Örgütsel Liderlik Bilim Lisans (BSOL)

Genel

Program açıklaması

 • Esnek Çevrimiçi sınıf programı
 • Uygun fiyatlı eğitim.
 • Tüm sınıflar hızlandırılmış bir biçimde.
 • Yaşam deneyimi için verilen üniversite kredisi.
 • Kariyerinizi ilerletmek için tasarlanmış ilgili kurs.
 • Uygulamadan mezuniyete kadar sizinle birlikte çalışacak mükemmel fakülte ve destek personeli.

Dönüştürülün. Derecenizi Tamamlayın

Yetişkin öğrenciler Union University önemlidir. Okulu iş ve aile sorumluluklarıyla dengelemek için karşılaştığınız benzersiz zorlukları anlıyoruz. Örgütsel Liderlik Bilim Lisans (BSOL) programı, yetişkinlerin 18 ay gibi kısa bir sürede tamamlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

BSOL derece tamamlama programı dört konsantrasyon sunar:

 • Organizasyon yönetimi
 • Proje Yönetimi
 • Sağlık Yönetimi
 • Kilise Liderliği

131564_pexels-photo-1181346.jpegChristina Morillo / Pexels

Neden BSOL Derecenizi Birlikte Kazanmalısınız?

Üst Düzey Akademisyenler

1823 yılında kurulan Birlik, akademik mükemmellik ve mezunlarımızın başarısı ile ünlüdür. Birlik sürekli olarak US News & World Report, Kiplinger'in Kişisel Finansmanı, America's Best College Buys, Princeton Review ve daha fazlasından yüksek dereceler kazanıyor.

satın alınabilir

Union University , akademik mükemmelliği ile ulusal düzeyde tanınmaktadır. Aynı zamanda ekonomiktir, Birlikten bir dereceyi yetişkin öğrenciler için erişilebilir hale getirir. Nitelikli öğrenciler için mevcut olan mali yardıma şaşırabilirsiniz.

uygun

Yoğun bir yetişkin olarak, Union'da derecenizi kazanmanın rahatlığını takdir edeceksiniz. Tamamen çevrimiçi dersler verin ve öğrenci hizmetlerimizi ve kaynaklarımızı kampüste bırakın. Birliğin, öğrencilere yazı kağıtları konusunda çevrimiçi yazı laboratuvarı sağladığını ve Kütüphane'nin tüm öğrencilere yardımcı olacak bir çevrimiçi araştırma koçu sağladığını eklemek isterim.

Yetişkinler için Tasarlandı

Tecrübeli eğitimciler ve endüstri profesyonelleri BSOL dersleri vermektedir. Öğrenciler yaratıcı ve etkileşimli eğitimden, vaka çalışmalarından, grup projelerinden ve tartışmalardan hoşlanırlar. Bölümünüzün dersleri boyunca bir arada kalan bir kohort grubunun üyesi olacaksınız.

Yaşam Deneyimleri için Üniversite Kredisi Alın

Dereceyi tamamlama programımızdaki yetişkinler, önceki çalışma ve gönüllü deneyimi için üniversite kredisi kazanabilir. Danışmanınız portföyler, CLEP ve Dantes testleri, profesyonel sertifikalar, askeri eğitim ve daha fazlası aracılığıyla sizin için en iyi seçenekleri belirlemenize yardımcı olacaktır.

Program Kabulü

Üniversiteye giriş şartlarına ek olarak, BSOL başvuru sahibi ENG 111 ve Genel Çekirdek için geçerli olan 18 saat dahil en az 60 dönem saatlik kabul edilebilir üniversite kredisinin tamamlandığını belgeleyen resmi transkriptler sağlamalıdır. Çalışılan tüm dersler, genel not ortalamasının 2.0 veya daha yüksek olduğunu belgelemelidir.

Lisans Derecesi Gereksinimleri

Genel Çekirdek Gereksinimleri

 • Yetişkin Çalışmaları Programlarına özgü Genel Çekirdek ve transfer politikaları Kataloğun "Yetişkin Çalışmaları" bölümünde detaylandırılmıştır.
 • MAT 107 veya üstünü içermelidir

BSOL Temel Gereksinimleri — 40 saat

 • BSOL Çekirdeği: BSOL 400, 401, 402, 418, 435, 448 ve 451 (19 saat)
 • Konsantrasyon, birini seçin:
  • Organizasyon yönetimi:
   BSOL 355, 410, 415, 421, 425, 432, 455 (21 saat)
  • Sağlık Yönetimi:
   BSOL 323, 325, 341, 356, 421.432, 456 (21 saat)
  • Kilise Liderliği:
   BSOL 336, 415, 420, 428, 432, 443, 457 (21 saat)
  • Proje ve Lojistik Yönetimi:
   BSOL 330, 415, 425, 430, 433, 438, 458 (21 saat)
  • Ceza Adaleti İdaresi:
   BSOL 312, 351, 375, 415, 425, 440 ve 459 (21 saat)

128 minimum saati karşılayan seçmeli dersler

Minör: Minör gerekmez, ancak minörü ödüllendiren bölüm tarafından belirtilen şartlara uygun olarak karşılanabilir.

Mezun Başarı

"Temelde okula geri zorlanmalıydım - ve olduğum için çok mutluyum. Ailenin sıkıntısı nedeniyle okulu tamamlamamıştım ve geri dönme dürtüsünü hiç bulamadım. BSOL programı: Sadece kariyerim için mükemmel bir derece elde etmedim, aynı zamanda Birlik halkının yanında olmakla da hayatımı değiştirdim.Yardım, cesaret, dua ve doğru odaklanma olabileceğimin en iyisi olmama yardımcı oldu ve mükemmel oldum Bitmesine rağmen, Birlik'teki zamanımı, programın ve oradaki insanların mükemmelliğini her zaman hatırlayacağım. "
Steve Hilton
İcra Direktörü, Brownsville Haywood County Ticaret Odası

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed.

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed. Daha Az