Resmi açıklamayı okuyun

Arden University Hakkında

Burada Arden University her yerdeki herkesin hak ettiği yüksek eğitime erişmesi gerektiğine inanıyoruz. Ardından, lise derecesine sahip olmak ya da yüksek öğrenime gitmeye yeni başlıyor olsanız da, Arden size gerçekten ilgi çekici ve yararlı bir öğrenme deneyimi sunmak için gerekli araçlara ve tutkuya sahiptir.

Arden'de, coğrafi kısıtlamaların ve kişisel ve mesleki taahhütlerin, iddialı bireylerin kariyerlerini geliştirmek için yüksek kaliteli eğitime devam etmelerini engellememesi gereken engeller olduğuna inanıyoruz. Yaşam tarzınıza uyacak şekilde eğitim vermenizi sağlamak için çevrimiçi Uzaktan Eğitim ve Karma Öğrenme yoluyla geniş bir program yelpazesi sunuyoruz. Erişilebilir çevrimiçi öğrenme platformumuz ve uzman eğitmenlerimiz, çalışmalarınız boyunca destek ve rehberlik sunar ve çalışmalarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

116439_employment-1280-740.jpg

Bizi ayıran nedir

Nerede olursanız olun, BK derecenizi inceleyin

Mesafe ve harmanlanmış öğrenme eğitim Pathways erişilebilirlik çevrimiçi dağıtım öğrencilere giderek yaygın sayesinde hale gelmektedir. Arden'de, yenilikçi çevrimiçi öğrenme platformumuzun yanı sıra, ilgi çekici ve yüksek kaliteli programlar geliştirme konusundaki uzmanlığımızı hazırlamak için 25 yıllık deneyime sahibiz. Çevrimiçi programlarımız aracılığıyla her yaştan ve profesyonel kökenli 50.000 öğrenciye destek vermekten gurur duyuyoruz ve öğrencilerimizi seçtikleri mesleklerde ödüllendirici kariyerlere hazırlayarak öğrencilerimizin başarısını en üst düzeye çıkarmaya adadık olmaya devam ediyoruz.

Arden University , 50'den fazla lisans, lisansüstü ve diploma programı sunmaktadır. Programlarımızın çoğu, Chartered Marketing Institute (CIM), Chartered Management Institute (CMI), British Psiklogical Society (BPS) ve Project Managers Association (APM) gibi meslek kuruluşları tarafından onaylanmıştır. Ayrıca, uzaktan eğitim yoluyla Yeterlilik Durumu ile LLB (Hons) dereceleri sunmak için İngiltere'de yalnızca beş eğitim kurumundan biriyiz.

119062_logos3.png

İstihdam edilebilirliğe odaklan

Online programlarımız kariyeriniz düşünülerek tasarlandı. Eğitmenlerimiz başarınıza derslerimizin içinde ve dışında yatırım yapar ve programlarımız bireysel modüllerdeki pratik becerileri uygulama ve bağımsız bir araştırma projesi tamamlama fırsatlarını içerir. Programlarımızdan birini tamamladıktan sonra, çalışma alanınızı açık bir şekilde anladığınızı gösterebilecek ve kariyer yolunda ilerlemek için gereken becerilere sahip olacaksınız.

Online öğrencilerimizin çoğu kariyerlerine çoktan başladılar, daha kıdemli rollere geçmek istiyorlar ve bazıları tamamen yeni bir alanı keşfetmeye hazırlar. Programlarımızdan birini incelemekle ilgileniyor ancak standart akademik gereklilikleri karşılamıyorsanız, başvuru incelemeniz sırasında niteliklerinize ve mesleki deneyiminize daha bütünsel bir bakış açısı getiren standart olmayan giriş rotamız üzerinden başvurabilirsiniz. süreci.

Finansman seçenekleri

Arden'de, maliyetin değerli bir eğitim almanızı engellememesi gerektiğine inanıyoruz. Lisans programlarımız ortalama BK yeterliliğinden daha düşük maliyetlidir, ancak rekabetçi bir yüksek öğretim standardı uyguluyoruz.

Programlarımıza, öğrencilerin finansman üzerindeki baskılardan ziyade çalışmalarına odaklanmalarını sağlamak için esnek finansman seçenekleri sunuyoruz. Kurs ücretleriniz, ikamet ettiğiniz yere ve okuduğunuz program türüne göre belirlenir.

Kursunuzun toplam maliyetini, genellikle toplam fiyatın% 10'unu düşüren bir ödeme ya da yönetilebilir taksitlerle ödeme yapma seçeneğiniz vardır. Taksit planımız, kursunuzun bir sonraki aşamasına geldiğinizde, aylık ücret ödemek yerine ödeme yapmanıza izin verir.

Öğrencilerimiz ne derse

116278_UaNCSiuo.png

“Derecemi tamamlamadan önce MBA'imden faydalanmaya başladım. İş arkadaşlarım ve üstlerimden artan saygı ve değer duyduğumu, maaştaki artış umduğumda çok kısa bir süre sonra izledi”

Rupinder Singh,

İşletme Yüksek Lisansı (CMI)

116277_DfXupLCk.png

“Uzaktan eğitim bana gerekli olan çok fazla esneklik sağladı. Bu çok zordu ve tam bir özveri ve iyi zaman yönetimi gerektiriyordu, ancak başardığım ve gurur duyduğum bir şeydi.

Laura Benson

BA (Hons) İş (Pazarlama)

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Arden University

Arden University çevrimiçi BA (Hons) Ceza Adalet programı size ceza davranışı ve adalet sistemi hakkında detaylı bilgi verecektir. Suçun sebepleri ve sonuçları ile halen ... [+]

Kursa Genel Bakış

Arden University çevrimiçi BA (Hons) Ceza Adalet programı size ceza davranışı ve adalet sistemi hakkında detaylı bilgi verecektir. Suçun sebepleri ve sonuçları ile halen kullanılmakta olan önleme yöntemleri hakkındaki bilgilerinizi geliştirin.

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut taahhütleriniz doğrultusunda sosyal, psikolojik ve yasal bilgilerinizi geliştirmenize olanak sağlar. Bu program, sizi kariyer hedeflerinize daha da yaklaştırmanıza yardımcı olacak sağlam bir ceza adalet anlayışı ile donatır.

Arden'in sunduğu tüm programlar, istihdam edilebilirliğe, pratik becerilere ve kariyer başarısına güçlü bir şekilde odaklanmaktadır. Bu program, suçu çeşitli açılardan anlamanıza yardımcı olmak ve size adalet sisteminde bir kariyer için beceri kazandırmak için geliştirilmiştir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Yaratıcı bir düşünür müsün? Tasarım teorisi ve becerilerini pratikte nasıl uygulayacağınızı bilmek ister misiniz? Eğer öyleyse, bu Grafik Tasarım programı tasarımın temel ... [+]

Yaratıcı bir düşünür müsün? Tasarım teorisi ve becerilerini pratikte nasıl uygulayacağınızı bilmek ister misiniz? Eğer öyleyse, bu Grafik Tasarım programı tasarımın temel prensiplerini ve bir dizi sektördeki potansiyelini anlamayı geliştirmeyi hedefleyecektir.

Yenilikçi ve estetik tasarımlar üretmek, sanat, tasarım ve görsel kültürün eleştirel, kavramsal ve tarihsel arka planını anlamak için geleneksel ve çağdaş teknolojiler geliştireceksiniz. Kursun ödevleri ile, kazanmış olduğunuz beceri ve bilgiyi kanıtlamak için bir çalışma portföyü veya 'Dijital eskiz defteri ve final sonuçları' oluşturacaksınız.

Kurs gereksinimleri

GCE A düzeyinde artı iki lisede bir lise diploması veya eşdeğer nitelikler GCSE seviyesinde üç denekte C veya daha yüksek dereceden geçer. Eğer bir İngilizce ana dili konuşmacısı değilseniz, IELTS 6.0 veya üzeri bir İngilizce seviyesine sahip olduğunuzu kanıtlamanız istenecektir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Gözünüzün İnsan Kaynakları Yönetimi alanında kariyer yaptığını gördünüz mü? Psikolojinin iş üzerindeki etkisi ile ilgileniyor musunuz? İnsanlardan en iyi şekilde nasıl ya ... [+]

Gözünüzün İnsan Kaynakları Yönetimi alanında kariyer yaptığını gördünüz mü? Psikolojinin iş üzerindeki etkisi ile ilgileniyor musunuz? İnsanlardan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı öğrenmek istiyorsanız o zaman İK'yla birlikte psikolojiden daha iyi ne öğreneceksiniz?

Kurs gereksinimleri

GCE A düzeyinde artı iki lisede bir lise diploması veya eşdeğer nitelikler GCSE seviyesinde üç denekte C veya daha yüksek dereceden geçer. Eğer bir İngilizce ana dili konuşmacısı değilseniz, IELTS 6.0 veya üzeri bir İngilizce seviyesine sahip olduğunuzu kanıtlamanız istenecektir.

harç

13.500 £ (İngiltere

[-]
Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Arden University çevrimiçi BA (Hons) Business ... [+]

Kursa Genel Bakış

Arden University çevrimiçi BA (Hons) Business

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut taahhütleriniz çerçevesinde iş ve yasal bilgilerinizi geliştirmenize olanak sağlar. Bu program, sizi iş liderliğine bir varlık haline getirmek için gereken ses anlayışıyla donatır ve sizi kariyer hedeflerinize daha da yaklaştırmanıza yardımcı olur.

Arden'in sunduğu tüm programlar, istihdam edilebilirliğe, pratik becerilere ve kariyer başarısına güçlü bir şekilde odaklanmaktadır. Bu program, İngiltere yasalarına ve yasal sisteme özellikle odaklanarak, işletmenizdeki değişime ilham vermenize ve yönetmenize yardımcı olmak için geliştirilmiştir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Modern iş dünyasıyla yüz yüze gelmek için donanımlı, yetkin bir 'çok yönlü' hale getirecek çok çeşitli iş uygulamalarıyla başa çıkın. Arden University çevrimiçi BA (Hons) ... [+]

Kursa Genel Bakış

Modern iş dünyasıyla yüz yüze gelmek için donanımlı, yetkin bir 'çok yönlü' hale getirecek çok çeşitli iş uygulamalarıyla başa çıkın. Arden University çevrimiçi BA (Hons) İşletmesi (CMI), sizi sürekli değişen iş dünyasına hazırlayabilmeniz için çeşitli beceriler sunacaktır. Bu programın CMI akreditasyonu ayrıca mezunların kalabalığın arasından sıyrılmanıza yardımcı olmak için Liderlik ve Yönetimde 5. Seviye Diploma alacağı anlamına gelir.

Arden'in esnek çalışma modu, genel iş becerilerinizi mevcut taahhütleriniz doğrultusunda geliştirmenize olanak tanır. Bu program size iş dünyasında bir sonraki adımı atmanız için gereken bilgileri verecek ve bir dizi kuruluş için bir varlık olacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Bu program, finansal yönetimin temel araç ve teorilerini ve bunların gerçek dünyadaki durumlara nasıl uygulanacağını kapsar. Arden University çevrimiçi BA (Hons) İşletme ... [+]

Kursa Genel Bakış

Bu program, finansal yönetimin temel araç ve teorilerini ve bunların gerçek dünyadaki durumlara nasıl uygulanacağını kapsar. Arden University çevrimiçi BA (Hons) İşletme (Finans) (CMI), iş başarısını elde etmenin merkezinde, sizi bir sonraki profesyonel adımlarınız için hazırlamanın temelini oluşturan finansal yönetim becerilerinizi geliştirecektir. Bu programın CMI akreditasyonu ayrıca mezunların kalabalığın arasından sıyrılmanıza yardımcı olmak için Liderlik ve Yönetimde 5. Seviye Diploma alacağı anlamına gelir.

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut becerileriniz için finansal becerilerinizi geliştirmenize olanak sağlar. Bu program sizi iş dünyasında bir sonraki adımınızı atmanız için gereken finansal bilgilerle donatacak ve bir dizi kuruluş için bir varlık haline gelmenize yardımcı olacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Bu Kontör, daha önce İşletme alanında bir HND yaptıysanız veya eşdeğeriysanız, işletme (finans) alanında lisans derecesini tamamlamanızı sağlar. Arden University çevrimiç ... [+]

Kursa Genel Bakış

Bu Kontör, daha önce İşletme alanında bir HND yaptıysanız veya eşdeğeriysanız, işletme (finans) alanında lisans derecesini tamamlamanızı sağlar. Arden University çevrimiçi BA (Hons) İşletme (Finans) (Top-Up) işletme başarısı için gerekli olan finansal yönetim araçları ve teorileri hakkında geniş bir anlayış geliştirecektir.

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut becerileriniz için finansal becerilerinizi geliştirmenize olanak sağlar. Bu program sizi iş dünyasında bir sonraki adımı atmanız için gereken finansal bilgilerle donatacak ve gelecekteki kariyeriniz için mükemmel bir temel sağlayacaktır.

Arden'in sunduğu tüm programlar, istihdam edilebilirliğe, pratik becerilere ve kariyer başarısına güçlü bir şekilde odaklanmaktadır. Bu program, kuruluşunuzdaki değişimi ilham almanıza ve yönetmenize yardımcı olacak finansal bilgi ve becerilere odaklanarak geliştirilmiştir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Bu program, İnsan Kaynakları Yönetimi'nin temel araç ve teorilerini ve bunların gerçek dünyadaki durumlara nasıl uygulanacağını kapsar. Arden University çevrimiçi BA (Hon ... [+]

Kursa Genel Bakış

Bu program, İnsan Kaynakları Yönetimi'nin temel araç ve teorilerini ve bunların gerçek dünyadaki durumlara nasıl uygulanacağını kapsar. Arden University çevrimiçi BA (Hons) Business (HRM) (CMI), personel yönetimi becerilerinizi geliştirmenize ve bir sonraki profesyonel adımlarınız için hazırlamanıza yardımcı olacaktır. Bu programın CMI akreditasyonu ayrıca mezunların kalabalığın arasından sıyrılmanıza yardımcı olmak için Liderlik ve Yönetimde 5. Seviye Diploma alacağı anlamına gelir.

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut taahhütleriniz doğrultusunda İK becerilerinizi geliştirmenize olanak sağlar. Bu program sizi iş dünyasında bir sonraki adımınızı atmanız için gereken işe alım bilgileri ile donatacak ve bir dizi kuruluş için bir varlık haline gelmenize yardımcı olacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Arden University çevrimiçi BA (Hons) Business (HRM) (Top-Up), başarılı insan kaynakları yönetimi için gerekli araç ve teoriler hakkında geniş bir anlayış geliştirecektir. ... [+]

Kursa Genel Bakış

Bu Kontör, daha önce İşletme alanında bir HND tamamlamışsanız veya eşdeğeri iseniz, işletme alanında tam bir lisans onur derecesi (İKY) almanızı sağlayacaktır. Arden University çevrimiçi BA (Hons) Business (HRM) (Top-Up), başarılı insan kaynakları yönetimi için gerekli araç ve teoriler hakkında geniş bir anlayış geliştirecektir.

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut taahhütleriniz doğrultusunda İK becerilerinizi ve bilgilerinizi geliştirmenize olanak sağlar. Bu program sizi iş dünyasında bir sonraki adımı atmanız için gereken finansal bilgilerle donatacak ve gelecekteki kariyeriniz için mükemmel bir temel sağlayacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Bu program, pazarlamanın temel araç ve teorilerini ve bunların gerçek dünyadaki durumlara nasıl uygulanacağını kapsar. Arden University çevrimiçi BA (Hons) İşletme (Pazar ... [+]

Kursa Genel Bakış

Bu program, pazarlamanın temel araç ve teorilerini ve bunların gerçek dünyadaki durumlara nasıl uygulanacağını kapsar. Arden University çevrimiçi BA (Hons) İşletme (Pazarlama) (CMI), iletişim becerilerinizi geliştirecek ve sizi bir sonraki profesyonel adımlara hazırlayacaktır. Bu programın CMI akreditasyonu ayrıca mezunların kalabalığın arasından sıyrılmanıza yardımcı olmak için Liderlik ve Yönetimde 5. Seviye Diploma alacağı anlamına gelir.

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut becerileriniz doğrultusunda iş becerilerinizi geliştirmenize olanak sağlar. Bu program aynı zamanda sizi iş dünyasında bir sonraki adımı atmanıza yardımcı olacak pazarlama bilgisi edinmenizi sağlayacak.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Arden University çevrimiçi BA (Hons) İşletme (Pazarlama) (Top-Up) işletme başarısı için gerekli olan stratejik pazarlama araçları ve teorileri hakkında geniş bir anlayış ... [+]

Kursa Genel Bakış

Bu Kontör, daha önce İşletme alanında bir HND yaptıysanız veya eşdeğeriyseniz, işletme (pazarlama) alanında lisans derecesini tamamlamanızı sağlar. Arden University çevrimiçi BA (Hons) İşletme (Pazarlama) (Top-Up) işletme başarısı için gerekli olan stratejik pazarlama araçları ve teorileri hakkında geniş bir anlayış geliştirecektir.

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut taahhütleriniz doğrultusunda becerilerinizi geliştirmenize olanak sağlar. Bu program, iş dünyasında bir sonraki adımınızı atmanız ve gelecekteki kariyeriniz için mükemmel bir temel sağlamanız için mevcut bilgilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Arden University çevrimiçi BA (Hons) Business (Top-Up), iş başarısı için gerekli olan araç ve teoriler hakkında geniş bir anlayış geliştirecektir. ... [+]

Kursa Genel Bakış

Bu Kontör, daha önce İşletme HND'sini veya eşdeğerini tamamladıysanız, işletme dalında tam bir lisans derecesi elde etmenizi sağlayacaktır. Arden University çevrimiçi BA (Hons) Business (Top-Up), iş başarısı için gerekli olan araç ve teoriler hakkında geniş bir anlayış geliştirecektir.

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut taahhütleriniz doğrultusunda becerilerinizi geliştirmenize olanak sağlar. Bu program sizi iş dünyasında bir sonraki adımı atmanız için gereken 'çok yönlü' bilgilerle donatacak ve gelecekteki kariyeriniz için mükemmel bir temel sağlayacaktır.

Arden'in sunduğu tüm programlar, istihdam edilebilirliğe, pratik becerilere ve kariyer başarısına güçlü bir şekilde odaklanmaktadır. Bu program, kuruluşunuzdaki değişimi ilham almanıza ve yönetmenize yardımcı olacak bilgi ve becerilere odaklanarak geliştirilmiştir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Bu program turizm endüstrisinin temel araç ve teorilerini ve bunların gerçek dünyadaki durumlara nasıl uygulanacağını kapsar. Arden University çevrimiçi BA (Hons) İşletme ... [+]

Kursa Genel Bakış

Bu program turizm endüstrisinin temel araç ve teorilerini ve bunların gerçek dünyadaki durumlara nasıl uygulanacağını kapsar. Arden University çevrimiçi BA (Hons) İşletme (Turizm) (CMI), iletişim becerilerinizi geliştirmenize ve sizi bir sonraki profesyonel adımlara hazırlamanıza yardımcı olacaktır. Bu programın CMI akreditasyonu ayrıca mezunların kalabalığın arasından sıyrılmanıza yardımcı olmak için Liderlik ve Yönetimde 5. Seviye Diploma alacağı anlamına gelir.

Arden'in esnek çalışma modu, iş turizmi becerilerinizi mevcut taahhütleriniz doğrultusunda geliştirmenize olanak sağlar. Bu program sizi turizm endüstrisinde bir sonraki adımınızı atmanız için gereken stratejik ve kültürel bilgilerle donatacak ve bir dizi kuruluş için bir varlık haline gelmenize yardımcı olacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Arden University çevrimiçi BA (Hons) İşletme (Turizm) (Top-Up), turizm endüstrisinde iş başarısı için gerekli olan yönetim araçları ve teorileri hakkında geniş bir anlayı ... [+]

Kursa Genel Bakış

Eğer zaten bir İşletme HND'sini (veya eşdeğeri) tamamladıysanız, bu Kontör işletme (turizm) alanında tam bir lisans derecesi elde etmenizi sağlayacaktır. Arden University çevrimiçi BA (Hons) İşletme (Turizm) (Top-Up), turizm endüstrisinde iş başarısı için gerekli olan yönetim araçları ve teorileri hakkında geniş bir anlayış geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Arden'in esnek çalışma modu, iş turizmi becerilerinizi mevcut taahhütleriniz doğrultusunda geliştirmenize olanak sağlar. Bu program, bir sonraki adımı atmanıza yardımcı olacak ve gelecekteki kariyeriniz için mükemmel bir temel sağlamanız için gereken stratejik ve kültürel bilgileri size sağlayacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Arden University çevrimiçi BA (Hons) İşletme ve Bilgisayar programı, kariyerinizde bir sonraki adımı atmanıza yardımcı olmak için gereken becerileri ve bilgileri sağlayac ... [+]

Kursa Genel Bakış

Arden University çevrimiçi BA (Hons) İşletme ve Bilgisayar programı, kariyerinizde bir sonraki adımı atmanıza yardımcı olmak için gereken becerileri ve bilgileri sağlayacaktır. Bu BA (Hons) İşletme ve Bilgi İşlem Derecesi, bir işletmenin stratejik hedeflerine ulaşmada iş ve bilgi işlem kavramlarının etkisine odaklanan temel iş uygulamaları hakkında bir anlayış geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut taahhütleriniz doğrultusunda iş ve BT bilgilerinizi geliştirmenize olanak sağlar. Bu program, herhangi bir işletmeye varlık oluşturmak ve gerekli kariyer hedeflerine daha yakın olmanıza yardımcı olmak için gereken becerileri sağlayacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Burada sosyal bilimlerde iki büyüleyici alanı inceleme şansı elde edersiniz. Her iki disiplinde de eşit zaman harcayacaksınız. ... [+]

Burada sosyal bilimlerde iki büyüleyici alanı inceleme şansı elde edersiniz. Her iki disiplinde de eşit zaman harcayacaksınız.

Sosyal çeşitliliğin ve eşitsizliğin suç oranlarına etkileri gibi konuları ele alacak, bir dizi araştırma yöntemini ve veri analizi becerisini geliştirecek ve psikolojik iyi oluşa dair bir dizi etki hakkında bilgi geliştireceksiniz. Tartışmaya katılacak, bağımsız çalışmayı öğrenecek, eleştirel analiz becerilerini gösterecek ve araştırma ve verileri nasıl formüle edip değerlendireceğinizi öğreneceksiniz - iş dünyasında büyük bir değere sahip olacak tüm beceriler.

Kurs gereksinimleri

GCE A düzeyinde artı iki lisede bir lise diploması veya eşdeğer nitelikler GCSE seviyesinde üç denekte C veya daha yüksek dereceden geçer. Eğer bir İngilizce ana dili konuşmacısı değilseniz, IELTS 6.0 veya üzeri bir İngilizce seviyesine sahip olduğunuzu kanıtlamanız istenecektir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Kriminoloji ve Sosyoloji uzaktan eğitim kursumuz sırasında, suç olgusunu keşfedeceksiniz. Toplum üzerindeki nedenlerini, sonuçlarını, uygulamalarını ve sosyal etkilerini ... [+]

Kriminoloji ve Sosyoloji uzaktan eğitim kursumuz sırasında , suç olgusunu keşfedeceksiniz. Toplum üzerindeki nedenlerini, sonuçlarını, uygulamalarını ve sosyal etkilerini araştıracaksınız. Her iki konuyu incelemek, bireylerin ve kurumların buna nasıl tepki verdiğini anlayarak daha geniş bir sosyal bağlamda suçu inceleyerek sosyal değerler ve davranışlar dünyasına bir bakış açısı kazandıracaktır.

Kurs gereksinimleri

GCE A düzeyinde artı iki lisede bir lise diploması veya eşdeğer nitelikler GCSE seviyesinde üç denekte C veya daha yüksek dereceden geçer. Eğer bir İngilizce ana dili konuşmacısı değilseniz, IELTS 6.0 veya üzeri bir İngilizce seviyesine sahip olduğunuzu kanıtlamanız istenecektir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Arden University çevrimiçi BA (Hons) Kriminolojisi ... [+]

Kursa Genel Bakış

Arden University çevrimiçi BA (Hons) Kriminolojisi

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut becerilerinizle ilgili yasal becerilerinizi ve davranış bilgilerinizi geliştirmenize olanak sağlar. Bu program sizi kariyer hedeflerinize daha da yaklaştırmak için gerekli olan ceza adaletinin sağlam bir şekilde anlaşılmasını sağlayacaktır.

Arden'in sunduğu tüm programlar, istihdam edilebilirliğe, pratik becerilere ve kariyer başarısına güçlü bir şekilde odaklanmaktadır. Bu program, suçu çeşitli açılardan anlamanıza ve adalet sistemindeki bir kariyer için size becerileri kazandırmanıza yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Ortak bir onur derecesi için iki temel Sosyal Bilimler disiplini inceleyin. Hem Psikoloji hem de Sosyoloji insan davranışlarını keşfediyor - fakat farklı seviyelerde. Psi ... [+]

Ortak bir onur derecesi için iki temel Sosyal Bilimler disiplini inceleyin .

Hem Psikoloji hem de Sosyoloji insan davranışlarını keşfediyor - fakat farklı seviyelerde. Psikoloji bireylere odaklanırken, Sosyoloji bu bireyleri etkileyen daha geniş sosyal konulara bakar; yoksulluk, eşitsizlik ve sosyal adaletsizlik gibi. Bunlar hükümet politikası ve küreselleşme gibi toplumsal faktörlerin yanı sıra incelenmektedir. Toplumun nasıl işlediğine dair dengeli bir anlayış kazandırmak için, bireyi ve sosyalliği bir araya getirme şansını elde edersiniz.

Kurs gereksinimleri

GCE A düzeyinde artı iki lisede bir lise diploması veya eşdeğer nitelikler GCSE seviyesinde üç denekte C veya daha yüksek dereceden geçer. Eğer bir İngilizce ana dili konuşmacısı değilseniz, IELTS 6.0 veya üzeri bir İngilizce seviyesine sahip olduğunuzu kanıtlamanız istenecektir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Bu çevrimiçi öğrenme kursuna kayıt olan öğrenciler, Sosyal Bilimler genelinde çeşitli konuları keşfedeceklerdir. Sosyal yaşantımızın nasıl kurgulandığımızı etkileyen fakt ... [+]

Bu çevrimiçi öğrenme kursuna kayıt olan öğrenciler , Sosyal Bilimler genelinde çeşitli konuları keşfedeceklerdir. Sosyal yaşantımızın nasıl kurgulandığımızı etkileyen faktörlere (örneğin, sınıf, ırk, cinsiyet, din, aile, milliyet ve ırk gibi) baktığımızda, etrafınızdaki sosyal dünyaya ilişkin bir bilime gireceksiniz.

İşverenlerin değer katacağı çeşitli perspektiflerden fikirleri bir araya getirmeyi öğrenmenin yanı sıra eleştirel ve analitik düşünme ve veri ve araştırmaları değerlendirme becerilerinizi geliştirmeyi öğreneceksiniz.

Kurs gereksinimleri

GCE A düzeyinde artı iki lisede bir lise diploması veya eşdeğer nitelikler GCSE seviyesinde üç denekte C veya daha yüksek dereceden geçer. Eğer bir İngilizce ana dili konuşmacısı değilseniz, IELTS 6.0 veya üzeri bir İngilizce seviyesine sahip olduğunuzu kanıtlamanız istenecektir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

İnsanlar neden oldukları gibi davranıyorlar? Ve onları nasıl düzenlemeliyiz? Bir Hukuk ve Psikoloji derecesi ile Sosyal Bilimler'de iki büyüleyici alanı inceleme şansına ... [+]

İnsanlar neden oldukları gibi davranıyorlar? Ve onları nasıl düzenlemeliyiz? Bir Hukuk ve Psikoloji derecesi ile Sosyal Bilimler'de iki büyüleyici alanı inceleme şansına sahip olacaksınız. Her iki konuda da eşit zaman harcayacak, yasal ve psikolojik bilgide sağlam bir temel kazanacak ve tartışma, araştırma ve fikirleri net bir şekilde sunma gibi bu konularla ilgili pratik beceriler kazanacaksınız.

Kurs gereksinimleri

GCE A düzeyinde artı iki lisede bir lise diploması veya eşdeğer nitelikler GCSE seviyesinde üç denekte C veya daha yüksek dereceden geçer. Eğer bir İngilizce ana dili konuşmacısı değilseniz, IELTS 6.0 veya üzeri bir İngilizce seviyesine sahip olduğunuzu kanıtlamanız istenecektir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

BSc

Arden University

Bilgi güçtür ve bir kuruluşun desteklenmesi için çeşitli teknolojiler aracılığıyla erişilen çeşitli verilerin nasıl yönetileceğini bilmek değerli bir beceridir. ... [+]

Bilgi güçtür ve bir kuruluşun desteklenmesi için çeşitli teknolojiler aracılığıyla erişilen çeşitli verilerin nasıl yönetileceğini bilmek değerli bir beceridir. Bu% 100 çevrimiçi kurs, en güncel araçları ve teknolojiyi kullanarak karmaşık sorunlara bilgisayar tabanlı çözümler sağlayabileceğinizi gösteren işverenlere kanıt portföyü oluşturmak istiyorsanız sizin için mükemmeldir.

Kurs gereksinimleri

GCE A düzeyinde artı iki lisede bir lise diploması veya eşdeğer nitelikler GCSE seviyesinde üç denekte C veya daha yüksek dereceden geçer. Eğer bir İngilizce ana dili konuşmacısı değilseniz, IELTS 6.0 veya üzeri bir İngilizce seviyesine sahip olduğunuzu kanıtlamanız istenecektir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Bilgi güçtür ve bir kuruluşun desteklenmesi için çeşitli teknolojiler aracılığıyla erişilen çeşitli verilerin nasıl yönetileceğini bilmek değerli bir beceridir. ... [+]

Bilgi güçtür ve bir kuruluşun desteklenmesi için çeşitli teknolojiler aracılığıyla erişilen çeşitli verilerin nasıl yönetileceğini bilmek değerli bir beceridir. Bu% 100 çevrimiçi kurs, en güncel araçları ve teknolojiyi kullanarak karmaşık sorunlara bilgisayar tabanlı çözümler sağlayabileceğinizi gösteren işverenlere kanıt portföyü oluşturmak istiyorsanız sizin için mükemmeldir.

Kurs gereksinimleri

Öğrenme deneyiminizin toplamının, programın amaçlarına ulaşmanıza izin vermesi koşuluyla ilgili bir HND veya eşdeğeri. İngilizce ana dili konuşmuyorsanız, bize IELTS 6.0 veya daha üst bir seviyeye eşit İngilizce dil seviyesi kanıtı vermeniz istenecektir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Geniş kapsamlı mobil bilgi işlem alanını ve bunun iş ve sanayi ile olan ilişkisini keşfetmeye istekliyseniz, başka yere bakmanıza gerek yok. ... [+]

Geniş kapsamlı mobil bilgi işlem alanını ve bunun iş ve sanayi ile olan ilişkisini keşfetmeye istekliyseniz, başka yere bakmanıza gerek yok. Teknoloji hızlı bir şekilde gelişir ve bu kurs yükselen trendlere ayak uydurmanıza yardımcı olur. 17 modülden her biri, hesaplama ilkelerini ve bunların mobil bağlamda nasıl çalıştığını keşfedecektir.

Kurs gereksinimleri

GCE A düzeyinde artı iki lisede bir lise diploması veya eşdeğer nitelikler GCSE seviyesinde üç denekte C veya daha yüksek dereceden geçer. Eğer bir İngilizce ana dili konuşmacısı değilseniz, IELTS 6.0 veya üzeri bir İngilizce seviyesine sahip olduğunuzu kanıtlamanız istenecektir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Geniş kapsamlı mobil bilgi işlem alanını ve bunun iş ve sanayi ile olan ilişkisini keşfetmeye istekliyseniz, başka yere bakmanıza gerek yok. ... [+]

Geniş kapsamlı mobil bilgi işlem alanını ve bunun iş ve sanayi ile olan ilişkisini keşfetmeye istekliyseniz, başka yere bakmanıza gerek yok. Teknoloji hızlı bir şekilde gelişir ve bu kurs yükselen trendlere ayak uydurmanıza yardımcı olur. 17 modülden her biri, hesaplama ilkelerini ve bunların mobil bağlamda nasıl çalıştığını keşfedecektir.

Kurs gereksinimleri

Öğrenme deneyiminizin toplamının, programın amaçlarına ulaşmanıza izin vermesi koşuluyla ilgili bir HND veya eşdeğeri. İngilizce ana dili konuşmuyorsanız, bize IELTS 6.0 veya daha üst bir seviyeye eşit İngilizce dil seviyesi kanıtı vermeniz istenecektir.

harç

4,500 £ (İngiltere... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

% 100 çevrimiçi olarak sunulan bu derece, hesaplamanın en son teorilerini, tekniklerini ve sorunlarını keşfetmenize izin verir. Hızlı tempolu bilgisayar dünyasında başarı ... [+]

% 100 çevrimiçi olarak sunulan bu derece, hesaplamanın en son teorilerini, tekniklerini ve sorunlarını keşfetmenize izin verir. Hızlı tempolu bilgisayar dünyasında başarılı olmanız için gereken pratik beceriler ve anlayışta ustalaşacaksınız.

Kurs gereksinimleri

Öğrenme deneyiminizin toplamının, programın amaçlarına ulaşmanıza izin vermesi koşuluyla ilgili bir HND veya eşdeğeri. İngilizce ana dili konuşmuyorsanız, bize IELTS 6.0 veya daha üst bir seviyeye eşit İngilizce dil seviyesi kanıtı vermeniz istenecektir.

harç

4,500 £ (İngiltere

[-]
Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

% 100 çevrimiçi olarak sunulan bu derece, hesaplamanın en son teorilerini, tekniklerini ve sorunlarını keşfetmenize izin verir. Hızlı tempolu bilgisayar dünyasında başarı ... [+]

% 100 çevrimiçi olarak sunulan bu derece, hesaplamanın en son teorilerini, tekniklerini ve sorunlarını keşfetmenize izin verir. Hızlı tempolu bilgisayar dünyasında başarılı olmanız için gereken pratik beceriler ve anlayışta ustalaşacaksınız.

Kurs gereksinimleri

GCE A düzeyinde artı iki lisede bir lise diploması veya eşdeğer nitelikler GCSE seviyesinde üç denekte C veya daha yüksek dereceden geçer. Eğer bir İngilizce ana dili konuşmacısı değilseniz, IELTS 6.0 veya üzeri bir İngilizce seviyesine sahip olduğunuzu kanıtlamanız istenecektir.

harç

13.500 £ (İngiltere

[-]
Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Muhasebe veya finansta çalışmak ister misiniz? Muhasebe ve Finans alanında profesyonel lisans yeterlilik, kariyer göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. ... [+]

BSc (Hons) Muhasebe ve Finansman (ACCA)

Muhasebe veya finansta çalışmak ister misiniz? Muhasebe ve Finans alanında profesyonel lisans yeterlilik, kariyer göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Başarılı bir şekilde tamamlandığında, finans dünyasının güçlü, geniş ve pratik bilgisinin yanı sıra, temel finansal ve yönetim muhasebesi becerileri ile donatılmış olacaksınız.

Ödül, ACCA muafiyetleri sağlamak için tasarlandı ve bu akreditasyon için başvurumuz beklemede. Bu ders doğrulamaya tabidir.

Kurs gereksinimleri

GCE A düzeyinde artı iki lisede bir lise diploması veya eşdeğer nitelikler GCSE seviyesinde üç denekte C veya daha yüksek dereceden geçer. Eğer bir İngilizce ana dili konuşmacısı değilseniz, IELTS 6.0 veya üzeri bir İngilizce seviyesine sahip olduğunuzu kanıtlamanız istenecektir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Psikoloji büyüleyici bir bilimdir. İnsanlar neden oldukları gibi davranıyorlar? Aklımız nasıl çalışıyor? Psikolojideki temel bilgi alanlarının tümü bu derste ele alınacak ... [+]

Psikoloji büyüleyici bir bilimdir. İnsanlar neden oldukları gibi davranıyorlar? Aklımız nasıl çalışıyor? Psikolojideki temel bilgi alanlarının tümü bu derste ele alınacaktır: araştırma yöntemleri, biyolojik psikoloji, bilişsel psikoloji, bireysel farklılıklar, gelişim psikolojisi ve sosyal psikoloji. Ayrıca psikolojik teori tarihi hakkında bilgi edineceksiniz.

Kurs gereksinimleri

GCE A seviyesinde iki derste bir lise diploması veya eşdeğer nitelikler artı GCSE seviyesinde üç konuda C veya daha yüksek dereceden geçer. Eğer bir İngilizce ana dili konuşmacısı değilseniz, IELTS 6.0 veya üzeri bir İngilizce seviyesine sahip olduğunuzu kanıtlamanız istenecektir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

MA

Arden University

Pazarlama kariyerinizde daha stratejik bir rol üstleniyorsanız, Arden University çevrimiçi MA Stratejik Pazarlama sizi başarıya götürecek araçlarla donatır. Yönetsel paza ... [+]

MA Stratejik Pazarlama (CIM)Kursa Genel Bakış

Pazarlama kariyerinizde daha stratejik bir rol üstleniyorsanız, Arden University çevrimiçi MA Stratejik Pazarlama sizi başarıya götürecek araçlarla donatır. Yönetsel pazarlama rolleri hakkında daha geniş bir bakış açısı kazanacak ve profesyonellere sunulan modern pazarlama araçları tarafından üretilen verileri analiz etmeyi öğreneceksiniz.

Arden'in esnek çalışma modu sayesinde, var olan taahhütleriniz ve sorumluluklarınız yanında stratejik olarak pazarlamada yüksek lisansınızı kazanmak daha kolaydır. Bu program, kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olurken, kuruluşunuzu pazarlama hedeflerine yaklaştırır.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 60 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

MBA

Arden University

Arden University gelen bu çevrimiçi MBA (CMI) programı, iş dünyasında başarılı olmak, liderlik nitelikleri, iş sürekliliği ve stratejik modeller geliştirmek üzerine kriti ... [+]

MBA (CMI)

Kursa Genel Bakış

Arden University gelen bu çevrimiçi MBA (CMI) programı, iş dünyasında başarılı olmak, liderlik nitelikleri, iş sürekliliği ve stratejik modeller geliştirmek üzerine kritik öneme sahiptir. İster yeni bir girişim yaratıyor olun ister uluslararası olarak tanınan bir şirkette çalışıyor olun, Arden'in MBA programı size işinizi başarıya göre hazırlamanız için gereken becerileri kazandırır.

Birçok öğrenci, tam zamanlı çalışarak çalışmalarını bizimle birlikte tamamlar ve Arden'in esnek çalışma modu, mevcut taahhüt ve sorumluluklarınızla birlikte MBA kazanmanızı kolaylaştırır.

Arden'in tüm programları, istihdam edilebilirliğe ve kariyer başarısına güçlü bir şekilde odaklanarak verilmektedir. Bu profesyonel program Chartered Management Institute tarafından onaylanmıştır, bu nedenle yönetim kariyerinizin en iyi temele sahip olduğundan emin olabilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 60 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Arden University bu çevrimiçi MBA (Finans) programı, stratejik bir rol üstlenmek, liderlik nitelikleri, iş sürekliliği ve stratejik modeller geliştirmeye odaklanan yöneti ... [+]

İşletme Yüksek Lisansı (Finans)Kursa Genel Bakış

Arden University bu çevrimiçi MBA (Finans) programı, stratejik bir rol üstlenmek, liderlik nitelikleri, iş sürekliliği ve stratejik modeller geliştirmeye odaklanan yöneticileri uygulamak için tasarlanmıştır. İster yeni bir girişim yaratıyor olun, ister uluslararası olarak tanınan bir şirkette çalışıyor olun, Arden'in MBA programı size öğreniminizi uygulamaya koyma ve kendinize ve kuruluşunuza anında değer sağlama fırsatı verir.

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut becerileriniz ve sorumluluklarınızla birlikte iş becerilerinizi geliştirmeyi kolaylaştırır. Birçok öğrenci tam zamanlı çalışarak çalışmalarını bizimle birlikte tamamlar ve bu program kuruluşunuzun stratejik etkisini arttırırken kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olur.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 50 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Bu Top-Up programı, mevcut lisans üstü öğreniminizi geliştirmenize ve tam bir MBA maliyetinin çok az bir kısmında, sadece 12 ayda tam bir MBA kazanmak için çalışmalarınız ... [+]

İşletme Yüksek Lisansı (Top Up)

Kursa Genel Bakış

Bu Top-Up programı, mevcut lisans üstü öğreniminizi geliştirmenize ve tam bir MBA maliyetinin çok az bir kısmında, sadece 12 ayda tam bir MBA kazanmak için çalışmalarınızı hızlı bir şekilde izlemenize olanak sağlar. Arden University MBA programları, küresel ölçekte ilgili endüstrilerde ve organizasyonlarda kilit pozisyonlara hazır olmak üzere, düşünme ve hazırlık durumunuzu farklı şekillerde geliştirir.

Arden University esnek çalışma modu, mevcut becerileriniz ve sorumluluklarınız yanında iş becerilerinizi geliştirmeyi kolaylaştırır. Birçok öğrenci tam zamanlı çalışarak çalışmalarını bizimle birlikte tamamlar ve bu program kuruluşunuzun stratejik etkisini arttırırken kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olur.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Arden University bu çevrimiçi MBA (Data Analytics) programı, stratejik bir rol üstlenmek isteyen yöneticileri uygulamak için tasarlanmıştır; liderlik nitelikleri, iş sürd ... [+]

İşletme Yüksek Lisansı (Veri Analizi)

Kursa Genel Bakış

Arden University bu çevrimiçi MBA (Data Analytics) programı, stratejik bir rol üstlenmek isteyen yöneticileri uygulamak için tasarlanmıştır; liderlik nitelikleri, iş sürdürülebilirliği ve stratejik modeller geliştirme üzerinde duruluyor. İster yeni bir girişim yaratıyor olun, isterse uluslararası olarak tanınan bir şirkette çalışıyor olun, Arden'in MBA programı size verileri kullanmanız ve işinizi başarıya hazırlamanız için ihtiyaç duyduğunuz analitik becerileri kazandırır.

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut becerileriniz ve sorumluluklarınızla birlikte iş becerilerinizi geliştirmeyi kolaylaştırır. Birçok öğrenci tam zamanlı çalışarak çalışmalarını bizimle birlikte tamamlar ve bu program kuruluşunuzun stratejik etkisini arttırırken kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olur. Arden'in tüm programları, istihdam edilebilirliğe ve kariyer başarısına güçlü bir şekilde odaklanarak verilmektedir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 60 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

MSc

Arden University

Altyapı, politikalar, yönetim ve uyumluluk gibi BT güvenlik öğelerini bu programla dengelemeyi öğrenin. Arden University çevrimiçi Yüksek Lisans BT Güvenlik Yönetimi, şir ... [+]

Kursa Genel Bakış

Altyapı, politikalar, yönetim ve uyumluluk gibi BT güvenlik öğelerini bu programla dengelemeyi öğrenin. Arden University çevrimiçi Yüksek Lisans BT Güvenlik Yönetimi, şirketinizin BT güvenlik yapı öğelerini etkin bir şekilde yönlendirmek için sizi yönetsel becerilerle donatır.

Arden'in esnek çalışma modu sayesinde, mevcut taahhütleriniz ve sorumluluklarınızla birlikte yüksek lisansınızı BT Güvenlik Yönetimi'nde kazanabilirsiniz. Bu program, kuruluşunuzdaki siber güvenlik önlemlerini geliştirirken, kariyerinizi bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olacaktır.

Arden'in tüm programları, istihdam edilebilirliğe ve kariyer başarısına güçlü bir şekilde odaklanarak verilmektedir. Bu program, özellikle güvenlik uygulamasına odaklanarak, işletmenizdeki değişime ilham vermenize ve yönetmenize yardımcı olmak için geliştirilmiştir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 60 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Etkili BT mimarisi çözümleri tasarlarken ve uygularken, işletme fonksiyonlarını ve iş akışlarını kolaylaştırmak için gerekli stratejik becerileri öğrenin. Bu Yüksek Lisan ... [+]

Kursa Genel Bakış

Etkili BT mimarisi çözümleri tasarlarken ve uygularken, işletme fonksiyonlarını ve iş akışlarını kolaylaştırmak için gerekli stratejik becerileri öğrenin. Bu Yüksek Lisans Kurumsal Mimari Yönetimi programı Arden University tarafından verilmektedir ve kariyerlerini stratejik yönetime yönlendirmek isteyen BT uzmanlarının pratik yapmasından fayda sağlayacaktır.

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut taahhütleriniz ve sorumluluklarınız ile birlikte becerilerinizi geliştirmeyi kolaylaştırır. Bu program, kariyerinizi bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olurken, kuruluşunuzu lojistik hedeflerine daha da yakınlaştırır.

Arden'in tüm programları, istihdam edilebilirliğe ve kariyer başarısına güçlü bir şekilde odaklanarak verilmektedir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 60 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Kalite yönetimi, tedarik ve sürdürülebilirliğe odaklanan bu program, mühendislik faaliyetlerini destekleyen daha geniş süreçlerin anlaşılmasını sağlar. Bu Yüksek Lisans M ... [+]

Kursa Genel Bakış

Kalite yönetimi, tedarik ve sürdürülebilirliğe odaklanan bu program, mühendislik faaliyetlerini destekleyen daha geniş süreçlerin anlaşılmasını sağlar. Bu Yüksek Lisans Mühendislik Yönetimi (CMI) programı yönetimsel bir pozisyon almak isteyen mühendisler pratik yarar sağlayacak.

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut taahhütleriniz ve sorumluluklarınız yanında mühendislik ve proje yönetimi becerilerinizi geliştirmenizi kolaylaştırır. Bu program, kariyerinizi bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olurken, kuruluşunuzu lojistik hedeflerine daha da yakınlaştırır.

Arden'in tüm programları, istihdam edilebilirliğe ve kariyer başarısına güçlü bir şekilde odaklanarak verilmektedir. Bu program, özellikle mühendislik faaliyetlerine odaklanarak, işletmenizdeki değişime ilham vermenize ve yönetmenize yardımcı olmak için geliştirilmiştir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 60 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Bu yüksek lisans derecesi, global projeleri profesyonel ve yüksek bir standarda ulaştırmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri geliştirmenize yardımcı olacaktır. Arden Uni ... [+]

Kursa Genel Bakış

Bu yüksek lisans derecesi, global projeleri profesyonel ve yüksek bir standarda ulaştırmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri geliştirmenize yardımcı olacaktır. Arden University MSc Proje Yönetimi (APM) programı, proje yönetimi alanında halen çalışmakta olan veya kariyerlerini bu yönde almak isteyenlere fayda sağlayacaktır.

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut yönetim taahhütlerinizin yanı sıra proje yönetimi becerilerinizi geliştirmeyi kolaylaştırır. Bu program, kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olurken, kuruluşunuzun projelerinin hedeflerini başarılı bir şekilde yerine getirmesine yardımcı olur.

Arden'in tüm programları, istihdam edilebilirliğe ve kariyer başarısına güçlü bir şekilde odaklanarak verilmektedir. Bu program Proje Yönetimi Derneği (APM) tarafından akredite edilmiştir, bu nedenle yönetim kariyerinizin en iyi temele sahip olduğundan emin olabilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 60 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Genellikle, lisans düzeyinde bir arka plan olmadan yüksek lisans düzeyinde psikoloji okuyamazsınız. Ancak bu dönüşüm programı tam da bunu yapmanıza izin veriyor. Bir lisa ... [+]

Kursa Genel Bakış

Genellikle, lisans düzeyinde bir arka plan olmadan yüksek lisans düzeyinde psikoloji okuyamazsınız. Ancak bu dönüşüm programı tam da bunu yapmanıza izin veriyor. Bir lisans derecesine sahipseniz (herhangi bir konuda), ancak psikoloji alanında bir değişiklik yapmayı planlıyorsanız, şimdi Arden University İngiliz Psikoloji Derneği (BPS) tarafından akredite olan bir Yüksek Lisans Psikolojisi ile mezun olabilirsiniz.

Arden'in esnek çalışma modu sayesinde, psikoloji yüksek lisans derecenizi mevcut taahhüt ve sorumluluklarınızla birlikte kazanmak daha kolaydır. Bu program, kariyerinizi bir üst seviyeye götürürken insan zihni anlayışımızı özümsemenize yardımcı olacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 60 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Çağdaş işletme, BT'nin işlevleri ile kuruluşunuzun daha geniş stratejisi arasında daha fazla entegrasyon gerektirir. Arden University çevrimiçi Yüksek Lisans Stratejik BT ... [+]

Kursa Genel Bakış

Çağdaş işletme, BT'nin işlevleri ile kuruluşunuzun daha geniş stratejisi arasında daha fazla entegrasyon gerektirir. Arden University çevrimiçi Yüksek Lisans Stratejik BT Yönetimi, sizi şirketinizin BT liderlik yapısı içinde etkin şekilde çalışabilme becerisiyle donatır.

Arden'in esnek çalışma modu sayesinde, var olan taahhüt ve sorumluluklarınızla birlikte ustalarınızı stratejik BT yönetiminde kazanmak daha kolaydır. Bu program, kuruluşunuzu stratejik hedeflerine yaklaştırırken kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Arden'in tüm programları, istihdam edilebilirliğe ve kariyer başarısına güçlü bir şekilde odaklanarak verilmektedir. Bu profesyonel program deneyimli pratisyenler tarafından tasarlanıp sunulur, böylece doğrudan endüstri deneyimi ile kariyerinizin en iyi temeli elde etmesini sağlayabilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 60 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

İş telekomünikasyon fırsatlarını geliştirmek için gerekli becerileri geliştirin ve ağ çözümlerinin tasarım ve uygulamasını yönetin. Arden'den MSc Telekomünikasyon Yönetim ... [+]

Kursa Genel Bakış

İş telekomünikasyon fırsatlarını geliştirmek için gerekli becerileri geliştirin ve ağ çözümlerinin tasarım ve uygulamasını yönetin. Arden'den MSc Telekomünikasyon Yönetimi programı, stratejik veya operasyonel bir telekomünikasyon yönetimi rolünü ilerletmek veya ilerletmek isteyenlere fayda sağlayacaktır.

Arden'in esnek çalışma modu, telekomünikasyon yönetimi konusundaki bilgi ve becerilerinizi mevcut taahhüt ve sorumluluklarınız ile birlikte geliştirmeyi kolaylaştırır. Bu program, kuruluşunuzun başarılı bir şekilde iletişim kurmasının yollarını ve araçlarını geliştirirken, kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 60 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Modern işyeri verilere dayanmaktadır ve bir kuruluşun verilerini kullanma ve yorumlama becerisine sahip olanlar çok talep görmektedir. Bu Yüksek Lisans Veri Analitiği ... [+]

Kursa Genel Bakış

Modern işyeri verilere dayanmaktadır ve bir kuruluşun verilerini kullanma ve yorumlama becerisine sahip olanlar çok talep görmektedir. Bu Yüksek Lisans Veri Analitiği

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut taahhüt ve sorumluluklarınızın yanı sıra veri işleme ve İK yönetimi becerilerinizi geliştirmeyi kolaylaştırır. Bu program kariyerinizi bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olacak ve öğreniminizi hemen işyerinizde uygulamaya geçirecektir.

Arden'in tüm programları, istihdam edilebilirliğe ve kariyer başarısına güçlü bir şekilde odaklanarak verilmektedir. Bu program, personel yönetimine özellikle odaklanarak, işletmenizdeki değişimi ilham almanıza ve yönetmenize yardımcı olmak için dünya çapındaki mezunlarımızla istişare edilerek geliştirilmiştir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 60 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Modern işyeri verilere dayanmaktadır ve bir kuruluşun verilerini kullanma ve yorumlama becerisine sahip olanlar çok talep görmektedir. Bu Yüksek Lisans Veri Analitiği ... [+]

Kursa Genel Bakış

Modern işyeri verilere dayanmaktadır ve bir kuruluşun verilerini kullanma ve yorumlama becerisine sahip olanlar çok talep görmektedir. Bu Yüksek Lisans Veri Analitiği

Arden University esnek çalışma modu, mevcut taahhüt ve sorumluluklarınızla birlikte veri işleme ve proje yönetimi becerilerinizi geliştirmeyi kolaylaştırır. Bu program, organizasyonunuzu performans hedeflerine yaklaştırırken kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Arden'in tüm programları, istihdam edilebilirliğe ve kariyer başarısına güçlü bir şekilde odaklanarak verilmektedir. Bu program, proje yönetimi konusundaki özel bir odaklanma ile işinizdeki değişimi yönlendirmenize ve yönetmenize yardımcı olmak için dünya çapındaki mezunlarımızla istişare edilerek geliştirilmiştir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 60 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Siber suç yeni teknolojilere yakından ayak uydurabildiğinden, kurumlar işlerini korumak için veri okumak ve kullanmak için eğitilmiş profesyonellere duyulan gereksinimi k ... [+]

Kursa Genel Bakış

Siber suç yeni teknolojilere yakından ayak uydurabildiğinden, kurumlar işlerini korumak için veri okumak ve kullanmak için eğitilmiş profesyonellere duyulan gereksinimi kabul etmektedir. Arden University çevrimiçi Yüksek Lisans Veri Analitiği ve BT Güvenlik Yönetimi programı, sistemlerinizin güvenliğini sağlamak için size gelişmiş veri işleme özellikleri sağlamak için bu iki disiplini bir araya getirir.

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut taahhütleriniz ve sorumluluklarınızla birlikte veri işleme ve yönetim becerilerinizi geliştirmeyi kolaylaştırır. Bu program, organizasyonunuzun operasyonlarını korurken ve korurken kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 60 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Kiminle pazarlanacağını ve bu kitleye nasıl ulaşacağınızı bilmek kuruluşlara büyük bir avantaj sağlayabilir. Arden University çevrimiçi Yüksek Lisans Veri Analitiği ve Pa ... [+]

Kursa Genel Bakış

Kiminle pazarlanacağını ve bu kitleye nasıl ulaşacağınızı bilmek kuruluşlara büyük bir avantaj sağlayabilir. Arden University çevrimiçi Yüksek Lisans Veri Analitiği ve Pazarlama (CIM) programı, pazarlama potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için size gelişmiş veri işleme özellikleri sunmak için bu iki disiplini birleştirir.

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut taahhütleriniz ve sorumluluklarınızla birlikte veri işleme ve pazarlama becerilerinizi geliştirmeyi kolaylaştırır. Bu profesyonel program, Chartered Marketing Institute (Pazarlama Enstitüsü) tarafından akredite edilmiştir, böylece pazarlama kariyerinizin en iyi temele sahip olduğundan emin olabilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 60 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Modern iş yeri büyük oranda verilere dayanmaktadır ve işletme verilerini kullanma ve yorumlama becerisine sahip kişiler yüksek talep görmektedir. Arden University Online ... [+]

Msc Veri AnalitiğiKursa Genel Bakış

Modern iş yeri büyük oranda verilere dayanmaktadır ve işletme verilerini kullanma ve yorumlama becerisine sahip kişiler yüksek talep görmektedir. Arden University Online Yüksek Lisans Veri Analitiği

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut taahhüt ve sorumluluklarınızın yanı sıra veri işleme ve finans becerilerinizi geliştirmeyi kolaylaştırır. Bu program, kuruluşunuzu finansal hedeflerine yaklaştırırken, kariyerinizi bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olacaktır.

Arden'in tüm programları, istihdam edilebilirliğe ve kariyer başarısına güçlü bir şekilde odaklanarak verilmektedir. Bu profesyonel program deneyimli pratisyenler tarafından tasarlanıp sunulur, böylece doğrudan endüstri deneyimi ile kariyerinizin en iyi temeli elde etmesini sağlayabilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 60 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Büyük Veri, bu alanda yararlanmak için veri işleme becerilerine sahip profesyonellere yüksek talepte bulunan modern işin temel bir bileşeni haline gelmiştir. Arden Univer ... [+]

Kursa Genel Bakış

Büyük Veri, bu alanda yararlanmak için veri işleme becerilerine sahip profesyonellere yüksek talepte bulunan modern işin temel bir bileşeni haline gelmiştir. Arden University çevrimiçi Yüksek Lisans Veri Analitiği ve Bilgi Sistemleri Yönetimi programı, bu iki disiplini birleştirerek size teknik karar vermeyi bildirecek gelişmiş veri işleme yetenekleri sunar.

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut taahhütleriniz ve sorumluluklarınızla birlikte veri işleme ve yönetim becerilerinizi geliştirmeyi kolaylaştırır. Bu program, kuruluşunuzu teknik hedeflerine yaklaştırırken kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

... [-]
Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 60 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Yenilik, risk ve kalite, operasyon yönetiminde başarılı bir kariyer arayışında ustalaşılacak ana konulardır. Arden University çevrimiçi Yüksek Lisans Veri Analitiği ve Op ... [+]

Kursa Genel Bakış

Yenilik, risk ve kalite, operasyon yönetiminde başarılı bir kariyer arayışında ustalaşılacak ana konulardır. Arden University çevrimiçi Yüksek Lisans Veri Analitiği ve Operasyon Yönetimi programı, bu iki disiplini bir araya getirerek, kaliteyi en üst düzeye çıkarırken riski en aza indirecek gelişmiş veri işleme özellikleri sunar.

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut taahhütleriniz ve sorumluluklarınızla birlikte veri işleme ve yönetim becerilerinizi geliştirmeyi kolaylaştırır. Bu program, kuruluşunuzu yenilikçi hedeflerine yaklaştırırken kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Arden'in tüm programları, istihdam edilebilirliğe ve kariyer başarısına güçlü bir şekilde odaklanarak verilmektedir. Bu program, proje yönetimi konusundaki özel bir odaklanma ile işinizdeki değişimi yönlendirmenize ve yönetmenize yardımcı olmak için dünya çapındaki mezunlarımızla istişare edilerek geliştirilmiştir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 60 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

Hızla gelişen bu teknolojik ortamda değişimin önüne geçmek esastır. Arden University çevrimiçi Yüksek Lisans Veri Analitiği ve Kurumsal Mimari programı, BT çözümlerinin s ... [+]

Kursa Genel Bakış

Hızla gelişen bu teknolojik ortamda değişimin önüne geçmek esastır. Arden University çevrimiçi Yüksek Lisans Veri Analitiği ve Kurumsal Mimari programı, BT çözümlerinin stratejik uygulamasında size ileri beceriler kazandırmak için bu iki disiplini bir araya getirir.

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut taahhüt ve sorumluluklarınızın yanı sıra veri işleme ve stratejik becerilerinizi geliştirmeyi kolaylaştırır. Bu program, kuruluşunuzu stratejik hedeflerine yaklaştırırken kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Arden'in tüm programları, istihdam edilebilirliğe ve kariyer başarısına güçlü bir şekilde odaklanarak verilmektedir. Bu program, proje yönetimi konusundaki özel bir odaklanma ile işinizdeki değişimi yönlendirmenize ve yönetmenize yardımcı olmak için dünya çapındaki mezunlarımızla istişare edilerek geliştirilmiştir.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 60 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

What Makes the Arden MBA Different?

Meet Our Student Support Team!

Arden University