Lewis College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Lewis College - PA'lar, EA'lar, Tıbbi Sekreterler için evde çalışma kursları

PA, Yönetici Asistanı, Ofis Yöneticisi, Yönetici veya Tıbbi Sekreter olarak ödüllendirici bir kariyere sahip olmak isteyenler için çevrimiçi uzaktan eğitim / evde çalışma kursları sunuyoruz.

36 yılı aşkın süredir bu sektörde uzmanlaşarak öğretmenlik yapıyoruz.

Kayda değer bir başarı geçmişimiz var - öğrencilerimizin 36 yılı aşkın başarısı! 1984 yılında, Kolej'de geliştirme ve öğretimle aktif olarak ilgilenen Penny Lewis Cert Ed tarafından kurulmuş ve kurulmuştur.

Yönetici Asistanı, PA, Sekreter, Tıbbi Sekreter, Ofis Yöneticisi veya Yönetici olarak hem geleneksel sınıf temelli bir Sekreterlik Koleji olarak hem de şimdi uzaktan eğitim / evde eğitim yoluyla kariyer yapmak isteyenler için uzmanlık eğitimi sağlıyoruz.

Başlangıçta, Devon'daki yerel öğrenciler için, ülkenin diğer bölgelerinden gelen öğrencilerle birlikte bizimle okuyan ve 90'larda ev sahibi ailelerin yanında kalan öğrenciler için sınıf temelli kurslar sağladık.

21. yüzyıla taşınırken, teknoloji, kurslarımızı İngiltere'nin her yerinden ve dünya çapından yıllar boyunca binlerce öğrenciye açan uzaktan eğitim / evde çalışma yoluyla sunmamızı sağladı. Bunu sağlayan ilk kolejlerden biriydik.

5.000'den fazla öğrenciyi eğittik - kariyerlerinde ilerlemelerine ve daha fazla iş fırsatı yaratmalarına ve daha fazla iş güvenliği ve özgüven sağlamalarına yardımcı olduk.

Design review in startup office with macbook and artwork. Man wearing Apple Watch. Joyful team working together and laughing.

Öğrencilerimize nasıl bakıyoruz

Öğrencilerimizin başarısı kurslarımızın anahtarıdır - sadece sınavları ve değerlendirmeleri geçip Diploma kazanmada değil, aynı zamanda kariyerde ilerlemede, daha ödüllendirici ve tatmin edici daha iyi bir iş bulmada ve rollerinde daha emin hissetmede.

Biz bir “Halk” Kolejiyiz. Öğrencilerimizin iş fırsatlarını ve uzun vadeli kariyerlerini iyileştirmek için zaman ve para harcadıklarını ve bu hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmak için bize güven duyduklarını takdir ediyoruz.

Öğrencilerimizin kurslarını başarıyla tamamlamalarına yardımcı olan bire bir eğitim, samimi ve açık bir hizmet sağlayarak öğrencilerimize her zaman kişisel bir dokunuş sağlamaya odaklandık. Tüm öğrencilerimiz kursları boyunca eğitmenlerle birlikte çalışır ve doğrudan öğrenme merkezimiz veya e-posta yoluyla iletişim kurarlar.

Tüm öğrencilerimizin olumlu ve faydalı bir deneyim yaşamalarına, öğrenirken eğlenmelerine ve hepsinden önemlisi kurslarını tamamlamalarına ve kariyerleri ve yaşam tarzlarında ilerlemelerine yardımcı olacak niteliklerini kazanmalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Kime öğretiyoruz

Londra'daki PA kursları, İngiltere'nin Güney Batı'sında olsak bile bizimle çalışabilirsiniz.

Kurslarını kişisel olarak finanse eden özel öğrenciler için eğitim veriyoruz.

Ayrıca NHS Tröstleri, tıp merkezleri, küçük işletmeler, kurumsal organizasyonlar, hayır kurumları, üniversiteler, okullar, yerel yönetimler ve MoD dahil olmak üzere kamu sektörü dahil olmak üzere iş sektörü için eğitim veriyoruz.

Öğrencilerimizin çoğu Londra'da çalışıyor ve yaşıyor ve birçok Londra merkezli kuruluştan ve İngiltere genelinde personel yetiştiriyoruz.

Ayrıca Asya, Orta Doğu, Avrupa, Afrika ve ötesinde bulunan uluslararası öğrenciler için eğitim veriyoruz!

Tüm kurslarımızın bir parçası olarak, kişisel olarak özgeçmiş tasarlama, mülakat teknikleri geliştirme ve öğrencilere iş başvurusunda bulunurken destekleme dahil olmak üzere kariyer tavsiyeleri ve rehberliği sağlıyoruz. Bu hizmet, öğrencilerimiz kurslarını tamamladıktan sonra 2 yıla kadar kullanılabilir.

143383_pexels-photo-806835.jpeg

Akreditasyon

Aşağıdaki ödül veren kuruluşlar için akredite bir merkeziz:

  • Seviye 4, Seviye 3 ve Seviye 2'de akredite edilmiş 20'den fazla Diploma ve Sertifikaya sahip NCFE CQ.
  • CPD puanları ile akredite edilmiş 10'dan fazla kursa sahip CPD Akreditasyon Grubu.

Tarihsel olarak Oxford ve Cambridge İnceleme Kurulu, RSA / OCR, Londra Ticaret Odası, Pitman Nitelikleri ve JCQ için akredite bir merkez olduk.

Öğretimimizin ve niteliklerimizin tüm yönlerinin gerekli standartlarda tutulduğundan emin olmak için ödüllendirme organları tarafından düzenli olarak denetleniyoruz. Son incelememiz için raporumuzda “Mükemmel” standardı aldık.

Konumlar

Newton Abbot

Address
Lewis College Ltd
Wessex House, Teign Road, Newton Abbot, Devon, England, TQ12 4AA

TQ12 Newton Abbot, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin