Çevrimiçi Psikoloji Yüksek Lisans Diploması (Köprüleme)

Genel

Program açıklaması

 • Kurs Süresi: 20 ay yarı zamanlı
 • Kurs Ücretleri: ders başına 2.950 dolar. FEE-HELP kullanılabilir.
 • Ders Çalışma Dönemleri: Ocak, Mart, Mayıs, Temmuz, Eylül, Ekim
 • Ders Konuları: 10

Psikolojinin genişleyen alanında uzman ol

Hızla değişen bir dünya ve insan beynini anlamak için artan bir ihtiyaç, psikoloji alanında birçok fırsat yarattı. İnsan merkezli rolleri olan ve gelişmekte olan kayıtlı psikologları olan profesyoneller, JCU'nun% 100 Online Psikoloji Yüksek Lisans Diploması (Köprüleme) ile becerilerini geliştirme ve kariyer hedeflerine ulaşma fırsatına sahiptir.

Avustralya’daki Psikologlar’da çalışan kişilerin sayısının 2018’de 37.500’den 2023’e 48.800’e 2030’dan% 30’a çıkması beklenmektedir.

Pragmatik ve çok yönlü bir yeterlilik

Bu derece pratik bir psikolog olma yolunda atılan ilk adım olabilir ^. Alternatif olarak, öğrenciler bu derecesi Pazarlama, İnsan Kaynakları, Eğitim, Sosyal Hizmet ve Danışmanlık gibi bir dizi sektördeki mevcut rollerini tamamlamak için kullanabilirler.

Lisansüstü Psikoloji Diploması (Köprüleme), psikoloji tarihinin temel bilgilerini sağlar ve toplumdaki sorunları çözmek için çağdaş psikolojiyi uygulamak için mesleki becerilerinizi geliştirir. Mezunların karmaşık bir dünyada başarılı olmalarına ve daha iyi müşteri hizmetleri sunmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

* Kaynak: joboutlook.com.au
^ APAC ile akreditasyon başvurusu devam ediyor

Neden JCU Online'ın Psikoloji Yüksek Lisans Diplomasını (Köprüleme) seçmelisiniz?

JCU Çevrimiçi Psikoloji Yüksek Lisans Diploması, gelecek için tasarlanmış çağdaş ve uygulamalı bir yeterliliktir. Mesleki beceriler geliştirecek, psikolojideki yeni eğilimler hakkında bilgi edinecek ve çeşitli konular üzerine çalışacaksınız.

Kayıtlı bir psikolog olmak için atılan bir taş

Bu statü, bir olduğunu Pathway ayrıca bir psikolog olmak için kariyerlerini değiştirmek isteyenler için eğitim almak. Bu, genel veya klinik psikoloji, klinik nöropsikoloji, adli psikoloji ve örgütsel psikoloji gibi kariyer Pathways içerebilir.

İnsan merkezli mesleklerde bir yol

Aynı zamanda, kariyer odaklı büyümeye odaklanan ve mevcut ve gelecekteki rollerinde daha fazla başarıya ulaşmalarına yardımcı olacak beceriler isteyen insan merkezli mesleklerdeki profesyoneller içindir. Bu, öğretme, insan kaynakları, pazarlama, danışmanlık, sosyal hizmet ve danışmanlığı içerebilir.

Giriş koşulları

Online Psikoloji Yüksek Lisans Diplomasına (Köprü Alma) kaydolmaya hak kazanabilmek için, başvuru sahiplerinin:

 • Herhangi bir disiplinde lisans lisans derecesi tamamladı.
 • İngilizce konuşamayan geçmişine sahip adaylar, JCU Kabul Politikasının 1. ve 2. Programlarının İngilizce dil yeterlilik gereksinimlerini karşılamalıdır.

Çevrimiçi Psikoloji Yüksek Lisans Diploması (Köprüleme) için yukarıdaki giriş koşulları hakkında herhangi bir sorunuz varsa, Kayıt Danışmanlarımızdan biriyle konuşmaktan çekinmeyin.

Çağdaş psikoloji disiplinlerini anlama

Psikolojinin çağdaş kuramsal bakış açıları, felsefi ve tarihi gelişmeleri ve birbirine bağlılıkları hakkında kapsamlı bir anlayış geliştirmek.

Veri ve teknolojiyi kullanarak güven duymak

Araştırma, müşteri hizmetleri ve toplum çıktılarını kolaylaştırmak için teknoloji ve istatistiksel yöntemleri kullanma becerilerinizi geliştirin ve giderek daha dijital ve veri odaklı bir alanda kariyerinizi geliştirin.

Global bir bakış açısı kazanın

BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri ile uyumlu olacak şekilde tasarlanan bu kurs, farklı topluluklardaki farklı toplulukların zorluklarıyla ilgili sorunları çözmek için bir iletişim araç seti sunmaktadır.

Ne çalışacaksın

Çevresel Psikoloji ve Sağlık, Refah dahil olmak üzere JCU Online'da Psikoloji Yüksek Lisans Diplomasına (Köprü) özgü benzersiz konular üzerine çalışacaksınız.

Yıl boyunca altı çalışma döneminden birinde başlayabileceğiniz 20 ay boyunca 10 çevrimiçi konuyu inceleyin.

Yüksek Lisans Diploması konuları

 • Sosyal Psikoloji
 • Kişilikte Bireysel Farklılıklar
 • Sağlık, Refah ve Esneklik Psikolojisi
 • Ömrü Boyunca İnsani Gelişme
 • Psikolojik Bozukluklar ve Müdahaleler
 • Öğrenme, Bellek Biliş ve Dil
 • Sinirbilim ve Davranışın Biyolojik Temelleri
 • Çevresel Psikoloji ve Sürdürülebilir Gelecekler
 • Psikolojik Danışma İlkeleri
 • Psikoloji Araştırma ve İstatistik

Başarınız için kişiselleştirilmiş destek

JCU Online'ın Lisansüstü Psikoloji Diploması (Köprüleme), öğrencilere mümkün olan en iyi öğrenme deneyimini sağlamak için tasarlanmıştır. Özel bir Başarı Danışmanından bire bir desteğe erişebileceksiniz. Hedeflerinize ulaşmak için sizi motive eder ve yoluna devam ettirir.

Daha etkili ve verimli bir şekilde öğrenmenize yardımcı olmak için, nerede olursanız olun, öğretmenleriniz ve sınıf arkadaşlarınızla canlı etkileşimli oturumlara da erişebileceksiniz.

JCU'nun yenilikçi ve etkileşimli öğrenme ortamı, video, ses, tartışma panoları, sohbet forumları ve değerlendirmeleri ile çevrimiçi öğrenmenin akıllı ve etkili bir yoludur.

Son Güncelleme Eyl 2019

Okul Hakkında

James Cook University is a world-leading university based in tropical Australia. For more than 50 years, we've been helping our students gain the skills they need to propel their careers and make a di ... Devamını oku

James Cook University is a world-leading university based in tropical Australia. For more than 50 years, we've been helping our students gain the skills they need to propel their careers and make a difference in their communities. Daha Az
Avustralya Çevrimiçi