London School of Economics and Political Science (LSE) (Get Smarter Creative)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Dünyanın önde gelen sosyal bilim üniversitelerinden biri olan Londra Ekonomi ve Siyaset Bilimi Okulu (LSE), gerçek dünyadaki konuları ele alarak ve şeylerin nedenlerini anlayarak toplumu geliştirmeye çalışır. Öğrenmeye dinamik ve çeşitli bir yaklaşım kullanarak, LSE en ileri araştırmaları sağlar ve ünlü akademik uzmanlarla çalışır.

Misyonunu genişletmek ve öğrenmeyi küresel bir kitleye erişilebilir kılmak için, bu LSE sertifika kursları tamamen 2U, Inc markası olan GetSmarter, dijital eğitimde lider olan işbirliği ile tamamen çevrimiçi olarak sunulmaktadır. uzmanlar ve düşünce liderleri, işletme profesyonellerini ve yöneticilerini son derece destekleyici ve etkileşimli bir platform kullanarak becerilerini geliştirmeleri için güçlendirir. Teknoloji, GetSmarter'ın size özel bir Başarı Yöneticisi'ne ve günün her saatinde teknik ve akademik desteğe erişmenizi sağlayan insan aracılı modelinde akademik titizlikle buluşuyor. Bu kişiselleştirilmiş ve ilgi çekici yaklaşım, dünyanın herhangi bir yerinden kendi zamanınızda çalışmanıza olanak tanır.

“Çevrimiçi eğitim, Londra Ekonomi ve Siyaset Bilimi Okulu'nun en yeni sosyal bilim araştırmamızı, mümkün olan en geniş kitleye, pratik ve gerçek dünya uygulaması ve etkisi olacak bir formatta erişilebilir hale getirmesini sağlar.” - Profesör Saul Estrin, Akademik Direktör, Çevrimiçi Sertifika Kursları, LSE

LSE'nin web sitesinde daha fazlasını okuyun

Temas

+44 2038568 850

lseonline@getsmarter.com

Konumlar

Holborn

Address
Houghton Street
WC2A 2AE Holborn, İngiltere, Birleşik Krallık