Çevrimiçi Hazırlık Derecesi - Müzik

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Müzikte Çevrimiçi Hazırlık Derecesi

Hazırlık Derecesi, onur derecesinin üçte ikisine eşdeğer, birleşik bir akademik ve mesleki yeterliliktir. Müzik Hazırlık Derecesini tamamlayanların beklediği tahmin edilmektedir.

Program, West London Üniversitesi tarafından onaylanmıştır ve bir BA'nın ilk 2 yılına eşittir (hons).

Müzikte FD

  • Müzik, reklam ve oyun dahil olmak üzere farklı endüstrilerde çalışma becerilerini öğrenin
  • Müzik, rehber ve deneyim portföyü oluştururken pratik beceriler kazanın
  • Çeşitli gelir akışlarıyla serbest çalışma yeteneğini geliştirmek
  • Zaman, mekan ve kendi sesinizi geliştirme ve materyal üzerinde çalışma fırsatı

Ne kadar süre için?

Bu tam zamanlı bir Pathway (2 yıl boyunca okudu 4 x 12 hafta sömestr).

Kimin icin?

Müzik Hazırlık Derecesi

Müzik teknolojisinde daha önceki deneyim bir avantajdır; temel ev kayıt yazılımı / donanımına erişim çok önemlidir (bir öğrenci olarak bir dizi perakendecinin indirimine hak kazanırsınız).

Bazı müzik aleti becerilerinizin VEYA kayıt yapabileceğiniz bir müzisyen / müzisyene erişiminizin olması şarttır.

Giriş koşulları?

Minimum 48 UCAS puanı artı başarılı bir seçme ve mülakat. Resmi niteliklere sahip olmayan deneyimli müzisyenler düşünülebilir. HIZLI PARÇA FD'nin ikinci yılına girilir veya AMSonline BA (hons) programı mümkündür. Daha fazla bilgi için lütfen ekibimize ulaşın.

İlgili önceki deneyime sahip başvurular için, FD'nin ikinci yılına FAST TRACK girişi veya AMSonline BA (Hons) programı mümkündür. Daha fazla bilgi için lütfen ekibimizle iletişime geçin.

Hangi konuları ders çalışacağım?

Çekirdek Modüller ve İsteğe Bağlı Modüller

Müzik Hazırlık Derecesi


Çekirdek Modüller

Ses Uygulaması

Ses Uygulaması, canlı enstrümanların kaydedilmesi için (gitardan tam davul kitine kadar) donanım tabanlı stüdyo kayıt sistemleriyle bağlantı kurulmasını gerektirir.

Popüler Müzik Tarzları 1

Bu modül, yirminci yüzyılın ortasından günümüze kadar bütün popüler popüler müzik türlerinin derinlemesine ve temel bir çalışmasını sunar.

Müzik Video Prodüksiyonu

YouTube'un hakim olduğu bu zamanlarda, modern bir müzisyenin böyle platformlar için ilgi çekici bir içerik oluşturabilmesi esastır.

Bu modülde, bir prodüksiyon ekibinin bir üyesi olarak başarılı bir şekilde çalışırken yaratıcılık ve uygulamalı teknolojiyi birleştirebileceğinizi gösteren iki video üretmeniz gerekecektir.

Müzik Radyo Prodüksiyonu

Bu, DJ sesini, müziği, bağlantıları, gösterileri, reklamları ve röportajları kapsayan heyecan verici bir canlı müzik gösterisi hazırlamayı içerir.

Radyo Belgesel Prodüksiyonu

Her öğrenci, yayın kalitesinde bir radyo belgeseli çekmeden önce çeşitli üretim modellerini, üretim yönetimi yöntemlerini ve program tasarımlarını araştırıp analiz edecektir.

İş İnovasyonları ve Kurumsal

Kendi işyerinizi işletmeye hazırlık olarak, kendi geçici planlarınızı kendiniz için geçerli bir işletme fikri için sunmadan önce çeşitli iş stratejilerini (kalabalık fonlaması dahil) çalışacaksınız.

Video Oyunları için İnteraktif Müzik ve Ses

Bu, bu sektör için müzik sağlayabilenler için birçok fırsat sunan devasa bir büyüme alanı. Aktif katılımcılar için oluşturulmuş bir format için uygun içeriği nasıl oluşturacağınızı ve derleyeceğinizi (seslendirmeler, karaktere özgü müzikal motifler, ses efektleri vb.) Öğrenin.

Opsiyon Modülleri

Performans Çalışmaları 1a, 1b, 2a ve 2b

Her dönem, çalışmalarınız boyunca, ilk çalgınız üzerinde kayda değer miktarda çekirdek çalışma yapma fırsatınız olacak. Hazırlık derecesinin temel taşı teknik mükemmellik; Eğer oyun yeteneklerinizi profesyonel bir seviyede geliştirmek istiyorsanız, bu sizin için uygun bir kurs. Gitar, bas, davul ve vokal derslerinin tümü İngiltere'deki en iyi öğretmen ve oyuncular tarafından yazılmış ve kaydedilmiş yüksek kaliteli öğretim videoları ile desteklenmektedir.


Müzik yapımcısı

Çok yönlü popüler bir müzik yapımcısı yapmak için gereken müzik bilgisi ve becerisinde kapsamlı bir temel oluşturacak konuları çalışacaksınız: pop şarkı formu; gitar efektleri ve dokuları; ses dokuları; şarkı yazma yöntemleri; sonik bileşenler; kritik dinleme; akustik; stüdyo personelini yönetmek; müzik yapımında değişen trendler; gelişmekte olan teknolojilerin etkisi; seminal müzik yapımcıları; müzikte ticari potansiyelin artması vs.


Üretim Teknikleri

Yapım Teknikleri, Müzik Yapımcı'da geliştirilen müzikle ilgili temalar üzerine kuruludur. Bu modülün büyük bir kısmı ahenk anlayışına ve şarkı yazım becerilerini geliştirmeye ilişkin becerilerin geliştirilmesine ayrılmıştır.

Tür Üretimi

Stüdyo yapımcıları canlı ses kaydı yapmayı ve yapım tarzlarını şu tarzlarda öğrenecekler: rock, funk / disco, akustik ve tercih ettikleri bir tarz; elektronik müzik yapımcıları ise House, Trance, Drum yapım stillerini incelerken


Karıştırma

Bu modül, bir dizi farklı medya için (örneğin, radyo, TV, film, podcast, akış vb.) Ses mastering'in tüm yönlerini çalışmayı ve çeşitli endüstri standardı eklentileri nasıl kullanacağınızı ve seviyeler, tepe gibi hayati konuları ele almayı içerir. faktör, RMS, sıkıştırma, EQ, sınırlama, stereo genişletme, dither, ISRC kodlama ve ID3 etiketleme.


TV Reklam Prodüksiyonu

Bir TV prodüksiyonunu endüstri standardı bir biçimde sunmak için tüm teknik ve sanatsal yönlerin nasıl yönetileceğini öğrenmek için etkili bir TV reklamı oluşturmak için ticari bir özete çalışın.


Gelişmiş Stüdyo Kaydı

Stüdyo yapımcıları canlı ses kaydı yapmayı ve yapım tarzlarını şu tarzlarda öğrenecekler: Soul, Electronic Pop ve Metal; elektronik müzik üreticileri Break Beat, Dub Step, Electronica ve kendi seçtikleri bir EDM sanatçısı yapım stillerini çalışacaklar.

Sonra ne olur?

Başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra, bir BA (Hons) Top-Up Degree kursuna devam edebilirsiniz.

Ücretler ve Finansman

Yıl başına yıllık asgari ücret 6165 £ 'dır.

Uygunluğa tabi olarak, ücretleri karşılamak için öğrenci kredisine başvurabilirsiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

AMS online is a pioneering online music college based in the UK. We offer fully validated Foundation Degree, BA Hons and Masters courses, written by and delivered by music professionals entirely onlin ... Devamını oku

AMS online is a pioneering online music college based in the UK. We offer fully validated Foundation Degree, BA Hons and Masters courses, written by and delivered by music professionals entirely online. Daha Az
Edinburg , Exeter , Gateshead , Glasgow , Southampton + 4 Daha fazla Daha az