Elizabeth Johnson Organization

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Gençler ve Yetişkinler için Online İngilizce Dil Kursları

Çevrimiçi bireysel çalışma kursları

EJO, daha büyük gençler ve yetişkinler için 9 farklı çevrimiçi kurs paketi sunmaktadır. Tüm öğrencilerin ihtiyacı olan bir internet bağlantısı ve bir cihazdır (çoğu mobil uyumludur ve sadece uygulamayı indirirler).
Sunulan paketler iki bileşenli Akademik İngilizce kursundan beş bileşenli İş İngilizcesi kursuna kadar uzanmaktadır. Örneğin, İş Başına Aşağı kurs paketi Business Speaking, Business Vocabulary ve B2 seviyesinde üç Business Writing bileşeninden oluşur. A2 ve üstü seviyedeki Pratik İngilizce kursu bir teşhis sınavıyla başlar ve program öğrencinin izleyeceği ders yolunu seçer. A1 seviyesindeki dersler önceden seçilir.

Çevrimiçi kurslar

EJO, tüm seviyeler için Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Sınav hazırlık kursları sunmaktadır. Kurslar 15 saatlik bloklar halinde gelir ve öğrenciler istedikleri kadar blok alabilirler. Birden fazla blok alımında indirim uygulanır. Tüm öğretmenler EJO ile çalışan nitelikli EFL öğretmenleridir. Öğretilen ders süresinin yanı sıra, öğrenciler tamamlamaları gereken ek görevler de alacaklardır. Tüm katılımcılar kursu başarılı bir şekilde tamamladığında bir sertifika alırlar. Dersler yakınlaştırma veya benzer bir platform kullanılarak yapılacaktır.


Neden bizi seçmelisiniz?

En uygun dil kursunu seçmek gerçekten önemlidir çünkü geleceğe yatırım yapmakla ilgilidir. İster çevrimiçi, ister çevrimiçi, ister kendi kendinize çalışın, ister ailenizin bir üyesine, ister çalışanlarınızdan birine yönelik bir çevrimiçi kurs veya kurs paketi mi arıyorsunuz, cevabın bizimle İngilizce öğrenmek olduğuna eminiz!

Konumlar

Alton

Address
GU34 Alton, İngiltere, Birleşik Krallık