Çince Öğrenin - Online Program

Genel

Program açıklaması

Bir sınava hazırlanıyor musunuz? Çince konuşan bir ülkeye gitmeye hazırlanmak mı? Dilbilgisini kafa karıştırıcı mı buluyorsunuz yoksa telaffuzunuzu geliştirmek mi istiyorsunuz? Çince dil becerilerinizin şu anki seviyesi ne olursa olsun, çevrimiçi dersler kendi programınıza tam potansiyelinize ulaşmanızı sağlar. Harika bir çevrimiçi Çince öğretmeni, konuşma ve konuşma becerilerinizi geliştirmenize, duyduğunuz ve okuduğunuzu daha iyi anlamanıza ve Çince dilinde daha net bir şekilde yazmanıza yardımcı olacaktır.

Preply .com, en iyi çevrimiçi Çinli öğretmenlerle çalışmayı kolaylaştırır. Yılların öğretim tecrübesi ile hızla büyüyen bir uzmanlar ve yerel Çince konuşmacılar veritabanımız var. Öğretmeniniz, Çince ders hedeflerinizi iyileştirmenize ve bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olacak çevrimiçi ders oturumlarınızı özelleştirecektir.

Preply mükemmel bir öğretmen bulmak çok kolay. Etkileşimli platformumuzda 2500'ün üzerinde kalifiye öğretmeni arayın, öğretmen profillerini gözden geçirin ve diğer kullanıcılardan gelen geri bildirimleri okuyun. Daha sonra, ilk dersinizi uygun bir zamanda ayırmak için çevrimiçi planlama aracımızı kullanın.

Çince öğrenim daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı

Geleneksel dil kurslarını okumak sizin için çok mu zor? Çince dil öğretiminde güçlü bir geçmişe sahip uluslararası sertifikalı uzmanlarla alternatif bir öğrenme yöntemi olarak Preply seçin. Dünyanın dört bir yanından yetenekli eğitmenlerin bir tabanına bakın, doğrulanmış profillerini gözden geçirin ve Çince derslerini online olarak tercih edilen öğretmenle birkaç saniye içinde programlayın.

İşte sunduğumuz şey:

 • 2500 profesyonel öğretmen tabanı;
 • İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş çevrimiçi sınıflar;
 • Uygun yerde çalışmak;
 • Esnek zamanlama;
 • Ders paketleri (5 ila 20 saat arası);
 • Uygun fiyatlar;
 • Müşteri desteği.

Yılların tecrübesi ve yetenekli eğitmen kadrosu ile firmamız Çin ve Mandarin'de akıcılığa nasıl yardımcı olabileceğinizi biliyor. Uzman bir eğitmenle bir seansa hazırlanın! Size rahat ve ilham verici bir ortamda profesyonellerle adım adım çalışabilmeniz için size eşsiz bir fırsat sunacağız. Çince öğrenmenin ne kadar basit olduğunu görün ve deneyin!

Sertifikalı öğretmenlerle dil hedeflerinize ulaşın

Her öğrenci, dillerin yeterliliğini akademik başarılar ve gelecekteki kariyer üzerinde ne kadar etkilediğini bilir. Çince dilin ana ders olduğu ya da yurtdışına gitmek istediği bir üniversiteye kayıt yaptırmaya çalışın, platformumuz sektördeki en iyi eğitmenlerle sohbet etmeyi kolaylaştırır. Anlaşılması kolay bir şekilde size danışmaya hak kazanırlar.

Hizmetimizin nasıl çalıştığını görelim:

 • Yetenekli eğitmenlerin tabanına göz atın;
 • Gereksinimlerinize göre birini seçin;
 • En uygun zamanda Çince çevrimiçi sınıfları planlayın;
 • Çalışmaya devam etmek için saatlerce paket satın alın.

Seçilen eğitmen ile ilk seanstan sonra 5, 10, 15 veya 20 saatlik bir paket satın alabilir ve gelecekteki Skype Çin derslerini sorunsuz bir şekilde planlayabilirsiniz. Kullanımı kolay araçlarımız sayesinde, öğretmeninizin takvimini kolayca görebilir ve her ders için en uygun zamana rezervasyon yaptırabilirsiniz. Dil yeterliliğine giden yolda motive ol.

Skype ile Çinli öğretmenlerle çalışmak doğru zaman.

Yerli Çince konuşmacı ile doğrudan iletişim, mümkün olan en hızlı şekilde yabancı dil öğrenmenin kesin bir yöntemidir. Elbette, size yardımcı olacak ve dil yolculuğunuz boyunca rehberlik edecek deneyimli bir eğitmeniniz olduğunda daha motive, konsantre ve sonuç odaklı olacaksınız. Ekibimizdeki tüm öğretmenler kalifiye uzmanlardır. Çince konuşmayı öğrenmenize yardımcı olmak için gereksinimlerinize ve eğitim hedeflerinize göre kişiselleştirilmiş bir ders planı hazırlayacaklardır.

Tereddüt etmek için bir sebep yok! Çevrimiçi eğitimden en iyi şekilde yararlanın! İhtiyaçlarınızı karşılayan bir uzman seçmeniz yeterlidir ve eviniz ya da iyi internet bağlantısına sahip başka bir yer olsun, bulunduğunuz yerden bir dil öğrenmek için aşağıya inin. Çinli öğretmeninizden memnunsanız, daha fazla ders alın. Ödeme, güvenli yöntemlerden biri ile yapılmalıdır: Visa veya PayPal.

Şirketimiz, öğretmenlerimiz veya genel olarak çevrimiçi eğitim ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, güler yüzlü müşteri desteğiyle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Temsilcilerimiz size en kısa zamanda cevap verecektir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Learn anything faster with the world’s best one-on-one online tutors with Preply. Preply is a platform for anyone who wants to improve/gain knowledge in any subject. We provide online lessons which gi ... Devamını oku

Learn anything faster with the world’s best one-on-one online tutors with Preply. Preply is a platform for anyone who wants to improve/gain knowledge in any subject. We provide online lessons which give people from distant places and small towns an opportunity to take courses they want and master any subject. You can take classes in over 27 language courses, academic subjects (Math, Chemistry, Economics, Psychology etc), programming courses (JAVA, HTML, PHP, CSS etc) and Hobbies (Music, Arts etc). Daha Az