 3. Liderlik becerilerinizi geliştirin
 4. Yerel ve uluslararası bir ortamda öğrenin
 5. Karar verme yeteneklerinizi geliştirin
 6. Sanal iş simülasyonları, misafir konuşmacılar, atölyeler, vaka çalışmaları ve akran öğrenimi dahil olmak üzere öğrenme yaklaşımlarına katılın
 7. Rekabetçi uluslararası bir ortamda daha başarılı olmak için işletme ve yönetim alanındaki yeni sorunları anlamak
 8. Uygulamalı problem çözme, rol oynama ve deneyimsel öğrenme durumlarına maruz kalma becerilerinizi geliştirin
 9. Ertesi gün işte yeni becerilerinizi uygulayın
 10. Çek Cumhuriyeti'nden (ČAMBAS), İngiltere'den (BAC) ve ABD'den (IACBE) üçlü akreditasyon alan tek Çek MBA programına katılın.

Kabul şartları

Öğrencilerin aşağıdakileri çevrimiçi başvuru ile göndermeleri gerekir.

 1. UNYP başvuru formu
 2. Lisans derecesinin noter onaylı kopyası - Lisans diploması minimum
 3. Doğrudan üniversiteden resmi akademik transkriptler veya noter onaylı bir kopya
 4. İngilizce dil sertifikası
  • TOEFL: 79
  • IELTS: 6.5
  • CAE: A, B, C
  • CPE: A, B, C
  • İngilizce-orta üniversite lisans veya daha yüksek derece
 5. Kişisel deneme - bu programın profesyonel ve kişisel hedeflere nasıl yardımcı olacağına dair kısa bir deneme
 6. İki öneri mektubu - adayın bu programa kayıt olma yeteneğini ve motivasyonunu ele alabilecek profesörlerden veya amirlerden. Form, başvuru sonrasında size teslim edilecektir.
 7. Özgeçmiş - Özgeçmiş
 8. İlgili iş deneyimi
 9. Kimlik veya pasaport fotokopisi
 10. 2.000 CZK başvuru ücreti (iade edilmez) ≅ 80 EUR veya 115 USD
 11. Motivasyon görüşmesi - gerekli belgeleri gönderdikten sonra öğrenciler MBA Direktörü ile görüşmeye davet edilir (şahsen veya görüntülü görüşme ile)

Lütfen aklınızda bulundurun:

Tüm belgeler İngilizce olarak sunulmalıdır. Aslen başka bir dilde bulunan belgelere İngilizce onaylı bir çeviri eşlik etmelidir.

Çevrimiçi Esnek MBA Öğrenimi ve Ücretleri 2020 - 2021

 • Program ücreti: 300.000 CZK
 • Başvuru ücreti (bir kerelik ücret): 2.000 CZK (* İade yapılmaz)

Öğrenim Ücreti ve Zorunlu Ücretlerin Ödenmesi

 1. Öğrenim ücreti aşağıdaki şekilde ödenebilir:
  • a) Öğrenci, UNYP toplam öğrenim ücretini ve tüm ücretlerin, MBA programının onaylı akademik takvimine göre çalışmaların başlamasından bir hafta önce ödeyecektir. Eğer öğrenci toplam öğrenim ücretini ve tüm ücretleri bu tarihe kadar ödediyse, öğrenim ücretinden % 5 indirim alacaktır.
  • b) Öğrenci öğrenim ücretinin ilk taksitini ve toplam harç tutarının% 50'sine tekabül eden masrafları ve çalışmaların başlamasından bir hafta öncesindeki harç ücretinin% 50'sine tekabül eder. son. Öğrenci, öğrenim ücretinin kalan % 50'sini programın başlamasından en geç sekiz (8) ay sonra ödemekle yükümlüdür .
 2. Öğrenci, öğrenim ücretinin ödenmesiyle ilgili bir Ödeme Çizelgesi için başvurabilir. Öğrenim ücreti ve harçların en az % 25'i kadar peşinat yatırdıktan sonra, taksit planı öğrencinin birkaç eşit taksit üzerinden % 3'lük taksit ücreti ile ödenen ödenmemiş tutarı bölmesine izin verecektir (azami süre 12 aydır).

Bir sorunuz var mı? Başvurmaya hazır mısın?

Kabul ekibimiz sorularınızı cevaplamaya veya başvurunuzda size yardımcı olmaya hazır! Ekibimiz ayrıca öğrencilerimiz ve profesörlerimizle tanışmak veya bir sınıfta oturmak için bir kampüs ziyareti ayarlayabilir. UNYP deneyimini denemek isterseniz, bir günlüğüne UNYP öğrencisi bile olabilirsiniz.

Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

Since 1998, UNYP has been offering the best in English-language higher education in Central Europe, with a focus on Business Administration, Communications, Finance, IT Management, Marketing, Internat ... Devamını oku

Since 1998, UNYP has been offering the best in English-language higher education in Central Europe, with a focus on Business Administration, Communications, Finance, IT Management, Marketing, International Economic Relations, English Language & Literature, and Psychology. UNYP is the largest and leading English language higher education institution in the Czech Republic. Daha Az