çevrimiçi mba uluslararası işletme - cumbria üniversitesi (uk)

Genel

3 konum mevcut
Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Bu MBA, kuruluşların gün geçtikçe daha fazla çalışması gereken karmaşık ortamın zorluklarını karşılamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır; global pazarlar artık çok uluslu şirketlerin tek bir görevi değildir.

Programda, Uluslararası Pazarlama ve İş Ortamı üzerine bir modül bulunurken, ikamet yerinde etik, sorumluluk ve sürdürülebilirlik konusundaki küresel yerel zorlukların üstesinden gelmek için gerekli olan becerileri geliştirmek için çokuluslu bir çevredeki diğer öğrencilerle birlikte çalışacaksınız.

MBA programları dünya genelinde öğrenci alımı ve kendi alanında nitelikli öğretmenler üzerinde çizim türetilen uluslararasılığı büyük ölçüde yarar.

İsviçre'nin önde gelen özel kolejinde öğrenin ve 130'dan fazla ülkeden gelen öğrenciler ve Cumbria Üniversitesi'nden mezun olun.

SÜRE

En az 12 ay, maksimum 5 yıl.

Program Özeti

düzeni esnek bir şekilde online MBA amaçlarını karşılamak üzere dizayn edilmiştir ve her öğrencinin bireysel tercihlerine göre uyarlanabilir. MBA altı ders artı bir nihai tez tamamlamak gerektirir.

Teslimat Yöntemi

Çoğunlukla çevrimiçi yoğun tartışma ve işbirliği, artı bir haftalık zorunlu ikamet ile OnlineCampus (etkileşimli bir çevrimiçi öğrenme ortamı) üzerinden. ikamet Birleşik Krallık'ta düzenlenen ve Cumbria Üniversitesi tarafından organize edilmektedir.

şartlar Dört terim yılda (Kış, Bahar, Yaz ve Sonbahar).

Akreditasyon ve Tanıma

Robert Kennedy Koleji ile özel ortaklık çevrimiçi sunulan Cumbria MBA programları Üniversitesi Worldwide tanınmaktadır edilir. Robert Kennedy Koleji'nde eğitiminizi tamamladıktan sonra, Cumbria Üniversitesi'nden mezun alacaksınız.

Online MBA Uluslararası İş hakkında daha fazla bilgi edinin!

/&utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing
Son Güncelleme Eyl 2017

Okul Hakkında

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... Devamını oku

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. Daha Az
Zürih , İsviçre Çevrimiçi , York , Salford , İngiltere'de Çevrimiçi , Carlisle Şehri + 5 Daha fazla Daha az