Özel MBA

Genel

Program açıklaması

MBA'inizi kişiselleştirin

Özel olarak kendi ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış kendi MBA programınızı oluşturun. Özel MBA , profesyonel kariyerinizi geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz becerileri edinmeniz için ideal bir çalışma programıdır.

Özel MBA programı, 24 saat hizmet veren çevrimiçi öğrenme platformu olan GHU web sitesi aracılığıyla çevrimiçi olarak verilmektedir. Belirli bir giriş tarihi yoktur ve öğrenciler yıl boyunca herhangi bir zamanda çalışma programına kayıt olabilirler. Bireysel başlangıç tarihi kayıt / kayıt resmi tarihi olarak onaylanacaktır.

Özel bir zorunlu ders yoktur. Tüm dersler rastgele ve öğrencilerin kendi takdirine göre seçilebilir.

Nasıl çalışır:

Sizi ilgilendiren ve profesyonel kariyerinizi daha da geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz yüksek lisans düzeyinde modülleri / kursları tamamlama fırsatınız var.

  • Öğrenciler yalnızca bir veya iki dersle ilgileniyorlarsa, bilgilerini genişletmek ve belirli beceriler kazanmak için bu dersleri kaydedebilir ve tamamlayabilirler.
  • Tamamlanan her bir ders için, her bir ders sınavını geçtikten sonra bir CAS , İleri Seviye Sertifikaları 10 ECTS ve bir diğer sertifikayı, üç dersi ve ilgili sınavları başarıyla tamamladıktan sonra DAS ( İleri Çalışmalar Diploması 30 AKTS) alacaksınız.
  • Daha sonra daha fazla çalışmak ve bilginizi genişletmek istiyorsanız, başka bir üç kursu tamamlayabilir ve resmi MBA diplomasını alabilirsiniz (Yüksek Lisans of Business Management 60 ECTS).
  • Daha sonra doktora programına daha sonraki bir aşamada girebilmek için en üst düzeyde (120 ECTS) Extensive MBA başvurusu yapmak istiyorsanız, başka bir üç kursu tamamlamanız ve bir yüksek lisans tezi düzenlemeniz gerekir.

Öğrenciler başka bir yerde yapılan çalışmalar için kredi transferi için başvurabilirler (önceki çalışmalarının uygun bir seviyede olması şartıyla). MBA programına en fazla 30 ECTS kredi transferi yapılabilir. Kredi transferi, öğrencilerin ödülleri için tamamlamaları gereken ders sayısını azaltır, ancak asgari eğitim süresi kredi transferi ile azaltılamaz.

Şimdi başvurun ve kayıt olun!

Özel MBA Diyagramını görmek için buraya tıklayın

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The Global Humanistic University (GHU) received its Charter from the Ministry of Education of Curacao. This charter grants the GHU the right to establish a university in Curacao for the purpose of pro ... Devamını oku

The Global Humanistic University (GHU) received its Charter from the Ministry of Education of Curacao. This charter grants the GHU the right to establish a university in Curacao for the purpose of providing and teaching high-quality online study programs in the fields of business administration, finance, and law. The bachelor, master, and doctoral programs will primarily target international students. Daha Az