Üst Yönetimde İşletme Yüksek Lisansı

Genel

Program açıklaması

genel bakış

Royal Roads University Executive Management MBA, çalışan profesyoneller tarafından çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır. Sektördeki tecrübemizi, günümüzün iş dünyasının liderlerinin gerektirdiği sağlam bir temelin yanı sıra öğreniminizi uygulamalı çalışma ile işe koyma fırsatı veren bir program oluşturmak için kullandık. Kariyer hedefleriniz ne olursa olsun, kuruluşunuzu ilerletmek için programınızda bulunan araçları ve teknikleri kullanabilirsiniz. MBA icra Yönetiminde veya Liderlik, Yönetim Danışmanlığı, Uluslararası İşletme - Asya Pasifik Ticaret ve Yatırım Uzmanlığı veya Uluslararası İş ve Yenilik - Avrupa Uzmanlık alanlarında uzmanlaşmayı tamamlamayı seçebilirsiniz.

Kim için

MBA deneyimlerinin çok yönlülüğünü ve özelleştirilmesini arayan deneyimli yöneticiler ve iş liderleri. Program, her öğrencinin mevcut bilgi ve becerilerini geliştirmek için geliştirdiği stratejik becerilerin gelişimine bağlıdır ve yönetim liderliğinde kritik konuların geniş bir şekilde anlaşılmasını sağlar. Ayrıca, öğrencilerin kariyer hedefleriyle uyumlu bireyselleştirilmiş bir MBA deneyimi için sürdürülebilirlik, inovasyon, koçluk veya uluslararası iş gibi alanlarda seçmeli seçmelerini sağlar.

Royal Roads University Öğrenim Modeli

Royal Roads University , MBA dahil birçok programımız için bir kohort öğrenme modeli kullanıyoruz. Eşsiz öğrenme modelimiz, ekibinizle birlikte çalışmanızı, kişisel deneyimleri ve farklı perspektifleri paylaşmanızı ve projelere ve zorluklara benzersiz çözümler geliştirmenizi gerektirir. Birlikte çalışmak herkesin programa katkıda bulunmasını ve bu programdan yarar sağlamasını ve kohort ortamımız aracılığıyla oluşturduğunuz bağlantıların programınız sırasında ve mezuniyetten sonra güçlü bir destek ağı oluşturmasını sağlar.

Eğitimde Bir Yatırım

Royal Roads University MBA programı zorludur ve siz ve aileniz, arkadaşlarınız ve işverenler arasındaki ödünleri gerektirir. Grubunuz, grup projelerine ve ödevlere katkıda bulunmanıza ve bunlara katılmanıza bağlıdır ve atanmış okumalarınızı ve bireysel görevlerinizi yönetmek için yeterli zaman ayırmanız gerekir. Bu gereksinimleri yaşamınızdaki önemli kişilerle tartışmak önemlidir, böylece programınıza başlamadan önce karşılıklı olarak kabul edilebilir düzenlemeleri planlayabilirsiniz. Program zorlu, ancak deneyim paha biçilemez.

Takım Tabanlı Öğrenme

Programınız, Kanada'nın yanı sıra uluslararası çaptaki öğrencileri de içerecek; tipik olarak, yaklaşık 40 yaşında 15 veya daha fazla yıllık mesleki deneyime sahiptir. Bu kişisel ve profesyonel deneyim karışımının en büyük faydalarından biri, profesyonel ağınızı geliştirerek yaratılan fırsatlardır. Ağınızı dünya çapında genişletebilir, rekabetinizin keşfedebileceği şeylerin dışındaki kaynaklara erişebilirsiniz. Bu, işinizi ve profesyonel pozunuzu oluşturmanın harika bir yoludur.

Organizasyonel Yönetim Projesi

Organizasyonel Yönetim Projesi (OMP), MBA Programının temel entegratif öğrenme aktivitesidir ve teorinin gerçek dünyaya uygulanmasıyla zengin bir öğrenme fırsatı sunmaktadır. Gerçek bir dünya durumuna teori uygulayarak, OMP'nin tamamlanması öğrenenlerin becerilerini geliştirir ve müşteriye veya ev sahibi kuruluşa değerli bir katkı sağlar.

Daha spesifik olarak, OMP'de, öğrenciler bir yönetim problemini inceleyecek, akademik ve en iyi durum araştırması yapacak, seçenekleri analiz edecek ve müşteri veya ev sahibi kuruluş için nihai bir raporda öneriler ve üst düzey bir uygulama planı sunacaklardır. Araştırılacak ve analiz edilecek yönetim problemi, bir kuruluşla işbirliği içinde belirlenir. MBA öğrencileri, OMP'lerini harici bir organizasyonla yürütmeyi seçebilir veya proje, öğrencinin kendi pozisyonu ile ilgili olmaması ve kendi doğrudan raporlarını içermemesi koşuluyla, öğrencinin kendi işyerinde gerçekleştirilebilir. MBA Program Ofisi ayrıca, bu kapasitede programımıza dahil olma konusundaki ilgilerini belirten kurumsal veya kar amacı gütmeyen kuruluşlarla potansiyel projeleri tanımlamak için öğrencilerle birlikte çalışacaktır.

HOST ORGANİZASYONU İÇİN FAYDALI

Çok sayıda küçük, orta büyüklükte, büyük ve çok uluslu müşteri ve ev sahibi kuruluş, örneğin, teknoloji şirketleri, tatil işletmeleri, toptan / perakende operasyonları dahil olmak üzere, Kraliyet Yollarından gelen öğrenciler tarafından tamamlanmış, temel, pratik odaklı yönetim OMP'lerinden yararlanmıştır. kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve belediye, il ve federal hükümet kurumları.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Located in one of Canada’s most beautiful National Historic Sites, Royal Roads University has a long history of excellence. In 2015, we celebrated 75 years of leadership and learning - 55 years as a m ... Devamını oku

Located in one of Canada’s most beautiful National Historic Sites, Royal Roads University has a long history of excellence. In 2015, we celebrated 75 years of leadership and learning - 55 years as a military college and 20 years as a public applied research university. Daha Az