Çevrimiçi Tam zamanlı MBA

Genel

Program açıklaması

Küresel Bir Dünyada Liderliği Öğrenin

Bir MBA'nin öğrenci merkezli olması gerektiğine inanıyoruz.

Elmhurst'da, önce seni koyarız. Gördüğümüz gibi, burada olmamızın tek sebebi, yüksek etkili, yüksek değerli bir iş eğitimi sunmak. Misyonumuz kariyer ve hayatınızda hedeflerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan becerileri ve bağlantıları vermektir.

Program Formatı

Tam zamanlı MBA, bölgesel olarak akredite edilmiş bir ABD kurumu veya yabancı dengi bir lisans derecesine sahip son üniversite mezunları için tasarlanmıştır.

 • % 100 çevrimiçi
 • Yoğun hızlandırılmış program; tam zamanlı çalışan öğrenciler için tasarlanmamış
 • Sonbahar veya bahar başlangıç
 • Tam zamanlı bir çalışmanın bir yılında tamamlandı

Tarafınızdaki Doğru İnsanlar

Elmhurst fakültesi, alan araştırması, bağlantılar ve uygulamalı deneyim ile erişiminizi genişletmeye kendini adamış deneyimli endüstri liderleridir. Bu çevrimiçi programda, sınıf seçiminden kariyer yönüne kadar her şeyi müzakere etmenize yardımcı olacak, her zaman yanınızda olacak bir fakülte ekibiyle birlikte çalışacaksınız.

En İyiyle Eğitim

Sınıf arkadaşlarınız kariyer gelişimi ve küresel bir zihniyet isteyen diğer profesyoneller. Hemen onlarla bağlantı kuracaksın, akran ağları kazanacaksın
seni destekliyorum. Aslında, oluşturduğunuz ağ en değerli paketlerden biri olacaktır. Ulaşılabilir, erişilebilir, uygun fiyatlı - tam zamanlı Elmhurst MBA hayatınıza uyuyor.

Kabul şartları

Full-Time MBA , yakın zamanda bölgesel olarak onaylanmış bir ABD kurumundan veya yabancı bir dengi bir lisans derecesini tamamlamış olan işletme uzmanları için tasarlanmıştır.

Adaylar aşağıdaki önkoşulları tamamlamalıdır:

 • Finansal Muhasebe
 • Yönetim Muhasebesi
 • İş finansı

Önkoşullar, öğrencinin lisans derslerinin bir parçası olarak tamamlanan veya başka bir kolej veya üniversiteden transfer edilen çevrimiçi bir kursu (MBA Prep 300) başarıyla tamamlayarak karşılanabilir. Hazırlık sınıfı yılda dört kez çevrimiçi olarak sunulmaktadır.

Bir amaç beyanı yerine, başvuru sahiplerinden aşağıdaki sorulardan birine cevap vermeleri istenir:

 1. kariyer hedeflerin neler? MBA bu hedeflere ulaşmanıza nasıl yardımcı olacaktır?
 2. Son beş yılda, en çok gurur duyduğunuz ve onları neden böyle düşündüğünüzü tartıştığınızdan bir veya iki önemli başarınızı tanımlayın.
 3. MBA kazanırken en büyük zorluk ne olacak?

Adaylar ayrıca iş tecrübesine sahip olmalıdır.

Dersler

Öğrencilerin zorunlu 10 dersi başarıyla tamamlamaları gerekir (30 dönem saat). Kurs çalışmasının sıralı niteliği, öğrencinin etkili karar vericiler olmak için temel işletme bilgilerini edinmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu programda seçmeli ders bulunmamaktadır.

MBA 500 / Organizasyon Yönetimi
MBA 501 / Finansal ve Yönetim Muhasebesi
MBA 502 / Yönetim Kararları için Analitik Araçlar
MBA 503 / Pazarlama Yönetimi
MBA 504 / Finansal Yönetim
MBA 505 / Rekabet Avantajı Yaratma Stratejileri
MBA 509 / Proje Yönetimi
MBA 520 / Küresel İşletme Yönetimi
MBA 550 / Organizasyonlarda Kültürel Çeşitlilik
MBA 558 / Lider Değişim Yönetimi

Öğrenme Çıktıları

Öğrenciler:

 1. Microsoft Excel'i ve diğer teknolojileri yönetim araçları olarak anlayın ve kullanın;
 2. Karmaşık iş konularında ve problemlerde karar vermek için analitik araçları gösterin;
 3. İşletmelerdeki kariyer için gerekli organizasyon becerilerini öğrenin ve gösterin;
 4. İşyerinde etik karar vermeyi daha iyi değerlendirme yeteneğini göstermek; ve
 5. Küresel ve farklı bir ortamda işletmelerin karşılaştığı zorlukları tanıyın ve oluşturulan ve uygulanan küresel stratejinin sağlam ve etik olup olmadığını değerlendirme yeteneğini gösterin.
Son Güncelleme Ağustos 2019

Okul Hakkında

Do you want to expand your knowledge, update your skills and reach the next level in your career? Our master’s programs are designed to meet the demands of the marketplace.

Do you want to expand your knowledge, update your skills and reach the next level in your career? Our master’s programs are designed to meet the demands of the marketplace. Daha Az