Arden University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Coronavirus (Covid-19) güncellemeleri:

Mevcut alım miktarımız açık. Tüm kurslarımızda kesintisiz bir öğrenme deneyimi sunmaya devam ediyoruz. Çevrimiçi eğitim sunan 25 yılı aşkın deneyime sahip Uzaktan Eğitim uzmanlarıyız.

Arden University Hakkında

Burada Arden University her yerdeki herkesin hak ettiği yüksek eğitime erişmesi gerektiğine inanıyoruz. Ardından, lise derecesine sahip olmak ya da yüksek öğrenime gitmeye yeni başlıyor olsanız da, Arden size gerçekten ilgi çekici ve yararlı bir öğrenme deneyimi sunmak için gerekli araçlara ve tutkuya sahiptir.

Arden'de, coğrafi kısıtlamaların ve kişisel ve mesleki taahhütlerin, iddialı bireylerin kariyerlerini geliştirmek için yüksek kaliteli eğitime devam etmelerini engellememesi gereken engeller olduğuna inanıyoruz. Yaşam tarzınıza uyacak şekilde eğitim vermenizi sağlamak için çevrimiçi Uzaktan Eğitim ve Karma Öğrenme yoluyla geniş bir program yelpazesi sunuyoruz. Erişilebilir çevrimiçi öğrenme platformumuz ve uzman eğitmenlerimiz, çalışmalarınız boyunca destek ve rehberlik sunar ve çalışmalarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

116439_employment-1280-740.jpg

Bizi ayıran nedir

Nerede olursanız olun, BK derecenizi inceleyin

Mesafe ve harmanlanmış öğrenme eğitim Pathways erişilebilirlik çevrimiçi dağıtım öğrencilere giderek yaygın sayesinde hale gelmektedir. Arden'de, yenilikçi çevrimiçi öğrenme platformumuzun yanı sıra, ilgi çekici ve yüksek kaliteli programlar geliştirme konusundaki uzmanlığımızı hazırlamak için 25 yıllık deneyime sahibiz. Çevrimiçi programlarımız aracılığıyla her yaştan ve profesyonel kökenli 50.000 öğrenciye destek vermekten gurur duyuyoruz ve öğrencilerimizi seçtikleri mesleklerde ödüllendirici kariyerlere hazırlayarak öğrencilerimizin başarısını en üst düzeye çıkarmaya adadık olmaya devam ediyoruz.

Arden University , 50'den fazla lisans, lisansüstü ve diploma programı sunmaktadır. Programlarımızın çoğu, Chartered Marketing Institute (CIM), Chartered Management Institute (CMI), British Psiklogical Society (BPS) ve Project Managers Association (APM) gibi meslek kuruluşları tarafından onaylanmıştır. Ayrıca, uzaktan eğitim yoluyla Yeterlilik Durumu ile LLB (Hons) dereceleri sunmak için İngiltere'de yalnızca beş eğitim kurumundan biriyiz.

119062_logos3.png

İstihdam edilebilirliğe odaklan

Online programlarımız kariyeriniz düşünülerek tasarlandı. Eğitmenlerimiz başarınıza derslerimizin içinde ve dışında yatırım yapar ve programlarımız bireysel modüllerdeki pratik becerileri uygulama ve bağımsız bir araştırma projesi tamamlama fırsatlarını içerir. Programlarımızdan birini tamamladıktan sonra, çalışma alanınızı açık bir şekilde anladığınızı gösterebilecek ve kariyer yolunda ilerlemek için gereken becerilere sahip olacaksınız.

Online öğrencilerimizin çoğu kariyerlerine çoktan başladılar, daha kıdemli rollere geçmek istiyorlar ve bazıları tamamen yeni bir alanı keşfetmeye hazırlar. Programlarımızdan birini incelemekle ilgileniyor ancak standart akademik gereklilikleri karşılamıyorsanız, başvuru incelemeniz sırasında niteliklerinize ve mesleki deneyiminize daha bütünsel bir bakış açısı getiren standart olmayan giriş rotamız üzerinden başvurabilirsiniz. süreci.

Finansman seçenekleri

Arden'de, maliyetin değerli bir eğitim almanızı engellememesi gerektiğine inanıyoruz. Lisans programlarımız ortalama BK yeterliliğinden daha düşük maliyetlidir, ancak rekabetçi bir yüksek öğretim standardı uyguluyoruz.

Programlarımıza, öğrencilerin finansman üzerindeki baskılardan ziyade çalışmalarına odaklanmalarını sağlamak için esnek finansman seçenekleri sunuyoruz. Kurs ücretleriniz, ikamet ettiğiniz yere ve okuduğunuz program türüne göre belirlenir.

Öğrencilerimiz ne derse

116278_UaNCSiuo.png

“Derecemi tamamlamadan önce MBA'imden faydalanmaya başladım. İş arkadaşlarım ve üstlerimden artan saygı ve değer duyduğumu, maaştaki artış umduğumda çok kısa bir süre sonra izledi”

Rupinder Singh,

İşletme Yüksek Lisansı (CMI)

116277_DfXupLCk.png

“Uzaktan eğitim bana gerekli olan çok fazla esneklik sağladı. Bu çok zordu ve tam bir özveri ve iyi zaman yönetimi gerektiriyordu, ancak başardığım ve gurur duyduğum bir şeydi.

Laura Benson

BA (Hons) İş (Pazarlama)

Konumlar

Programlar

BA