Ducere Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Dünyanın En Endüstrileri İlgili Yeterlilikler

Ducere, University of Wales Trinity Saint David ile birlikte çalışarak Ducere'nin ünlü iş dünyası kaynaklarını içeren dereceleri ve Oxford ve Cambridge üniversitelerinin ardından Galler ve İngiltere'deki en eski Kraliyet Chartered Üniversitesi tarafından sağlanan akademik zorlukları içeren bir derece verdi. .

Bu ortaklık Ducere ve Wales Üniversitesi Trinity Saint David'in en yenilikçi dereceleri gururla sunmasını sağladı. Bu, öğrencilerin İngiltere'deki önde gelen iş organizasyonlarıyla gerçek projeler üzerinde çalışmasını sağlayan benzersiz bir lisans programı.

Dūcere, dünyanın en ilham verici zihinlerini ve en ileri teknolojileri yüksek öğrenime getiren modern, editörlü bir sosyal girişimdir. Yüksek öğretim programlarımız, 24 Afrika ülkesinde çığır açan yayıncılık ve okuryazarlık gelişimini desteklemektedir. Bugüne kadar Vakıf, Afrikalı Çocuk Öyküleri'nin 50 Koleksiyonu içinde 700'den fazla öğrenci yazarı yayınladı.

21. Yüzyıl İnovasyon Ekonomisi için Üniversite Dereceleri

Üniversiteler ve büyük şirketler ile ortaklaşa Ducere, esnek çevrimiçi çalışma, gerçek dünyadaki iş projeleri ve benzersiz öğrenci desteği ile modern öğrenicilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış dereceler sunar.Study anywhere in the world with a Ducere online degree

Pratik ve Endüstri ile İlgili Yüksek Öğrenim

Ducere kursları, mezunlarını gerçekten bir sonraki kariyer adımlarını atmaya hazırlayan üniversite eğitimi sağlamak için önde gelen kuruluşlarla işbirliği içinde teslim edilir. Ducere'nin endüstri ortaklıkları, pratik ve ilgili ders içeriğinin oluşturulmasını desteklemektedir; Öğrencileri gerçek iş dünyasına bağlayan gerçek endüstri projeleri.

Dūcere ve UWTSD ile bir derece tamamlamak, başka bir yere alamayacağınız eşsiz ve değerli bir deneyimdir. Kendi işinizi kurmayı seçerseniz, bir sosyal girişim yaratırsanız veya bir organizasyonda çalışarak, gerçek iş zorluklarına yönelik becerileri uygulayarak öğreneceksiniz. İşverenlerin istediği becerilerle uygulamalı bir derece, seçtiğiniz herhangi bir yolda başarılı olmanızı sağlayacaktır.

University of Wales Trinity Saint David historical Campus

Global Liderlerden ve İş Başlatıcılarından Gerçek Anlayışlar

Ducere Global Liderler Fakültesi, eski Başkanlar, Başbakanlar, CEO'lar, girişimciler ve hayırseverler de dahil olmak üzere kamu sektörünün en yüksek kademelerinden 250'den fazla endüstri liderinden oluşmaktadır.

Bu liderlerin video incelemeleri, Ducere'nin ders içeriği ve müfredatı boyunca, akademik çalışmalar ile pratik, endüstri ile ilgili öğrenme arasındaki uçurumu birleştirerek dokunuyor.

“Etkili ve işyerinde uygulanan problemi çözme derecesi”

Gökyüzü Haberleri Canlı (Switzer Daily)

“Global Liderler… Gerçek Hayat Liderliği kursları ver”

Business Review Haftalık Dergi

Konumlar

Swansea

Address
Swansea, Galler, Birleşik Krallık