Churchill Square Training And Development

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Sana nasıl yardımcı olabiliriz

Yüksek tecrübeli danışmanlarımız kişisel hızlandırıcı kurslarımızla en iyi siz olmanızı sağlayacak, hem bireysel hem de organizasyon için somut faydalar sağlayacak çeşitli uzman kurumsal eğitim eğitim paketleri sunuyoruz.

Kendi farkındalığını artırmak ve takım çalışmasıyla ilgili yüksek performanslı ekipler üretmek veya çatışma çözmek için olsun, dünyaca tanınmış psikometrik araçlar da dahil olmak üzere yenilikçi teknikler kullanarak, eğitim kursumuz ve çığır açan teknikler setimiz var. Ayrıca, eğlenceli bir günün özel olarak hazırlanmış bir eğitim unsuru ile birleştirildiği son derece popüler "çalışanlarımız günleri" ni yönetiyoruz.

Biz kimiz

Churchill Meydanı'nda eğitim sağlayıcısı olarak, akademik, pratik, örgütsel ve liderlik becerilerinin ve deneyiminin güçlü bir kombinasyonunun bizi benzersiz kılan şey olduğuna inanırız. Tüm danışman ekibimiz ve iştirakçilerimiz kendi alanlarında bir eğitim sağlayıcısı olarak kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir ve iş ihtiyaçlarınız için hemen bir sipariş koçluğu, eğitim veya yönetim danışmanlığı serisi sağlayabilir. Tüm ürünlerimiz ve hizmetlerimiz rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılmaktadır ve size kalıcı çözümler sunacaktır.

Eğitim ve Gelişim

Bireysel veya takım potansiyelini artırmak ve yeni beceriler geliştirmek için kaliteli eğitim çözümleri. Rafsız veya ısmarlama eğitim çözümleri.

İlham Verici, Motive Edici, Tutkulu!

Susan LLOYD, Yönetici Danışman

Susan kariyerine Kraliyet Deniz Kuvvetleri'nde görevli bir subay olarak başladı, MBA ve psikometrik test nitelikleri ile geniş bir ara kariyerine başladı ve merkezi hükümet, Whitehall, Nato, özel ve kamu sektörü ve küresel hayır kurumlarında çalıştı. Eğitim ve geliştirme, psikometri ve iletişim konusunda deneyimli bir profesyonel, örgütlerin doğru fiyata istediğini gözleyerek elini hemen hemen her şeye çevirebilir.

Konumlar

Portsmouth

Address
Churchill Square Consulting Ltd
Gatcombe House
Copnor Rd, Portsmouth

PO3 5EJ Portsmouth, İngiltere, Birleşik Krallık