King's College London Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden King's Online?

Aynı kalite. Aynı akademik titizlik. Esnek bir şekilde teslim edilir.

King's College London, dünyanın en prestijli üniversiteleri arasında yer almaktadır.

Dünya lideri araştırmamız öğretme yaklaşımımızın kalbidir ve bu, çevrimiçi kurslarımız için de geçerlidir.

Çevrimiçi kurslarımız, kampüs içi kurslarımızla aynı seçkin akademisyenler tarafından verilmektedir - tek fark esnek teslimat şeklidir. Öğrenme, öğrencilerimiz için en uygun zamanda ve yerde yapılır.

Kurslar, videolar, çevrimiçi kısa sınavlar, tartışma forumları ve çevrimiçi okumalar gibi çeşitli etkinlikler kullanılarak çevrimiçi izleyiciler için özel olarak tasarlanmıştır.

King's Online öğrencileri, kütüphane hizmetlerine erişim, akademik yazma becerileri, danışmanlık ve kariyer danışmanlığı gibi çalışmaları boyunca aynı öğrenci kaynaklarından ve desteklerinden yararlanmaktadır.

King's Online öğrencileri ayrıca dünyanın dört bir yanından diğer King Online öğrencilerin bir ağıyla işbirliği yapma şansına da sahipler. Mezun olduktan sonra, King's Online öğrencileri dünyadaki iyi bağlantılı ve aktif mezunlar ağımıza katılırlar.

King, lisansüstü istihdam edilebilirlik konusunda yüksek rütbelere sahiptir ve öğrencilerin kendileri için doğru kariyer yolunu bulmalarına yardımcı olacak özel bir kariyer hizmetine sahiptir. Ek olarak, çevrimiçi bir kursu tamamlamanın, dünyadaki kuruluşlar tarafından yüksek talep gören kilit istihdam edilebilirlik becerilerini göstermesi.

Dickson Poon Hukuk Fakültesi Hakkında

Dickson Poon Hukuk Fakültesi, King's College London, İngiltere'deki en eski hukuk okullarından biridir ve dünyadaki en büyük 10 hukuk fakültesinden biri olarak dünya çapında tanınmıştır. Okul, 1831 yılında kurulmuş ve neredeyse 200 yıl önce kurulduğundan beri, Kral'ın yaşamında önemli bir rol oynamıştır.

King, kuruluşundan bu yana topluma hizmet ediyor ve bu geleneğe devam etmekten gurur duyuyoruz. Araştırma ve öğretme, eşitlik ve insan hakları, iklim değişikliğinin yasal etkileri, küreselleşme, uluslararası ilişkiler, ticaret, rekabet ve küresel finans konularında zamanın en acil sorunlarından bazılarını ele alıyor. Dickson Poon Hukuk Fakültesi üyeleri, hükümetlere tavsiyelerde bulunur, komisyon ve kamu kurumlarında görev yapar ve ulusal ve uluslararası politika ve uygulamanın şekillendirilmesine yardımcı olarak ulusal ve uluslararası kuruluşlara atanır.

Lisans, lisansüstü ve yönetici kurslarımız araştırma uzmanlığımız tarafından bilgilendirilir. Temel çalışmaları ile birlikte profesyonel bono, profesyonel gelişim ve kargaşayaştırma faaliyetlerinde bulunan canlı bir öğrenci topluluğuna sahibiz.

Şu anki Executive Dean Profesör Gillian Douglas.

Konumlar

Londra

Address
Strand
WC2R 2LS Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin