Öğrenme Tasarım Ve Teknoloji Bilim Ustası

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

İnsanların yeni bilgi, beceri ve yeteneklerle performanslarını geliştirmelerine yardımcı olacak öğrenme deneyimleri tasarlayın ve uygulayın.

Diğer lisans programlarının aksine, George Mason'un çevrimiçi Tasarım ve Teknoloji MS'sindeki temel müfredat, Uluslararası Eğitim, Performans ve Öğretim Standartları Kurulu'nun (IBSTPI) ileri ve yönetimsel yeterliliklerini içerir, böylece düzey rolleri.

Program boyunca, başarılı programlar geliştirmenin anahtarı olan sert ve yumuşak becerileri öğreneceksiniz. Bu, iş liderleri ve konu uzmanlarıyla işbirliği yapmanın en etkili yollarını keşfetmeyi de içerir. Ayrıca öğrenme teknolojilerini, programlarını ve eğilimlerini değerlendirmek için çerçeveleri nasıl kullanacağınızı anlayacaksınız. Bu adımlar, yeni öğrenme çözümleri tasarlamanıza ve uygulamanıza ve projeleri tüm yaşam döngüleri boyunca yönetmenize olanak tanır

Mezuniyetinize göre, resmi eğitim ayarları, performans desteği ve daha fazlası için materyaller oluşturmaya hazır olacaksınız.

Sizin için en uygun olan zamanlarda ve yerlerde çevrimiçi eğitim görerek öğrenmeye devam etmenizi ve öğrendiklerinizi uygulamanızı sağlar.

2,5 yıl gibi kısa bir sürede mezun olabilir ve güvenle öğrenme veya öğretim tasarımcısı, e-öğrenme geliştiricisi ve UX tasarımcısı gibi yeni rollere adım atabilirsiniz.

Son Güncelleme Tem 2020

Okul Hakkında

Located in Fairfax, Virginia, George Mason University is the largest public research university in the Commonwealth of Virginia.

Located in Fairfax, Virginia, George Mason University is the largest public research university in the Commonwealth of Virginia. Daha Az