Özel Güvenlik Yüksek Lisans Derecesi

Genel

Program açıklaması

Pegaso Üniversitesi'nden Özel Güvenlik alanında bu resmi eğitim ile, tüm eğitim yönlerinde küresel bir güvenlik vizyonu bulabilecek, hem ulusal hem de uluslararası acil durum planları oluşturmak için profesyonel kapasiteler geliştirebilecek, acil eylem planları, riskler, cezaevlerinde güvenlik ve müzelerde gözetim, birkaç ilgili eylemi belirtmek için.

9 ay sürer ve% 100 çevrimiçi olup, programlarınızı mevcut yaşam tarzınıza göre yönetmenizi sağlar.

Bu resmi Özel Güvenlik eğitimini incelerken ne tür içerik göreceksiniz?

Bu eğitim ile çalışabileceğiniz en önemli içeriklerden bazıları şunlardır:

 • Kapsamlı Güvenlik Yönetimi
 • Suçlu fenomenolojisi
 • Özel soruşturma kurulması
 • Sosyal bilimlerde araştırma metodolojisi

Özel Güvenlikte Resmi Yüksek Lisans Derecesi Eğitiminin Amaçları

Özel Güvenlik'te resmi yüksek lisans derecesinin temel amacı, teorik, pratik ve metodolojik açıdan öğrencileri eğitmek, size kapsamlı ve verimli bir profesyonel olarak işyerinde performans göstermeniz için gerekli tüm araçları sağlamaktır.

Buna ek olarak, ana felsefemiz, farklı güvenlik alanlarının küresel düzeyde eğitiminde mükemmelliğe ulaşmanız ve sizi bu alandaki mevcut mesleklerin gerektirdiği tüm zorluklarda hazırlamanızdır.

Sınıfların başlangıç tarihi

Akademik programın yürütülebilmesi için resmi dereceler için yapılan çağrıların asgari sayıda öğrenci ile buluşması gerektiğinden, INISEG her öğrenciyi e-posta yoluyla bilgilendiren belirli bir çağrının tarihini değiştirme, askıya alma veya eleme hakkını saklı tutar. ya da telefonla o tarih güncellemesi.

INISEG'in amacı, bu sabit arama süreçlerinde meydana gelebilecek olası değişikliklerle sorunlara veya rahatsızlıklara neden olmak değildir ve ortaya çıkan herhangi bir sorundan önce, onu mümkün olan en iyi şekilde çözmek ve en uygun olanı aramak görevimizdir ve olacaktır. öğrencilerimiz için çözüm.

Özel Güvenlikte Resmi Yüksek Lisans Derecesi

 • Özel Güvenliğin Temelleri
 • Güvenlik Yönetimi
 • Etkinlik Yönetimi. Güvenlik Planları
 • Güvenlik Departmanı. İşgücü Risklerinin Korunması
 • Suç ve Siber Güvenlik
 • Sivil Koruma ve Acil Durumlar
 • Kritik Altyapılar
 • İnsan Kaynakları, Malzeme Kaynakları ve İşe Alma
 • Sosyal Bilimlerde Araştırma Metodolojisi
 • Yüksek Lisans Tezi

Özel Güvenlik Resmi Yüksek Lisans Derecesi

çift ​​Derecesi

Özel Güvenlikte Resmi Yüksek Lisans Derecesine akademik derece, lisans derecesi veya dengi ile erişen öğrenciler:

İtalya Pegaso Üniversitesi Resmi Ünvanı (Yüksek Lisans di II Livello)

"Özel Güvenlikte Üniversite Yüksek Lisansı"

Kendi unvanı INISEG

"Özel Güvenlik Ustası"

Özel Güvenlik Yüksek Lisansına akademik derece, lisans veya dengi olmadan erişen öğrenciler:

Kendi unvanı INISEG

"Özel Güvenlik Ustası"

Özel Güvenlik Resmi Yüksek Lisans çalışma koşulları

Bu Özel Güvenlik Yüksek Lisansına erişmek için üniversite diplomasına (lisans, diploma veya diploma) sahip olmak gerekli değildir. Bu programa eşit olarak geçerli 2 seçenekle erişebilirsiniz:

 • Üniversite derecesi ile
  Önceki bir üniversite diplomasına sahip olarak, doğrudan çift diploma, Pegaso Üniversitesi'nin Resmi Ünvanına (Doktora'ya erişmenizi sağlayan) ve INISEG'in Kendi Ünitesine doğrudan erişebilirsiniz.
 • Üniversite diploması olmadan
  Bir üniversite diplomanız yoksa, bu profesyonel lisansta, mesleki açıdan öğrencinin resmi bir derece ile aynı içeriği, öğretmenleri ve uygulamaları edindiği INISEG derecesini elde ederek de erişebilirsiniz, aradaki fark, Doktora erişim, ancak sektörde uzmanlaşmaya izin verir ve işe yerleştirme ve yeni talepleri iyileştirir.

Özel Güvenlik Yüksek Lisansı esas olarak Güvenlik Direktörleri, Güvenlik Kuvvetleri ve Organları, Güvenlik Uzmanları, Özel Güvenlik Uzmanları ve bu alanla ilgilenen herkesi hedeflemektedir.

Özel Güvenlik Resmi Yüksek Lisans Derecesi profesyonel fırsatlar

Özel Güvenlik alanında bu Yüksek Lisans'ın çalışma alanı hem kamu hem de özel şirketleri kapsar.

Profesyonel, özel güvenlik alanında çalışabilecek ve tüm bilgilerini kariyerin farklı alanlarında uygulamaya koyabilecektir.

Güvenlik departmanının asistanı, patronu, müdürü veya lideri, bu resmi çevrimiçi özel güvenlik eğitiminin size verebileceği olasılıklardır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

INISEG es un Instituto Internacional de Estudios que nació como una necesidad de entregar a sus futuros alumnos toda la formación, información de estudios, actividades y oportunidades profesionales qu ... Devamını oku

INISEG es un Instituto Internacional de Estudios que nació como una necesidad de entregar a sus futuros alumnos toda la formación, información de estudios, actividades y oportunidades profesionales que se desarrollan en el área de la Seguridad Global. Daha Az
Madrid , Zamora + 1 Daha fazla Daha az