öğretme ve öğrenme eğitim süreçlerinde yüksek lisans

Genel

Program açıklaması

Nebrija Üniversite eğitimi uzmanları ve dil öğretimi tecrübesi 20 yıl vardır.

Şu anda, o eğitim kurumları ve öğretmen eğitiminin kalitesi için endişe ima iyileştirilmesi eğitim kalitesi üzerinde geniş bir tartışma, açtı, sadece ilk karakteri, aynı zamanda kalıcı bir. Bu nedenlerden dolayı, Nebrija Üniversite yarattığı yeni sıkıntıları karşılamak için somut kurallar sağlayan kimin gol öğretmen eğitimine yardımcı olmaktır Eğitim Yüksek Lisans Eğitim ve Öğretimi Süreçleri bütün eğitim topluluğu sunar öğrenmede öğretmenler gerçek uzmanların dönüşümü kolaylaştırmak nihai amacı ile bugünün toplumu.

Öğrenci Profili

Eğitim Öğretim ve mevzuat dayattığı gereksinimlerini karşılamak tüm başvuru Öğrenme Süreçleri içinde Bunlar üniversite mezunu veya Eğitim Bilimleri eşdeğer akademik ve disiplin gelir profili olan Yüksek Lisans Programı erişebilir: İlköğretim veya Çocuk, Pedagoji ve Psikoloji öğretmenleri. Ayrıca Yüksek Lisans Öğretmen Eğitiminde tamamlamış Usta öğrencileri erişebilir programın enine doğasını verilen.

Mezun profili

öğrenmede uzman öğretmenler ve teorik ve pratik araçlar toplumumuzun yenilenen kaynakların ihtiyaçlarını karşılamak için. bilgiyi ileten ötesinde, rehber oyunculuk ve sınıfta rolü ve performans düşündürme yoluyla öğrencilerin sürekli gelişimini sağlayan talimat kişiselleştirmek yapabiliyor, Profesyonel.

Temel ve genel yetkinlikler

resmi üniversite eğitimi ve organizasyonunu kuran, 29 Ekim Kraliyet Kararnamesi 1393/2007, tadil ederek Kraliyet Kararnamesi 43/2015 ve Kraliyet Kararnamesi 861/2010 göre Kraliyet Kararnamesi 1027/2011, aşağıdaki temel becerileri kazanmaya sağlamalıdır Yüksek Lisans öğretileri olarak Yükseköğretim (MECES) İspanyolca Yeterlilik Çerçevesi, onaylanması:

  • Gelişmekte olan ve / veya genellikle bir araştırma bağlamında, fikirleri uygulamak için orijinallik temeli ya da fırsat sunmak CB6 bilgi ve anlayış.
  • Öğrencilerin bilgi ve çalışma alanı ile ilgili olarak geniş (ya da disiplinler arası) bağlamlarda yeni veya yabancı ortamlarda sorunları çözmek için yeteneklerini uygulayabilirsiniz CB7.
  • Öğrencilerin eksik veya sınırlı bilgilere dayalı bilgiye entegre ve karmaşıklığı işlemek ve kararları formüle edebiliyoruz CB8, onların bilgi ve yargılamalarının uygulamasıyla bağlantılı sosyal ve etik sorumluluklar yansımaları bulunmaktadır.
  • öğrencilerin sonuçlarını ve bilgi ve gerekçesi açık ve net bir şekilde uzman ve uzman olmayan destekleyen iletişim kurabilir O CB9.
  • CB10 Öğrenciler Büyük ölçüde kendi başlarına ve bağımsız bir şekilde çalışmalarına devam etmeyi sağlayacak öğrenme becerilerine sahip olmalıdır.

Kariyer fırsatlarının

Eğitim öğretim ve Aprendizajedota uzmanları eğitim ve teorik ve pratik araçlar Yüksek Lisans öğrenme uzmanları yapım toplumumuzun yenilenen kaynakların ihtiyaçlarını karşılamak için. Uzmanları, bilgi iletme ötesinde, öğretim özelleştirmek ve sınıfta rolü ve performans düşündürme yoluyla öğrencilerin sürekli gelişimini sağlamak mümkün.

yöntem

Eğitim sistemi tamamen Üniversitesi'nde şu anda kullanımda Tahta BT platformunu kullanarak internetten erişilebilir, Sanal Kampüsü ile geliştirilmiştir.

Eğitimin başında öğrenciler, (web'den e-posta ve indirilebilir materyal) internet yoluyla Yüksek Lisans genel belgeleri teslim edilecektir.

Birlikte genel belgelerle elektronik, öğrenci içeren her konu için bir öğretici sağlanacaktır:

  • konu detaylı programı ve beceri öğrencilerin sonuca ulaşır.
  • eğitim faaliyetlerinin, iş Detaylı seti olağan ve olağanüstü aramalar, kaynakça ve tavsiye edilen bağlantılarda, değerlendirme kriterlerini teslim edilecek.
  • Konum ve öğretmen ile tele-ders ayrıntılı mekanizması
  • Deney tarihleri, dağıtım çalışmalarını büyük
  • konuyu izlenmesi için diğer tüm bilgiler gerekli rehberliği.

Bu tür malzemeler olan ana sayfası dönem düzenlediği öğrenci kayıtlı olduğu tüm konular, listeler Sanal Kampüsü aracılığıyla her zaman erişilebilir olacaktır.

Son Güncelleme Aralık 2017

Okul Hakkında

La Universidad Nebrija mantiene desde su creación los valores diferenciadores de su modelo educativo, basados en la docencia de calidad y en la investigación como creación de conocimiento, con la form ... Devamını oku

La Universidad Nebrija mantiene desde su creación los valores diferenciadores de su modelo educativo, basados en la docencia de calidad y en la investigación como creación de conocimiento, con la formación integral en capacidades, competencias y habilidades de todos sus alumnos. Daha Az