• Kurs Süresi: 8 ay yarı zamanlı *
 • Kurs Ücretleri: Konu başına 3,188 dolar. FEE-HELP mevcuttur.
 • Ders Çalışma Dönemleri: Ocak, Mar, Mayıs, Temmuz, Eyl, Ekim
 • Kurs Konuları: 4

* Süre, Ön Öğrenmenin Tanınmasına bağlıdır

Global bakış açısıyla etkili bir lider ol

Dünyanın iş yapma şekli değişiyor. James Cook University (JCU) 'nin çevrimiçi İşletme Lisansı Sertifikası, belirsizliği yönetmenize ve küreselleşmiş bir ekonomideki yeni fırsatlardan yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Kilit liderlik kavramlarını kapsayan bu ders sizi küresel pazarların fırsatları ve zorluklarına hazırlayacaktır. Aynı zamanda Küresel MBA derecesine ideal Pathway sağlar.

Giriş koşulları

 • Bir bilişsel disiplinde lisans derecesi ve iki (2) yıllık iş tecrübesi; veya
 • Herhangi bir disiplinde onur derecesi ve iki (2) yıllık iş deneyiminin tamamlanması; veya
 • Kurs Koordinatörünün memnuniyetine * yönetsel bir rolde dört (4) yıllık iş deneyimi; veya
 • Dekan, İşletme Hukuku ve Yönetişim Fakültesi tarafından yukarıda belirtilenlere eşdeğer olarak tanınan diğer nitelikler veya pratik deneyimler.

İngilizce konuşmayan arka plana sahip adaylar, JCU Kabul Politikası'nın 2. Bantı - Çizelge II'nin İngilizce yeterlilik koşullarını karşılamalıdır.

* Başvuru sahipleri, bir iş ortamında bir yönetim, liderlik veya denetim düzeyinde en az dört yıl tam zamanlı eşdeğer profesyonel iş deneyimine sahip olmalı veya ilgili bir profesyonel kuruluşun üye statüsü statüsüne hak kazanabilmelidir. Öğrenciler örgütsel davranış, iş, strateji, pazarlama, ekonomi, iletişim ve insan yönetimi ile ilgili kanıtlanabilir etkin yönetim deneyimine sahip olacak.

Önceki Öğrenimin Tanınması (RPL)

Kursunuzun süresi önceki eğitim seviyenize ve çalışmalarınıza bağlıdır. Bu, Lisansüstü Sertifikanızı kazanmak için çalıştığınız konuların sayısını azaltabilir. Seçeneklerinizi tartışmak için Kayıt ekibimizi arayın.

Ne çalışacaksın

Online İşletme Yüksek Lisans Sertifikasını tamamlamak için dört ders çalışacaksınız. Bu dersler aynı zamanda Global MBA'in bir parçasını oluşturur, yüksek lisans derecesine devam etmeyi seçerseniz.

Her konu, yılda altı kayıt süresiyle yedi hafta boyunca çalışır.

 • Veri Analizi ve Karar Modellemesi
 • Kurumsal Finansman
 • Yönetim ve Liderlik Becerileri
 • Kurumsal Strateji

Global, capstone deneyiminin keyfini çıkarın

Yüksek Lisans Diplomasına veya Yüksek Lisans derecesine devam etmeye karar verirseniz, JCU'nun Singapur kampüsünde, Orpheus Adası'nda veya Cairns, Avustralya yakınlarındaki Daintree Yağmur Ormanı'nda bir hafta süren Entegre Küresel Kapatma Projesi'ne katılabilirsiniz.

Bu son cilt arşivi konusu, seyahat edemeyenler için çevrimiçi formatta da sunulacak.

Ders yapısı

İşletme Yüksek Lisans Belgesi İşletme Yüksek Lisans (MBA) içinde bir iç içe yeterlilik 'dir. Lisansüstü Diploma yeterlilik seviyesi ile birlikte, 12 konu MBA'in bir bölümünü oluşturur.

Lisansüstü Sertifika tamamlandıktan sonra, ya kurstan çıkabilir ya da İşletme Yüksek Lisans Diplomasına ya da MBA'e doğru eğitiminize devam edebilirsiniz.

% 100 çevrimiçi ve esnek

Kurslarımız herhangi bir cihazda% 100 online olarak teslim edilir. İş, aile ve diğer taahhütleri, sabit bir zaman çizelgesine ihtiyaç duymadan sürdürmek.

Takvim yılı boyunca altı çalışma süresi sunuyoruz. Bu, altı konuya kaydolabileceğiniz ve çevrimiçi Yüksek Lisans Sertifikanızı daha kısa sürede tamamlayabileceğiniz anlamına gelir. Bu yenilikçi çevrimiçi yapı, aynı anda tek bir konuya odaklanmanıza ve lisansüstü yeterlilik derecenizi birçok üniversite programından önce tamamlamanıza olanak tanır.

Akademisyenler ve diğer öğrencilerle bağlantı kurma fırsatı - konumdan bağımsız olarak - evinizden veya ofisinizden ayrılmadan profesyonel bir ağ kuracağınız anlamına gelir.

Özelleştirilmiş kurs teslimi

JCU'da yarı zamanlı öğrencilerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış çevrimiçi kurslar sunmaktan gurur duyuyoruz. Özel bir öğrenme tasarım ekibi tarafından yönetilen tüm ders materyalleri, çevrimiçi öğrenci akılda tutularak geliştirilmektedir.

Her konu, kurs, değerlendirme ve kaynaklarla aktif olarak ilgilenebileceğiniz etkileşimli bir çevrimiçi ortam olan LearnJCU içinde oluşturulmuştur.

Başarınız için özel destek

Başarılı olmanızı sağlayacak bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Sınıf büyüklüklerini sadece 25 öğrenciyle sınırlayarak, öğretmenlerimiz size tam ilgi ve destek sağlamak için yeterli zamana sahiptir.

Konu koordinatörünüz ve öğretmenleriniz tarafından verilen akademik desteğe ek olarak, Öğrenci Başarı Danışmanı'ndan kişiselleştirilmiş destek alacaksınız. Öğrenci Başarı Danışmanınız, doğru kaynakları bulmak veya kursunuz boyunca sizi motive tutmak olsun, akademik olmayan tavsiyelerde yardımcı olabilir.

Program dili:
 • Ingilizce

James Cook University Online için 6 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Temmuz 6, 2019
Bu kurs bir e-Öğrenme
Start Date
Eyl 2019
Eki 2019
Duration
8 ay
Yarı zamanlı
Price
3,188 AUD
konu başına. FEE-HELP mevcuttur.
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Eki 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Oca 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Mar 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
May 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Temmuz 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date

Eki 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date

Oca 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date

Mar 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date

May 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date

Temmuz 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date