Elizabeth Johnson Organization

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Çocuklar, Gençler ve Yetişkinler için İngilizce Dil Kursları

EJO'da, 50 yılı aşkın deneyime sahip İngilizce dil kurslarının çocuklara, gençlere ve yetişkinlere öğretilmesinde mükemmellik geleneğini sürdürüyoruz. Öğretmenlerimiz her öğrencide en iyisini ortaya çıkarmak için varız. Çocuklara, gençlere ve yetişkinlere ders vermek için en yeni ders kitaplarını ve kaynaklarını kullanıyoruz ve her bir öğrencinin ihtiyaçlarına sempati duyuyoruz. Yöntemlerimiz dilbilgisi, okuma ve kelimeleri konuşma ile birleştirir.

Sınıflarımızda sürekli İngilizce konuşulur ve öğrenmek en iyi yoldur!


Neden bizi seçmelisiniz?

En uygun dil kursunu seçmek gerçekten önemlidir, çünkü gelecek için bir yatırım yapmakla ilgilidir. İster kendiniz için yoğun bire bir program, ister ailenizden biri, ister çalışanlarınızdan biri için bir yaz tatili kursu arıyorsanız, cevabın bizimle İngilizce öğrenmek olduğuna eminiz!

106992_106948_Smiley.jpg

Sunduğumuz:

Son derece başarılı İngilizce dil programları düzenleme konusunda elli yıllık deneyim

Elli yıldır diğer ülkelerden gelen öğrencilere İngilizce öğretiyoruz. Bu süre zarfında, İngiltere'ye 250.000'den fazla öğrenciyi çeşitli kurslarda ağırladık ve dünyaca tanınıyoruz.

Tek tek vatandaşlık grupları için uluslararası kurslar, programlar ve bireysel öğrencilerin yaşadığı ve ev sahibi öğretmenin evinde öğrendiği İngilizce Ev Dersleri düzenliyoruz.

Çevrimiçi öğrenim programları haricindeki tüm kurslar, British Council tarafından onaylanmıştır. Ulusal akredite İngilizce dil okulları ve dil kursu organizasyonları, İngiliz İngilizcesi ve ayrıca bu çerçevede, Young Learners İngiliz İngilizcesi uzman grubunun bir üyesiyiz.

Hızla değişen bir dünyada, öğrencilerimizin her birine olan bağlılığımız değişmedi.


British Council tarafından onaylanmış çevrimiçi öğrenme programları dışındaki tüm kurslar

British Council tarafından akreditasyon, İngiltere'de İngilizce öğretimi için tanınmış bir kalite güvence standardıdır. British Council, İngilizce kursları veren kurumları Yabancı Dil olarak düzenli aralıklarla denetler. Kararlaştırılan yüksek kalite standartlarını karşılayanlar British Council tarafından onaylıdır.

Akreditasyon, öğrencilere kalite güvencesi sağlar. Kurslarımız, İngilizce dil kursları sağlayıcıları için bir akreditasyon planının uygulanmasından bu yana akredite edilmiştir.


Sadece bir kurstan daha fazlası - eksiksiz bir dil öğrenme deneyimi

İngilizce dersini öğretmeninde öğrendiğin derslerde öğrenirsin ama aynı zamanda başka şekillerde de öğrenirsin Öğretmenlerinizle ve yeni arkadaşlarınızla ders saati dışında ve ayrıca bir aile yanında kalma programındaysanız, ev sahiplerinizle konuşarak öğrenirsiniz. Elbette, siz de dükkanlara girerken ve yerel ve ulusal ilgi çekici yerleri ziyaret ederken öğrenirsiniz.

EJO ile öğrenmek hem etkili hem de eğlenceli!


Uygun niteliklere sahip öğretmenler tarafından pratik iletişime önem verilerek öğretmek

İngilizceyi kullanarak İngilizcenizden yararlanarak güveninizi arttırın. Eğitimimiz her zaman size ve öğrenme ihtiyaçlarınıza odaklanır. Öğrenme aktiviteleri, pratik, günlük İngilizceyi kullanmanız için fırsatlar sağlar. Sınıf çalışması her zaman en fazla on altı öğrencinin sınıf boyutuna dayanır. Bir-bir ders açıkça bireysel olarak tasarlanmıştır.

Ders kitaplarını, bazı dersler sırasında kaynak olarak, gazete makaleleri, radyo ve TV programları, kayıtlar, şiirler ve filmler gibi otantik, gerçek hayattaki materyal olarak kullanıyoruz. Elbette seçmiş olduğunuz türe göre, çift ve grup çalışması, rol oynama, tartışmalar, sunumlar, görüşmeler ve anketler yoluyla hedeflere ulaşılacak.

İngiltere'de İngilizce öğrenmek, anadili tarafından kullanılan deyimsel ve gündelik dili tecrübe ettiğiniz anlamına gelir. Hem programlanmış öğrenim seanslarınız sırasında hem de onların dışında günlük İngilizce pratiği yapma fırsatı sunuyoruz.

Öğretmenlerimizi tecrübeleri, profesyonellikleri, arkadaşlıkları ve coşkuları için çok dikkatli seçiyoruz; Aslında sunduğumuz kurs türlerine genel uygunlukları için. Öğretmenlerimiz öğrettikleri kursa uygun niteliklere sahiptir.


Öğrenci refahı her zaman mutlak bir önceliktir

Güvenliğinizi ve refahınızı yaşınıza, geçmişinize ve elbette bulunduğunuz tipe uygun olarak sağlamaya büyük önem veriyoruz.

Sağladığımız konaklama uygun olacak, British Council akreditasyon programının gerekliliklerini karşılayacak ve güvenli ve emniyetli bir ortam sağlayacaktır.

Konutta kalmak yerine aile yanında kalıyorsanız, hanehalkı üyesi olarak yaşayacaksınız. Temsilcimiz tüm aile yanı konaklamalarımızı ziyaret ediyor ve her bir evi British Council kriterlerine göre kontrol ediyoruz. Evlerimiz sıcak ve misafirperver ve bizden özellikle sizden istemediğiniz sürece, aynı dilde birden fazla öğrenciyi aynı anda bir eve yerleştirmiyoruz.

Hem aile yanında hem de konutlarda, makul beslenme koşullarını göz önünde bulundurarak, size dengeli bir diyet sunacağız.

Kursunuzun başlangıcında, İngiliz hukukuna ve güvenliğine ilişkin noktaların yanı sıra bulunduğunuz yerle ilgili bilgiler hakkında size yararlı ve faydalı bilgiler veririz.

Ayrıca acil durumlarda kullanım için size yirmi dört saatlik bir telefon numarası vereceğiz.

Konumlar

Passfield

Address
Elizabeth Johnson Organisation LLP
Eagle House
Lynchborough Road

GU30 7SB Passfield, İngiltere, Birleşik Krallık