Resmi açıklamayı okuyun

Merkez Hukuku Eğitimiİngiltere'de mesleki Paralegal eğitim ve niteliklerin lider sağlayıcısıdır. Onlar işverenler için profilinizi geliştirmek ve kariyerini ilerletmek yardımcı olmak için konuya özel Avukatlık eğitim vermek. Kalifiye paralegals yüksek talep vardır ve geçmiş mezunları, istihdam kazanmak kariyerlerini ilerletmek ve başarılı işletmelerin kurulması ilerlemiştir.

Merkez Hukuk Eğitimi (İskoçya) Ltd ile birlikte University of StrathclydeKavramını öncülük paralegal eğitim Yaklaşık 20 yıl önce. Onlar boyunca şimdi lisans düzeyinde pratik yardımcı avukat niteliklerin lider sağlayıcısı vardır İngiltere.

Esnek, ana çalışma biçimi delegeler tam zamanlı iş ve aile taahhütleri yanında kendi hızında çalışma sağlar. Kapsamlı ders materyalleri rehberlik notları, ders müfredatı ve ödevler de dahil olmak üzere, kurs başlangıcında verilmektedir. Elbette tamamen kendi kendine yeten ve öğrencilerin daha fazla malzeme gerektirmez. Personelimiz ve endüstri tabanlı öğretmenler destek ve rehberlik sağlamaktır boyunca telefonla bulunmaktadır. Başarılı olan öğrenciler bir yıllık ödül töreninde mezun davetlidir Strathclyde, Glasgow Üniversitesi.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Sertifika

Central Law Training

CLT İskoçya kanıtlanmış yönetim teknikleri tanıtır ve yasal sektöre bunları alakalı ve uygulanabilir hale getirmek için bu uyum Hukukçular için Proje Yönetimi Online Belg ... [+]

CLT İskoçya kanıtlanmış yönetim teknikleri tanıtır ve yasal sektöre bunları alakalı ve uygulanabilir hale getirmek için bu uyum Hukukçular için Proje Yönetimi Online Belgesi sunmak için de memnuniyet duymaktadır. İstemci değerini artırarak ve karlılığı sağlarken iş hedeflerini karşılamak sağlamak yapılandırılmış yaklaşımlar tanıtılacak. şablonlar bir dizi sağlanır ve bunları sizin için en iyi çalışmasını sağlamak için bunların kullanımı konusunda rehberlik edecektir. Elbette diğer taahhütleri etrafında çevrimiçi esnek tamamlandı. tamamlanmasından sonra sen Strathclyde Üniversitesi ile birlikte CLT İskoçya tarafından verilen Hukukçular için Proje Yönetimi Sertifikası verilecektir.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Ağustos 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
6 saat
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku