Çevrimiçi Executive MBA (EMBA)

Genel

Program açıklaması

Gelecek Yöneticiler için Tasarlanan Değerli Derecesi

Başarılı şirket yöneticileri sadece yetenekli ve yorulmaz değildir; Her fırsattan en iyi şekilde yararlanma konusunda emin, etik, yenilikçi ve odaklanmışlardır. Üst düzey bir liderlik pozisyonuna geçiş yapmak isteyen birçok profesyonel, mevcut deneyimlerini tamamlayan ve kariyer tanımlayıcı özelliklerini iyileştirmeye yardımcı olan gelişmiş bir iş eğitimi istemektedir. Günümüzün ileri görüşlü iş liderleri, güncel, pratik ve anında uygulanabilir bilgi sunarken, kalabalıktan sıyrılan bir lisans derecesi istiyor.

Howard University Çevrimiçi Executive MBA (EMBA), gerçek iş çözümlerinin incelenmesine odaklanan, ulusal tanınmış bir işletme okulundan seçkin bir derecedir. Program sadece rekabet avantajı geliştirmek değil, aynı zamanda kalıcı bir kariyer inşa edebilecekleri gerçek dünya becerilerini geliştirmek isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır.

Howard Online EMBA, günümüzün iş dünyasını yönlendiren faktörlerin derinlemesine anlaşılmasını sağlar. Başarılı liderleri yönlendiren işlevsel ve karar verme becerilerini geliştirmeye yardımcı olurken, küresel iş uygulamalarını derinlemesine inceleyerek yüksek düzeyde bir iş eğitimi.

Seçkin iş profesyonelleri ve gelişmekte olan iş dünyası liderleri için tasarlanan ve birinci sınıf bir işletme profesyonelleri fakültesi tarafından sunulan Howard University Online Executive MBA, hızla gelişen bir iş dünyasında ihtiyaç duyduğunuz rekabet avantajını size sağlayabilir.

En zor iş kararlarını bile güvenle elde etmek için neler gerektiğini öğrenin. Üst düzey liderlik bakış açısıyla düşünmeye ve hareket etmeye başlamak için uzmanlığı kazanın ve genel iş zekâsını Howard University Online Executive MBA ile netleştirin.

Howard University Yönetici Liderlik Başlıyor

Birçok Fortune 500 şirketi ve küçük işletme, iş dünyasında deneyimlenen ve yarının en iyi uygulamalarını ve diğer liderlerini canlandıracak ve onlara ilham verecek kadar yaratıcı lider adayları için rekabet ediyor. Birçok potansiyel yönetici ve yönetim umudunun, bu üst düzey yöneticiler için rekabetçi kalmaya ve kalifiye olmaya uygun bir yönetim becerisi geliştirmeye ihtiyacı olacaktır.

Howard University Online Executive MBA, bu önemli iş becerilerini ve daha fazlasını geliştirmeye yardımcı oluyor. Bu derece yukarı doğru mobil profesyoneller için yönetici liderliğin sütunlarına odaklanmış kapsamlı bir iş eğitimi sunmaktadır. Programda her ders doğrudan yönetici liderlik bakış açısıyla teslim edilir, mezunlara deneyimli öğretim üyesi içgörü ve başarı için bilinçli hazırlık yarar sağladı.

İş dünyasına damgasını vurmayı amaçlayan profesyoneller mevcut konumlarını koruyup bir dereceye kadar devam edip edemeyeceklerini sorgulayabilirler. Howard University Online Executive MBA programı tarafından sunulan esneklik, liderlik zekânızı geliştirirken iş sorumluluklarınızı karşılamanıza olanak sağladığından, cevap kesin bir “evet” dir.

Howard University mükemmeliyet tarihi boyunca, Business of Business ödüllü ve tanınmış iş liderleri üretti. İşletmelerin Howard University Online Executive MBA programıyla nasıl çalıştığını anlamak için aynı güçlü temeli oluşturun.

genel bakış

İcra Liderliğinin Temel Direkleri Üzerine İnşa Edildi

Günümüzün sınırsız rekabetçi iş ortamında, kuruluşların yönetime yönelik bütünleşik, sistematik bir yaklaşım benimseyen ileri görüşlü liderlere ihtiyaçları vardır. İşletmeler, yenilikçi karar verme kabiliyeti ve daha üst düzey stratejik karmaşıklık ile liderlik edebilecek yetenekli yöneticileri aktif olarak arıyorlar.

Howard Online Executive MBA programı, işin geleceğinde başarı için aktif profesyoneller hazırlar. Yönetici liderliğin beş temel dayanağı olan Howard University EMBA, öğrencileri en yüksek kurumsal Amerika seviyelerinde tamamlamak için gerekli olan başarı araçlarıyla hazırlamak için tasarlanmıştır.

Yönetici Hazırlığı

İşlevsel uzmanlaşma ve orta yönetim ilkelerinden kapsamlı kurumsal vizyona ve karar almaya geçiş. Bir organizasyondaki yetenekleri tanımlamayı ve harekete geçirmeyi ve iş fırsatlarını en üst düzeye çıkarmayı öğrenin.

Stratejik düşünce

Kuruluşların dünya pazarında faaliyet gösterdikleri gibi ele almaları gereken daha büyük konulara odaklanın. Problem çözme ve karar vermeyi keşfetmek için entegre bir yaklaşım kullanın. Her kararın bir bütün olarak organizasyon üzerindeki etkisini, risk yönetimiyle büyüme potansiyelini dengelemek.

Taze bakış açısı

Bakış açınızı ve bakış açılarınızı şekillendirebilecek finansal, etik ve insan faktörlerini göz önünde bulundurarak, bütünsel bir işletme görünümünü keşfedin. Organizasyon genelinde inovasyonu teşvik eden ve işlevsel hale getiren bir ortam yaratmanın yeni yollarını keşfedin.

Değerler

Başarılı bir şirket ve kariyer oluşturmak için iyi kurumsal vatandaşlık şarttır. İnsanlığın ihtiyaçlarına karşı dikkatli ve saygılı olmanın yanı sıra, daha iyi olanın yararına olan iş dünyasına yönelmeyi öğrenin. Bütünlüğünüzü ve ahlakınızı etkileyebilecek önemli yasal ve etik iş konularını inceleyin.

Bağ

Dünyanın her yerine ulaşan, büyük şirketlerin ve organizasyonların fırsat ve bağlantı kapılarını açan geniş ve gururlu bir mezunlar ağına erişim kazanın.

Yönetici Liderlik Odaklı Bir Müfredat
Howard Online Executive MBA programı, 18 ay gibi kısa bir sürede tamamlanabilir. Öğrenciler kaliteli bir yönetici iş eğitimi için temel sağlayan 42 kredi saatini tamamlamak için gereklidir.

Howard University Online Executive MBA , iş dünyasında üst düzey liderlik pozisyonları için deneyimli iş profesyonelleri hazırlar. Program sırasında, kampüs içi iş programlarımızı öğreten aynı çok sayıda fakülteden öğreneceksiniz. EMBA müfredatı, yönetici liderlik perspektifinden finans, yönetim, muhasebe, pazarlama, istatistik, iletişim, etik, girişimcilik ve strateji konularını ele almaktadır.

Bu programa kabul edilmek için profesyonel gereksinimleri nelerdir?

Bir yönetim veya üst düzey rolde tercihen beş (5) yıllık profesyonel iş deneyimi.

Executive MBA Programı Amaçları

Howard University Liderlik Potansiyelinizin Kilidini Açın
Howard University Online Executive MBA yöneticileri, yöneticileri ve girişimcileri, küresel ölçekte dönüştürücü liderler ve karar vericiler olmak için ihtiyaç duyacakları bilgi ve pratik becerilerle hazırlamak için tasarlanmış prestijli, sınıfının en üst düzey lisansüstü eğitimini sunar. iş pazarı.

Gelişen iş dünyasının ihtiyaçlarını karşılamak için çevrimiçi olarak sunulan ve özel olarak tasarlanmış olan Executive MBA, kısa bir süre önce Bloomberg Business Week tarafından ABD'nin en iyi Amerikan İş Okulları arasında yer alan Howard University İşletme Fakültesi'nin önemli bir parçasıdır.

Çevrimiçi EMBA programındaki öğrenciler, Howard University iş dünyasının gerçek dünyadaki iş deneyiminden ve olağanüstü araştırma uygulamalarından faydalanacaktır.

Programın Amaçları:

  • Orta pazardaki profesyonelleri ve gelişmekte olan yöneticileri küresel pazarda gelişmiş liderlik uygulamasına başvurabilecek tam yöneticilere dönüştürmek
  • Finans, muhasebe, yönetim, iletişim, etik, pazarlama, teknoloji, küresel iş, inovasyon ve ekonomi gibi üst düzey iş konuları üzerine odaklanmış bir müfredatla öğrencileri başarıya hazırlamak.
  • En yüksek düzeyde karakter, dürüstlük ve amaç ile hareket ederken, finansal olarak sağlıklı büyüme şirketlerini geliştirebilen işletme liderlerini yetiştirmek
  • Toplumsal sorumluluk sahibi iş uygulamalarını teşvik ederken, kurumsal Amerika'nın en yüksek seviyesine güvenle katkıda bulunacak bilgi ve becerilerle gelecekteki yöneticilere sağlamak
  • Howard University İşletme Fakültesi'nin prestijli mirasını, dönüştürücü ve sektör şekillendirme yöneticileri ve girişimcileri yaratarak genişletmek ve güçlendirmek.

Executive MBA kim ihtiyacı var?

Howard University ile Profesyonel Geleceğinizi İnşa Edin
Lisansüstü eğitim birçok amaca hizmet edebilir. Bazıları için, bir kariyere başlamak için gereken başlangıç ​​yönünü sağlar. Diğerleri için, ileri derecede bir derece arayışı, yıllarca süren yoğun çalışmalarda kazanılan deneyimin son rötuşlarını temsil eder. Ve diğer birçokları için, yüksek öğretim mevcut bir beceri setini güncellemenin bir yolu olarak görev yapar ve ilerideki yolda yeni profesyonel zorluklar ve fırsatlar için hazırlanır.

Howard University Online Executive MBA programı, kurumsal seçkinler arasında yer almak için ihtiyaç duyulan üst düzey iş bilgisi ve operasyonel güvene sahip profesyonellerden oluşan bir grup hazırlamak için tasarlanmış gelişmiş bir işletme mezunu. Esnek çevrimiçi program, profesyoneller için kararlı C-Suite yöneticileri, yetkili liderler ve çalıştıkları herhangi bir şirkete bir varlık olma gereksinimlerini karşılar.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Howard University's School of Business has been a model for higher education since its founding in 1970. With dynamic academic departments, groundbreaking centers of excellence, esteemed faculty, awar ... Devamını oku

Howard University's School of Business has been a model for higher education since its founding in 1970. With dynamic academic departments, groundbreaking centers of excellence, esteemed faculty, award-winning programs, and over 8,000 alumni across the globe, the Howard University School of Business continues to be ranked among the top business programs in the nation. Daha Az

Akreditasyonlar

AACSB Accredited