Resmi açıklamayı okuyun

Dünyanın En Endüstrileri İlgili Yeterlilikler

Ducere, University of Wales Trinity Saint David ile birlikte çalışarak Ducere'nin ünlü iş dünyası kaynaklarını içeren dereceleri ve Oxford ve Cambridge üniversitelerinin ardından Galler ve İngiltere'deki en eski Kraliyet Chartered Üniversitesi tarafından sağlanan akademik zorlukları içeren bir derece verdi. .

Bu ortaklık Ducere ve Wales Üniversitesi Trinity Saint David'in en yenilikçi dereceleri gururla sunmasını sağladı. Bu, öğrencilerin İngiltere'deki önde gelen iş organizasyonlarıyla gerçek projeler üzerinde çalışmasını sağlayan benzersiz bir lisans programı.

Dūcere, dünyanın en ilham verici zihinlerini ve en ileri teknolojileri yüksek öğrenime getiren modern, editörlü bir sosyal girişimdir. Yüksek öğretim programlarımız, 24 Afrika ülkesinde çığır açan yayıncılık ve okuryazarlık gelişimini desteklemektedir. Bugüne kadar Vakıf, Afrikalı Çocuk Öyküleri'nin 50 Koleksiyonu içinde 700'den fazla öğrenci yazarı yayınladı.

21. Yüzyıl İnovasyon Ekonomisi için Üniversite Dereceleri

Üniversiteler ve büyük şirketler ile ortaklaşa Ducere, esnek çevrimiçi çalışma, gerçek dünyadaki iş projeleri ve benzersiz öğrenci desteği ile modern öğrenicilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış dereceler sunar.Study anywhere in the world with a Ducere online degree

Pratik ve Endüstri ile İlgili Yüksek Öğrenim

Ducere kursları, mezunlarını gerçekten bir sonraki kariyer adımlarını atmaya hazırlayan üniversite eğitimi sağlamak için önde gelen kuruluşlarla işbirliği içinde teslim edilir. Ducere'nin endüstri ortaklıkları, pratik ve ilgili ders içeriğinin oluşturulmasını desteklemektedir; Öğrencileri gerçek iş dünyasına bağlayan gerçek endüstri projeleri.

Dūcere ve UWTSD ile bir derece tamamlamak, başka bir yere alamayacağınız eşsiz ve değerli bir deneyimdir. Kendi işinizi kurmayı seçerseniz, bir sosyal girişim yaratırsanız veya bir organizasyonda çalışarak, gerçek iş zorluklarına yönelik becerileri uygulayarak öğreneceksiniz. İşverenlerin istediği becerilerle uygulamalı bir derece, seçtiğiniz herhangi bir yolda başarılı olmanızı sağlayacaktır.

University of Wales Trinity Saint David historical Campus

Global Liderlerden ve İş Başlatıcılarından Gerçek Anlayışlar

Ducere Global Liderler Fakültesi, eski Başkanlar, Başbakanlar, CEO'lar, girişimciler ve hayırseverler de dahil olmak üzere kamu sektörünün en yüksek kademelerinden 250'den fazla endüstri liderinden oluşmaktadır.

Bu liderlerin video incelemeleri, Ducere'nin ders içeriği ve müfredatı boyunca, akademik çalışmalar ile pratik, endüstri ile ilgili öğrenme arasındaki uçurumu birleştirerek dokunuyor.

“Etkili ve işyerinde uygulanan problemi çözme derecesi”

Gökyüzü Haberleri Canlı (Switzer Daily)

“Global Liderler… Gerçek Hayat Liderliği kursları ver”

Business Review Haftalık Dergi

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Ducere Business School

BA (Hons) Uygulamalı İşletme (Girişimcilik) programı, özellikle, kendi girişimine başlamak için tutku ve hırs ile öğrenciler veya daha önce ilişkili olduğu bir girişim ge ... [+]

hakkındaBA (Hons) Uygulamalı İşletme (Girişimcilik) programı, özellikle, kendi girişimine başlamak için tutku ve hırs ile öğrenciler veya daha önce ilişkili olduğu bir girişim geliştirmek için tasarlanmıştır.

Program, ister girişimci isterse üst düzey yönetici veya sosyal girişimci olsun, üstün iş liderliği ile daha iyi bir gelecek yaratmak isteyen girişimcilerin ve iş dünyasının liderlerinin ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiş geniş bir iş becerisi temeli sağlar.

Öğrenciler, Başkanlar ve Başbakanlardan, Nobel Ödülü kazananları ve önde gelen akademisyenlere kadar, dünyanın en başarılı ve ilham verici liderlerinden oluşan yüzlerce kişinin omuzlarında özel eğitim aktiviteleri ve özel video içeriği içeren benzersiz bir öğrenme deneyimi ile çalışmalarını sürdürüyorlar. iş zekasının gelişmesinde desteklenir.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Ducere Business School

Online BA (Hons) Uygulamalı İş (Pazarlama), öğrencilere modern iş dünyasında bir pazarlama yöneticisi olarak gelişmek için gerekli becerilerin geniş bir temelini sağlar. ... [+]

hakkındaOnline BA (Hons) Uygulamalı İş (Pazarlama), öğrencilere modern iş dünyasında bir pazarlama yöneticisi olarak gelişmek için gerekli becerilerin geniş bir temelini sağlar.

Pazarlama ile ilgili temel kavramlara ek olarak, son yıllarda meydana gelen değişimlere öğrenciler tanıtılacak ve istisnai modern pazarlama kampanyaları üretmek ve sunmak için gerekli bilgi ve becerileri geliştirecektir.

Öğrencilere, pazarlama stratejilerini mevcut gerçek organizasyonlara geliştirme ve uygulama fırsatı verilecek ve onlara kariyerlerini kaçırmak için eşsiz bir lisans deneyimi sunacak.

Öğrenciler, Başkanlar ve Başbakanlardan, Nobel Ödülü kazananları ve önde gelen akademisyenlere kadar, dünyanın en başarılı ve ilham verici liderlerinden oluşan yüzlerce kişinin omuzlarında özel eğitim aktiviteleri ve özel video içeriği içeren benzersiz bir öğrenme deneyimi ile çalışmalarını sürdürüyorlar. iş zekasının gelişmesinde desteklenir.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Ducere Business School

Online BA (Hons) Uygulamalı İşletme (Yönetim), öğrencilere modern iş ortamında stratejik ve operasyonel yöneticiler olarak üstünlük sağlamak için gerekli beceri ve anlayı ... [+]

hakkındaOnline BA (Hons) Uygulamalı İşletme (Yönetim), öğrencilere modern iş ortamında stratejik ve operasyonel yöneticiler olarak üstünlük sağlamak için gerekli beceri ve anlayışı sağlar.

Öğrenciler, klasik yönetim prensiplerini ve günümüzün bağlamındaki ilişkilerini anlayacaklar, ama aynı zamanda, son derece küreselleşmiş, sayısallaştırılmış ve dolayısıyla çeşitli, modern bir iş ortamında ortaya çıkan zorlukları ve fırsatları değerlendireceklerdir.

Buna ek olarak, öğrenciler hem yüksek seviyeli dijital ekonomide etkin yönetimde yardımcı olacak hem de yerleşik kurumlarda girişimci kapasitesini güçlendirecek girişimci beceri setleri geliştireceklerdir. Bu dersi tamamlayan öğrenciler, çalıştıkları kurumdan bağımsız olarak, kendilerini buldukları benzersiz iş senaryolarına uyacak şekilde yönetim çerçeveleri ve stratejileri tasarlamalarını ve uygulayabilmelerini sağlar.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

MBA

Ducere Business School

İngiltere'nin en eski üniversitelerinden biri tarafından geliştirilen ve verilen 6 modüllü çığır açan bir Online MBA. Ayrıca Dūcere Global Business okulu, öğrendiğiniz he ... [+]

hakkındaÇevrimiçi MBA tamamen çevrimiçi olarak sunulur ve kampüs katılımı gerektirmez, İngiltere'de MBA yapmak için dünyanın herhangi bir yerinde çalışır.

Dünyanın en eski üniversitelerinden biri tarafından geliştirilen ve sunulan 6 modüllü çığır açan bir MBA programıdır - Wales Üniversitesi Saint Saint David. Ayrıca Dūcere Global Business okulu, büyük bir Endüstri Projesi ile birlikte, yüzlerce dünya liderinden vaka çalışmaları sunmaktadır.

Dcere, Avustralya, Afrika ve İngiltere'de öncü eğitim girişimleri sunan bir sosyal girişimdir. Ducere Global Business School tarafından sunulan yüksek öğrenim programları, 21 Afrika ülkesinde benzersiz öğrenme ve liderlik fırsatları sunan Dūcere Vakfı'nın çığır açan yayıncılık, okul geliştirme ve mentorluk çalışmalarını finanse ediyor.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Bachelor degrees for the 21st Century

The UK MBA Student Experiences