Cass Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Biri, Londra Üniversitesi'nin beş uzman okulu olan Cass Business School , Avrupa'nın önde gelen işletme okulları arasında yer alıyor. Prestijli altın standart 'üçlü taç' akreditasyonunu elinde bulunduran aynı zamanda dünyanın en iyi işletme okullarından biridir.

Birinci sınıf bir itibar

City, Londra Üniversitesi'nin ayrılmaz bir parçası olan Sir John Cass Business School , küresel seçkin işletme okulları grubunun bir parçasıdır. Okul ve kursları sürekli olarak dünyanın en iyileri arasında yer almaktadır.

Cass, dünyanın en büyük ve en etkili işletme okulu akreditasyon kurumlarından üçü 'üçlü taç' akreditasyonuna sahiptir:

  • İşletme Yüksek Okulları Birliği (AACSB) Derneği
  • MBA Derneği (AMBA)
  • Avrupa Kalite Geliştirme Sistemi (EQUIS)

Eğitim ve iş araştırmalarındaki mükemmeliyet için 50 yılı aşkın itibarı ile kurulan Cass, dünyanın dört bir yanından seçkin akademisyenleri, öğrencileri ve işletmeleri gelişmekte olan topluluğa çekiyor.

Görev beyanı

Cass'da, bireylerin günümüzün sürekli değişen, birbirine bağlı iş ortamında gelişmesine yardımcı oluyoruz. En yeni teoriyi ve pratiği, hem canlı Londra evimizdeki öğrencilere ilham vermek hem de büyüyen küresel öğrenci ağımızla etkileşim kurmak için birleştiriyoruz.

Dünyanın önde gelen işletme okullarından biri olarak, eğitime olan yaklaşımımız kişisel, entelektüel ve tutkulu olduğu kadar, aynı zamanda küresel, pratik ve disiplinli bir yaklaşımdır. Bu, işlerinde çevikliği, farklılığı ve sürdürülebilirliği teşvik eden güçlendirilmiş iş liderleri geliştirmemizi sağlar.

Bilgi - etkili ve etkili düşünce liderliğine ilham veren bilgi birikimimiz var

Eğitim - beceri ve uzmanlık oluşturmak ve ayrım ve çevikliği teşvik etmek için öğrenme deneyimlerini kişiselleştiriyoruz

Topluluk - dünya çapında çalışanlarımız, mezunlarımız, ortaklarımız ve öğrencilerimize yardım eden bir topluluk olarak bir araya geldik

Küresel bir bakış açısı

Küresel erişimimiz başarımızın hayati bir parçasıdır ve çeşitliliğe olan bağlılığımızı desteklemektedir.

Cass'ta yaptığımız her şeye küresel bir yaklaşım uyguluyoruz. Bu, Orta Doğu'ya hizmet vermek için Dubai'de ikili bir kampüs işletmemizi, modülleri teslim etmeyi ve dünya çapında çalışma gezileri düzenlemeyi ve farklı kültürel geçmişlerden ve milletlerden öğrencilere ve akademisyenleri işe almamızı içerir.

Küresel bakış açımızla, çeşitlilik ve işbirliğinin güçlü potansiyelini fark edip kucaklıyoruz.

Pratik eğitim

Bir lisans, bir yüksek lisans veya MBA öğrencisi olarak Cass'e katılmanız, bir doktora ya da yönetici eğitimiyle gelişiminizi geliştirmeniz için, son teknoloji teori ve pratiğin ilham verici bir karışımına maruz kalacaksınız.

Cass'da, silolarda çalışmaya inanmıyoruz. Dünya lideri işletme okulumuz, endüstri liderleri ile yakın etkileşim yoluyla derinlemesine bilgi sağlar.

Bu yaklaşım, sizi sürekli gelişen gerçek iş dünyasında gelişmek için ihtiyaç duyduğunuz içgörüler, pratik beceriler ve güven ile donatmamızı sağlar.

Cass'a katılın ve bir düşünce lideri olarak kendi markanızı oluşturabileceğiniz ve kendi başarı hikayenizi oluşturabileceğiniz, büyüyen ve güçlü bir küresel topluluğun parçası olun.

Sör John Cass'ın Vakfı

Ünlü girişimci Sir John Cass 1710'da Aldgate'de bir okul kurduğundan beri, Sir John Cass Vakfı Londra'da dünya çapında eğitimi desteklemiştir.

Mayıs 2001'de, Vakıf, Cass Business School yeni bina projesine cömert bir bağışta bulundu. Bugün, Cass ve 35.000'in üzerinde yeni nesil iş dünyasının lideri olan küresel topluluğa sürekli destek vermeye devam ediyor.

Konumlar

Londra

Address
106 Bunhill Row
EC1Y 8TZ Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar