B&20 British School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Biz Kimiz

B & 20 British School, hedeflenen İngilizce dil kursu veya İnternet üzerinden pazarlama dersleri almak isteyen öğrencilerin, profesyonellerin ve şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturulmuştur .

Tüm seviyeler için kurslar (Başlangıç, Orta, İleri), İş İngilizcesi ve resmi Cambridge ESOL sınavları, IELTS, CV ve İş Görüşmesi hazırlığı için hazırlık sunuyoruz.

Şu anda, iş ve üniversite için dijital pazarlama becerilerini geliştirmenizi sağlayan İngilizce ve İtalyanca dillerinde mezunlar ve profesyoneller için Dijital Pazarlama Yönetimi alanında çevrimiçi bir Master sunuyoruz.

Doğrudan evinizden% 100 İngilizce yeterlilik kazanmanıza yardımcı olacak profesyonel bir İngilizce anadili öğretmenleri ekibimiz var.

Kurslar, Skype / Zoom aracılığıyla veya hafta sonu da dahil olmak üzere gereksinimlerinize uygun zamanlarda gerçekleştirilecektir.

cuncon / Pixabay

Hangi okul?

Bazen dil ihtiyaçlarınız için en uygun okulu bulmak çok zordur. Örneğin, Londra'da yaşıyorsanız, bir tarafta aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli eğitim kurumlarınız var, ancak diğer yandan maalesef sizin için Londra'daki en iyi İngilizce okulunu değerlendirip bulmak mümkün değil göründüğü kadar kolay bir görev. Bu kasaba, nihayetinde bazen bizim için mükemmel olanı bulamayacağımız ölçüde, çok çeşitli ve yine de heterojen sayıda okul sunuyor.

Nasıl karar veririz? Ne arıyoruz? Nereye kayıt olacağına, ne kadar süreye ve hangi kursa katılacağına karar vermeden önce dikkate almamız ve analiz etmemiz gereken unsurlar ve hizmetler nelerdir? Kolay bir iş değil elbette, ama belki de “basit tut” diyerek aklımızda tutabiliriz ve büyük olasılıkla başarılı oluruz. İşte önerilerimiz. Dil bilginizin İngilizce okulu tarafından değerlendirilmesi gerekir, bu nedenle bir şeye başlamadan önce bu tesise sahip olmaları gerekir. Şehirdeki herhangi bir yerden kolayca erişilebilir olmaları gerekir, ancak aynı zamanda fiziksel olarak olmasanız bile herhangi bir zamanda sizi uzaktan (örneğin WhatsApp, Skype, Messenger aracılığıyla) destekleyebilmeleri gerekir. kurslarına katılmak; müfredatları web sitelerinde veya kolayca erişilebilen başka bir yerde bulunabilecek öğretmenler / öğretmenler sağlamaları gerekir; hizmetlerini çoğunlukla gereksinimlerinize uyarlamak için ihtiyaçlarınızı tartışabilmeleri gerekir. Öğrenciler arasında ve ayrıca müze ziyaretleri, geçici “günlük yaşam” öğrenme kursları, sinemalar, tiyatro, vb.

Araçlar en önemli şeydir ve bu nedenle, kitapçılarda onları aramak veya çevrimiçi olarak satın almak zorunda kalmadan kitap verilmelidir. Temel olarak, Londra'daki en iyi İngilizce okulu, bilgi ve dil becerilerinizi çok çaba harcamadan geliştirebilmeniz için size en uygun hizmeti verebilmeli, böylece bir zevk haline getirmelidir.

Neler Yapıyoruz - Skype'ta

Bugünün yoğun yaşam tarzı her zaman kendinizi öğrenmeye, hobilerinize veya ilgi alanlarınıza ayırmaya zaman vermez.

B & 20 British School sizin için doğru çözümü buldu. Artık çevrimiçi dersleri takip edebilir ve evinizin rahatlatıcı ortamında kanepenizin veya yatağınızın rahatlığında doğrudan İngilizce veya Pazarlama öğrenebilirsiniz .

Anadili İngilizce olan öğretmenlerden yüksek kaliteli dersler alacaksınız. Öğretmeniniz hafta sonu da dahil olmak üzere akşam geç saatlere kadar hazır olacaktır.

Sınırlı zamanı olan ve hafta sonu da dahil olmak üzere herhangi bir zamanda çevrimiçi dersleri tercih eden kişiler için mükemmeldir .

Skype sınıflarımız normalde hafta içi İngilizce kursuna katılmak için vakti olmayanlar için ilk tercihtir. Bu nedenle akşam saat 10'a kadar bu hizmeti veriyoruz.

Derslerimiz, farklı seviyeleri ve belirli istekleri yönetme konusunda geniş deneyime sahip İngilizce ana dili olan kişiler tarafından verilmektedir. Dersler, İngilizce Dilbilgisi, konuşma, dinleme, kelime bilgisi, daha iyi sosyal durumları anlamak için video izleme gibi tüm konularla etkileşimlidir. Öğretmenlerimiz hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmenize ve size en iyi kaliteyi rekabetçi bir oranda sunmanıza yardımcı olacağından hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Çevrimiçi dersler için güçlü ve güvenilir bir internet bağlantısına ve bir masaüstü veya dizüstü bilgisayara, dizüstü bilgisayara veya iPad'e ihtiyacınız olacaktır. Akıllı telefonlarda dersler mümkündür, ancak ideal değildir. Kulaklıklar veya kulaklıklar ve harici mikrofon avantajlı olabilir. Skype veya benzer bir uygulamayı kullanabilmeniz gerekir.

Konumlar

Londra

Address
Kemp House, 160 City Road, London
EC1V 2NX Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin