Öğrenme Tasarımı ve Teknolojisi Yüksek Lisansı

Genel

Program açıklaması

Minnesota'nın Saint Mary Üniversitesi'ndeki Öğrenme Tasarım ve Teknolojisinin çevrimiçi Yüksek Lisans'ı, eğiticileri, günümüzün çeşitli öğrencilerine bağlanmaya hazır, usta öğretmenlere dönüştürmek için insanların öğrenme biçimiyle ilgili eğitim teknolojisi anlayışlarını ve çığır açan araştırmaları bütünleştirir.

Saint Mary'nin ilerici programı, teknoloji endüstrisi liderlerinin temsilcileri ile ortaklaşa olarak K-12 ve yüksek öğrenim yöneticileri ve eğitimcileri tarafından tasarlandı; öğrencileri eğitmek ve ilham vermek için yeni yollar keşfetmenize yardımcı olmak teorinin ötesine geçer.

Öğrenme Tasarımı ve Teknolojisi yüksek lisans programı, öğrencilerin geleceğe yönelik öğrenimlerini yeniden tanımlama araçları sağlar. Eğitimin, öğrenci merkezli öğrenme, teknolojiyi bir zihin aracı olarak kullanma, öğrenmeyi kişiselleştirme ve öğrenci ve öğretmenlerin katılımını optimize etmek için zihin setlerine girme gibi dönüşüm alanlarını keşfedin.

Saint Mary'nin çevrimiçi Öğrenme Yüksek Lisans'ı ile Öğrenme Tasarımı ve Teknolojisi lisans programından daha fazla bilgi edinmek isterseniz, daha fazla bilgi talep etmek için formu doldurun.

Son Güncelleme Şubat 2018

Okul Hakkında

Saint Mary Minnesota Üniversitesi Online Lisans ProgramlarıSaint Mary'de, sizin gibi çalışan yetişkinlerin programlarını tamamlamak üzere tasarlanmış çevrimiçi lisans ve lisansüstü dereceler sunmakla ... Devamını oku