Resmi açıklamayı okuyun

Neden King's Online?

Aynı kalite. Aynı akademik titizlik. Esnek bir şekilde teslim edilir.

King's College London, dünyanın en prestijli üniversiteleri arasında yer almaktadır.

Dünya lideri araştırmamız öğretme yaklaşımımızın kalbidir ve bu, çevrimiçi kurslarımız için de geçerlidir.

Çevrimiçi kurslarımız, kampüs içi kurslarımızla aynı seçkin akademisyenler tarafından verilmektedir - tek fark esnek teslimat şeklidir. Öğrenme, öğrencilerimiz için en uygun zamanda ve yerde yapılır.

Kurslar, videolar, çevrimiçi kısa sınavlar, tartışma forumları ve çevrimiçi okumalar gibi çeşitli etkinlikler kullanılarak çevrimiçi izleyiciler için özel olarak tasarlanmıştır.

King's Online öğrencileri, kütüphane hizmetlerine erişim, akademik yazma becerileri, danışmanlık ve kariyer danışmanlığı gibi çalışmaları boyunca aynı öğrenci kaynaklarından ve desteklerinden yararlanmaktadır.

King's Online öğrencileri ayrıca dünyanın dört bir yanından diğer King Online öğrencilerin bir ağıyla işbirliği yapma şansına da sahipler. Mezun olduktan sonra, King's Online öğrencileri dünyadaki iyi bağlantılı ve aktif mezunlar ağımıza katılırlar.

King, lisansüstü istihdam edilebilirlik konusunda yüksek rütbelere sahiptir ve öğrencilerin kendileri için doğru kariyer yolunu bulmalarına yardımcı olacak özel bir kariyer hizmetine sahiptir. Ek olarak, çevrimiçi bir kursu tamamlamanın, dünyadaki kuruluşlar tarafından yüksek talep gören kilit istihdam edilebilirlik becerilerini göstermesi.

Dickson Poon Hukuk Fakültesi Hakkında

Dickson Poon Hukuk Fakültesi, King's College London, İngiltere'deki en eski hukuk okullarından biridir ve dünyadaki en büyük 10 hukuk fakültesinden biri olarak dünya çapında tanınmıştır. Okul, 1831 yılında kurulmuş ve neredeyse 200 yıl önce kurulduğundan beri, Kral'ın yaşamında önemli bir rol oynamıştır.

King, kuruluşundan bu yana topluma hizmet ediyor ve bu geleneğe devam etmekten gurur duyuyoruz. Araştırma ve öğretme, eşitlik ve insan hakları, iklim değişikliğinin yasal etkileri, küreselleşme, uluslararası ilişkiler, ticaret, rekabet ve küresel finans konularında zamanın en acil sorunlarından bazılarını ele alıyor. Dickson Poon Hukuk Fakültesi üyeleri, hükümetlere tavsiyelerde bulunur, komisyon ve kamu kurumlarında görev yapar ve ulusal ve uluslararası politika ve uygulamanın şekillendirilmesine yardımcı olarak ulusal ve uluslararası kuruluşlara atanır.

Lisans, lisansüstü ve yönetici kurslarımız araştırma uzmanlığımız tarafından bilgilendirilir. Temel çalışmaları ile birlikte profesyonel bono, profesyonel gelişim ve kargaşayaştırma faaliyetlerinde bulunan canlı bir öğrenci topluluğuna sahibiz.

Şu anki Executive Dean Profesör Gillian Douglas.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

King's College London Online

Uluslararası İlişkilerimiz MA / PG Dip / PG Cert, Siber Güvenlik ve Casusluk Konusunda Uzmanlıklarıyla ... [+]

Uluslararası politik sistem şu anda Soğuk Savaşın sona ermesinden bu yana en büyük ayaklanma dönemini yaşıyor. Uluslararası İlişkilerimiz MA / PG Dip / PG Cert, Siber Güvenlik ve Casusluk Konusunda Uzmanlıklarıyla

MA'nın uzman Pathways , belirli kariyer yollarına olan yolculuğunuzu kolaylaştıran kurs sonuçlarını geliştireceksiniz. Kurs modüllerimiz “dönüştürücü” ve “sektör lideri” olarak tanımlanmıştır; temelde öğrencilerin küresel güvenlik ve savunma alanını anlama şeklini değiştiriyor. Bu üst düzey çalışma ve araştırma sonuçları ile donanmış, mezunlarımızın güvenlikle ilgili alanlarda kritik liderlik pozisyonları alacağını öngörüyoruz.... [-]

Birleşik Krallık London
Ekim 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

MSc

King's College London Online

% 100 çevrimiçi Yüksek Lisans, PG Dip ... [+]

% 100 çevrimiçi Yüksek Lisans, PG Dip

King's Business School işletme, finans ve hükümetle etkileşime geçen Londra'daki yeni merkezdir; Oyunda değişen araştırmalar geleceğin sosyal sorumluluk sahibi liderlerini yaratarak işletme eğitimine çağdaş bir yaklaşım getirdiği zaman. İşle ilgili zorlukları etkin bir şekilde ele almak ve kariyer özlemlerinizi desteklemek için size doğru bilgi ve araçları sağlayacak olan önde gelen akademisyenler ve aktif kıdemli finans uzmanlarından öğrenin.

Küresel finans ve bankacılık sektöründeki zorlukları etkin bir şekilde ele almanız ve kariyer özlemlerinizi desteklemeniz için doğru bilgi ve araçları sağlayarak pratik becerilere güçlü bir şekilde odaklanılacaktır.... [-]

Birleşik Krallık London
Ekim 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 - 4 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
King's College London Online

Endüstri veya pazar ne olursa olsun, dünyadaki organizasyonlar için vazgeçilmez bir beceri öğrenin. Pazarlama Yüksek Lisansımız (çevrimiçi), bu kritik iş alanında başarıl ... [+]

Endüstri veya pazar ne olursa olsun, dünyadaki organizasyonlar için vazgeçilmez bir beceri öğrenin. Pazarlama Yüksek Lisansımız (çevrimiçi) , bu kritik iş alanında başarılı olmanız için gereken stratejik ve pratik bilgileri verir.

Kurs, İngiltere'de işletme ve yönetim çalışmaları için ilk 10 merkez olan King's Business School tarafından geliştirilmiştir. Devlet daireleri, şirketler, meslek kuruluşları ve STK'lar dahil olmak üzere çok çeşitli özel ve kamu sektörü kuruluşları ile ortaklaşa çalışmaktadırlar. Öğrenim topluluğunda kursun bitiminden uzun süre önce yapılan ilişkiler, öğrencilere ve mezunlara dünyadaki hazır düşünceli, iddialı profesyonellerden oluşan bir ağ vererek.... [-]

Birleşik Krallık London
Ekim 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Location address
Strand
London, England, WC2R 2LS GB
Social Media