Resmi açıklamayı okuyun

Birisini kendi ana dillerinde ele alırsanız, İngilizce'den ne dereceye sahip olursa olsun, onlardan satın alma olasılığı 10 kat daha fazladır.

- Gary Muddyman , Financial Times, 23 Eylül 2015

Neden Arapça öğreniyorsun?

Arapça önemli bir dünya dilidir ve dili öğrenmek için nedenleri sayısızdır.

  • Arapça, Birleşmiş Milletler'in altı resmi çalışma dilinden biridir.
  • 325 milyon insanın ana dilidir.
  • Arapça konuşan dünya ve özellikle Körfez ülkeleri, AB için en büyük beşinci ticaret ortaklarıdır.
  • Arapça, dünya çapında çeşitli devlet kurumları tarafından “kritik önem” olarak kabul edilen bir dildir.

Dilleri kültürlerle kaynaştırma

Arap dünyası “yüksek bağlam” kültürü (ET Salonu) olarak kabul edilir. Kişisel ilişkiler çok önemlidir. Arap iş ortakları, bazı temel Arapça'ları öğrenmekte zorlanan herkesi takdir edecek ve onlara saygı duyacaktır. Yine de, iş dünyasındaki çoğu insan - yeryüzünde - Arap dünyasında iş yapmanın zorluğunu ele almak için gerekli dil becerilerine ve kültürel anlayışa sahip değildir.

ArabicOnline, değerli iş tavsiyeleri, iş görgü kuralları ve Arap dünyasında iş yapma ile ilgili kültürel bilgiler içerir. ArabicOnline, öğrencilerin temel ve gereksiz hatalardan kaçınmasına yardımcı olur.

Arapça öğrenmek - mevcut durum

Son yıllarda Arapça öğrenmeye ilgi dramatik bir şekilde artmıştır. Ancak, Arapça öğrenmek isteyen birçok kişi ve Arapça'yı Yabancı Dil olarak öğreten ve Avrupa veya Batı öğrenenler için tasarlanmış yüksek kaliteli, güvenilir ve otoriter derslerin sıkıntısı var.

Birçok Arapça dersi, öncelikle kelime hazinesi, yapılar ve dilbilgisine önem verir. Başka bir deyişle, geleneksel kavramlara bağlı kalırlar ve güncel olmayan dil öğrenme metodolojilerini kullanırlar. Latince gibi Arapça'yı genellikle ölü bir dil olarak ele alırlar. Aynı zamanda, kültürel farkındalığın giderek daha önemli bir yönünü sıklıkla ihmal ederler ve bir dilin anlaşılması ve yeterince etkileşimde bulunabilmeleri için öğrencinin kültürel olarak yetkin olması gerektiğini kabul edemez.

Bu, teklif edilenlere farklı bir yol gerektirir.

Birçok çevrimiçi e-öğrenme kursu nadiren “ekrandaki kitapların” ötesine ilerler. Bu kurslar genellikle sunum amaçlıdır. Öğrencinin bir dil öğrenme mesleğine hatırı sayılır bilişsel ve analitik beceriler kazandırması gerekir. Birkaç kişi bu tür ürünlerle başarılı bir şekilde öğrenmek için zamana veya akademik becerilere sahiptir.

Ayrıca, bu kurslar, ister basılı ister çevrimiçi olsun, nadiren Ortak Avrupa Çerçeve Çerçevesine dayanmaktadır ve kursun müfredatı genellikle “yeni başlayanlar” gibi genel seviyelere yöneliktir.
ArabicOnline, Arapça'yı dinamik, yaşayan bir dil olarak ele alır. Odak, günlük durumlarda iletişim kurmaktır.

Arapça öğrenmeye yaklaşımımız

ArabicOnline'ın pedagojik yaklaşımı, özellikle masaüstü / dizüstü bilgisayarlar, tablet bilgisayarlar ve akıllı telefonların halihazırda mevcut teknolojisi ile bir araya gelen dil öğrenimini öğrenmek için bilişsel yapılandırmacı bir yaklaşım olarak tanımlanabilir. Bu yaklaşım, Ortak Avrupa Çerçeve Çerçevesi'nin yaptığı gibi aktif bir süreç ve öğrenenleri aktif anlam üreticileri olarak öğrenmeyi görmektedir.

Öğrencilere Arapça ve Arap kültürü bilincini elde etmek için bir dizi birim, modül ve adımlarla görev tabanlı bir yaklaşım rehberlik eder.

ArabicOnline yaklaşımı, tam zamanlı çalışmada olmayan akademik olmayan öğrenenler ve mesleki öğreniciler için özellikle uygundur. Öğrenciler Arap alfabesiyle ya da batı senaryosuyla (transliteration) öğrenebilirler. ArabicOnline, Avrupa Ortak Dil Çerçevesi'nin A1 / A2 Düzeyleri'ne dayanmaktadır: dil yeterlilik seviyelerini tanımlayan ve Avrupa çapında tanınan uluslararası ölçüt.

Toplam daldırma - e-ImmersionPlus

ArabicOnline ekibi, Arapça kursu çeşitli platformlarda ve cihazlarda sunarak, dil öğreniminin bütünüyle batırılmış durumunu taklit etmeye çalışan bir durum yarattı. Bu durum, e-immersionplus® , geliştirilen bir kavram ve proje ekibi tarafından belirlenen bir terim olarak tanımlanmaktadır.

E-immersionplus ortamı, kurs içeriğinin, dersin tümünün ya da bölümlerinin sırasıyla masaüstü / dizüstü bilgisayarlarda, tablet bilgisayarlarda ve akıllı telefonlarda, bu teknolojik her biri tarafından erişilebilir olacak şekilde özelleştirilmesini sağlar. diğerlerini tamamlayan cihazlar. Bu, öğrencilerin sürdürülebilir öğrenme için gerekli olan Arapça ile temas süresine sahip olmalarını sağlayacaktır.

Takım

ArabicOnline, dört Avrupa ülkesinden akademik uzmanlar, öğretmen eğitmenleri, programcılar ve yayıncılar tarafından geliştirilmiştir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Pendragon Educational Publishers

Arapça'da zaten iyi bir temeliniz var mı? Advanced Arabic Premium Program, çevrimiçi bir çalışma dersidir. Program, en az iki yıl boyunca Arapça okuyan bireysel öğrencile ... [+]

Arapça'da zaten iyi bir vakıf var mı?

Advanced Arabic Premium Program, çevrimiçi bir çalışma dersidir . Program, en az iki yıl boyunca Arapça okuyan bireysel öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler istedikleri zaman başlayabilir ve kendi hızlarında ve kendi zaman çizelgelerine göre ders çalışabilirler. Ek materyal gerekmez.

ArabicOnline.Eu, Arapça dilinin uluslararası alanda tanınan, Yabancı Dil olarak bilinen orijinal dersidir . Avrupa Komisyonu tarafından desteklenir ve Avrupalı ve Batılı öğrenciler için tasarlanmıştır.

Arabic Online, yüksek kaliteli çevrimiçi dil kurslarının geliştirilmesinde uzmanlaşmış, İngiltere merkezli bir şirket olan Pendragon Educational Publishers tarafından yayınlandı.... [-]

Birleşik Krallık Torquay
Açık Kayıt
Ingilizce,Arapça
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Pendragon Educational Publishers

Arap Premium Programı, çevrimiçi bir çalışma dersidir. Program, çalışmalarını testler ve sertifikalarla doğrulamak isteyen bireysel öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenc ... [+]

Arap Premium Programı, çevrimiçi bir çalışma dersidir . Program, çalışmalarını testler ve sertifikalarla doğrulamak isteyen bireysel öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler istedikleri zaman başlayabilir ve kendi hızlarında ve kendi zaman çizelgelerine göre ders çalışabilirler. Ek materyal gerekmez.

Temel özelliklerTüm Arapça Çevrimiçi kurslarımıza ve kaynaklara erişimÖnemli kilometre aşamalarında öz değerlendirme testleriBaşarı testleri (A1, A1, B1, vb.)Sertifikalar ve dijital rozetler

ArabicOnline.Eu, Arapça dilinin uluslararası alanda tanınan, Yabancı Dil olarak bilinen orijinal dersidir . Avrupa Komisyonu tarafından desteklenir ve Avrupalı ve Batılı öğrenciler için tasarlanmıştır.... [-]

Birleşik Krallık Torquay
Açık Kayıt
Ingilizce,Arapça
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Pendragon Educational Publishers

ArabicOnline.Eu, Arapça dilinin uluslararası alanda tanınan, Yabancı Dil olarak bilinen orijinal bir dersidir. Avrupa Komisyonu tarafından desteklenir ve Avrupalı ve Batı ... [+]

ArabicOnline.Eu, Arapça dilinin uluslararası alanda tanınan, Yabancı Dil olarak bilinen orijinal dersidir . Avrupa Komisyonu tarafından desteklenir ve Avrupalı ve Batılı öğrenciler için tasarlanmıştır.

Yeni başlayanlar için Orta seviyeli dersler için online Arapça kurslarımız internet üzerinden kendi rehberli çalışma için tasarlanmıştır. Yabancı dil olarak Arapça alanında önde gelen akademisyen ve uzmanlar ile geliştirilmiştir ve yaş ya da akademik geçmişe bakılmaksızın her türlü öğreniciye uygundur.

Temel özelliklerBir yıllık abonelik - para için büyük değer sunarTam etkileşimli kurslar internet üzerinden istediğiniz zaman çevrimiçi olarak yapılabilirKurslar Modern Standart Arapça kullanıyorGünlük durumlarda Arapça iletişim kurmaya odaklanarak bireysel çalışma için tasarlanmıştırKapsamlı destek malzemeleri ve indirmelerÇalışma Planları, Arapça Yazma Rehberi, çalışma sayfaları gibi ek avantajlar... [-]
Birleşik Krallık Torquay
Açık Kayıt
Ingilizce
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Pendragon Educational Publishers

Yeni bir dile, kültüre ve pazara erişin! Profesyoneller, öğrenciler ve bu büyüleyici dil ve kültür ile meşgul olmak isteyen herkes için. ... [+]

Eğriden uzak durun. Kritik öneme sahip bir dil öğrenin.

Online Türkçe kursumuz yeni başlayanlar için tasarlanmıştır. Kendi kendine çalışma için idealdir. Ayrıca, çevrimiçi veya sınıf öğretmenleri ile mevcut dil öğrenme programlarına (karma öğrenme ortamları) entegre edilebilir.

Elbette tamamen kendi kendine yeten. Başka hiçbir yazılıma veya kaynağa gerek yoktur.

İş dünyasına girmeyi planlayan herkes, Türkiye'deki gelecekteki irtibatlar için sağlam bir temel bulacaktır.

Öğrencilerini iş hayatında bir kariyer için hazırlamak isteyen okullar, meslek yüksekokulları ve üniversiteler dersten eşit olarak yararlanacaktır.

Yeni temaslarımızla tanışmak için İstanbul'a giderken iki ana karakter olan Frank ve Sarah'a katılın. Ardından iş fırsatlarını ararken ve müzakerelere başladıkları için Bursa'ya katılın.... [-]

Birleşik Krallık Torquay
Açık Kayıt
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku