Queen Mary Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

QMUL Online, önde gelen akademisyenler ve profesyoneller tarafından oyunlarının başında verilen birinci sınıf öğretim sunar.

Avrupa'nın en iyi 50 üniversitesinde ve Birleşik Krallık'ta ilk 20'de yer alıyoruz (Times Yüksek Öğretim Dünya Üniversite Sıralaması 2016/17).

Queen Mary Online , Londra'nın önde gelen Russell Group üniversitesi olan Queen Mary Üniversitesi tarafından sunulan dört yarı zamanlı,% 100 çevrimiçi program sunmaktadır. Sizi küresel bir etki yaratmanız için güçlendirecek en yeni araştırmalara, küresel bir topluluğa ve birinci sınıf öğretime erişin.

QMUL Çevrimiçi

Queen Mary ile çevrimiçi eğitim almayı seçerek, hala kampüs öğrencilerimizle aynı statü ve örnek öğretime erişebilirsiniz. Sahip olduğunuz avantaj, gelecekteki kariyerinizi kendi benzersiz koşullarınıza uygun bir zamanda ve yoğunlukta ve gelirinizi ve kariyer ilerlemenizi kesintiye uğratmadan sürdürme esnekliğidir.

136510_pexels-photo-3759089.jpeg

Çevrimiçi öğrenmenin temel özellikleri

 • Esneklik: Dünyanın her yerinden evden, işyerinden veya hareket halindeyken öğrenin
 • Yer: Taşınma, kariyer molası verme veya vize başvurusu gerektirmez
 • Global: Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte çalışın ve iletişim kurun
 • Kalite: Ünlü akademisyenlerimiz tarafından geliştirilen kısa dersler ve dijital kaynaklar
 • Destek: Akademik eğitmenlere rehberlik ve geri bildirim için kolayca ve kolayca erişilebilir
 • İlgi çekici: Teoriyi pratiğe uygulamanıza yardımcı olan faaliyetler
 • Geribildirim: Eğitmenler ve akranlarla canlı oturumlar
 • Erişilebilir: Tüm değerlendirmeler çevrimiçi alınır ve gönderilir
 • Sezgisel: İhtiyacınız olan her şeye çevrimiçi öğrenme platformumuzdan erişilebilir
 • Statü: Tüm ödüller, kampüs eğitimi için verilenlere eşit ve unvanlıdır.
 • Tavsiye: Kurs boyunca erişilebilir kariyer desteği.

Akademik olmayan destek

Öğrenci hayatı sadece çalışmakla ilgili değildir. Queen Mary'nin çevrimiçi topluluğunun bir parçası olarak, bizimle olan deneyiminizi olabildiğince olumlu hale getirmeye adamış bir ekip var ve indüksiyonumuz sizi karşılayacak ve sizi çevrimiçi eğitim ile tanıştıracak.

Çevrimiçi Öğrenci Danışmanları, etkili çevrimiçi öğrenme, iş-yaşam dengesi hakkında tavsiyeler veya sizi üniversite destek hizmetlerimize yönlendirmek için olsun, pratik sorularınız için ilk irtibat noktanızdır.

Teknoloji sizi sinirlendirirse, teknik destek ekibimiz çevrimiçi öğrenme platformumuzun kullanımı konusunda tavsiye ve yardım sunmaya hazır olacaktır.

work flow

Sıralama

Kraliçe Mary, uluslararası kabul görmüş Londra Üniversitesi'nin bir parçasıdır. Avrupa'nın en iyi 50 üniversitesinde ve Birleşik Krallık'ta ilk 20'de yer alıyoruz (Times Yüksek Öğretim Dünya Üniversite Sıralaması 2016/17).

Öğretim ve araştırmamızla gurur duyuyoruz ve çok çeşitli konularda en yüksek araştırma kalitesine stratejik bir taahhütte bulunduk. Dünyanın dört bir yanındaki disiplinlerindeki en iyi akademisyenleri sistematik olarak işe alarak bu ilkeye yatırım yaptık.

Mükemmellik kaydı

 • Araştırma Mükemmelliği Çerçevesi (REF 2014) - En son yapılan ulusal araştırma değerlendirmesi, Birleşik Krallık'taki araştırma odaklı üniversitelerin en üst grubundaki yerimizi doğrulamıştır. Çok fakülte üniversiteleri arasında Birleşik Krallık'ta 9., 3. ve 4. araştırma çıktılarının yüzdesi olarak Birleşik Krallık'ta 5. sırada yer aldık.
 • Russell Group kurumu - En iyi araştırmayı, olağanüstü bir öğretme ve öğrenme deneyimini, mükemmel lisansüstü istihdam edilebilirliği ve iş dünyası ve kamu sektörü ile rakipsiz bağlantıları sürdürmeyi taahhüt eden 24 önde gelen İngiltere üniversitesinden biriyiz.
 • Ulusal Öğrenci Anketi 2016 - Russell Group üniversiteleri arasında Londra'da öğrenci memnuniyeti için en yüksek puanı alıyoruz.
 • Ödül Kazananlar - Eski kadromuz ve öğrencilerimiz arasında yedi Nobel Ödülü sahibi ve mevcut akademik kadrolarımız arasında 55'in üzerinde akademi ve toplum üyesi bulunmaktadır.
 • Halkın katılımı - Halkın katılımında mükemmellik için Engage Watermark Gold Ödülü'nü alan ilk kurum olduk.

Konumlar

Londra

Address
QMUL Online
Email: info@online.qmul.ac.uk
Tel: +44 (0) 20 7269 7421

Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin