Resmi açıklamayı okuyun

QMUL Çevrimiçi onların oyun üstünde akademisyen ve profesyonelleri lider tarafından teslim dünya standartlarında öğretim sunmaktadır.

  • Görüşleri: öğretmenler ve arkadaşları ile canlı oturum
  • Erişilebilir: Tüm değerlendirmeler alınır ve çevrimiçi gönderilmektedir
  • Sezgisel: İhtiyacınız olan her şey çevrimiçi öğrenme platformumuzdan edinilebilir
  • Durum: Bütün ödülleri kampüs çalışması için verilenler için başlık ve prestij eşit

Russell Grubu kurum - biz en iyi araştırmalarını seçkin öğretim sürdürülmesi ve deneyim, mükemmel lisansüstü istihdam ve iş ve kamu sektörü ile rakipsiz bağlantıları öğrenmeye istekli 24 Britanya'nın önde gelen üniversitelerinden biridir.

Ulusal Öğrenci Anketi 2016 - Biz öğrenci memnuniyeti için Russell Grubu üniversiteler arasında Londra'da üst değerlendirirsiniz.

Ödül sahipleri - eski personelimiz ve öğrencilerimiz arasında yedi Nobel Ödülü sahibi ve şu anki akademik personel arasında 55'ten fazla akademi ve toplum arkadaşı var.

Kamu nişan - kamu nişan mükemmelliği Filigran Altın Ödülü Engage verilecek ilk kurum oldu.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Queen Mary Online

Kamu yararını ilerletmek, kamu politikalarını etkilemek ve uluslararası bir organizasyon, sivil toplum kuruluşu veya özel sektörde kariyer yapmak mı istiyorsunuz? Daha so ... [+]

Kamu yararını ilerletmek, kamu politikalarını etkilemek ve uluslararası bir organizasyon, sivil toplum kuruluşu veya özel sektörde kariyer yapmak mı istiyorsunuz? Daha sonra bu kurs size, uluslararası kamu politikasında yer alan kavramların, paydaşların ve süreçlerin derinlemesine bir analizini sağlayacaktır.

Kursa Genel Bakış

Uluslararası Kamu Politikası dersi, Masters, Postgraduate Diploma (PGDip) veya Postgraduate Certificate (PGCert) seviyesinde çevrimiçi olarak esnek bir şekilde çalışılabilir.

Uluslararası kamu politikalarında yer alan karar verme ve uygulama süreçlerini sıkı bir şekilde kavramanızı sağlamak için belirli kuramları, kavramları ve kamu politikalarını uluslararası ilişkiler çalışmalarıyla birleştirir.... [-]

Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans

Queen Mary Online

Bu yüksek lisans programları, gelişmekte olan dünyadaki yeni ilgi alanlarının yanı sıra uluslararası ilişkilerin geleneksel coğrafik alanlarına odaklanmaktadır. Küreselle ... [+]

Neden Uluslararası İlişkiler üzerine eğitim görüyorsunuz? Uluslararası düzenin ana özellikleri nelerdir? Nasıl küreselleşme, uluslararası ilişkiler değişti? ne ölçüde uluslararası düzen çatışma veya işbirliğine dayanmaktadır? Nasıl küresel mali kriz uluslararası siyaseti etkiliyor? iç savaşlar yardımıyla yabancı askeri müdahaleler mı yoksa barış verme engel? Ekonomik kaynaklar neden dünya çapında eşit olmayan bir şekilde yayılıyor ve küresel adaletin umutları nedir?

Bu soruların ilgilenen ve gibi düşünen kişilerle keşfetmek ihtimali de heyecan fakat koşullarınız veya taahhütler yaparsanız üniversiteye gitmeyi daha sonra online Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans size göre, zordur. ... [-]

Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Location address
QMUL Online
Email: info@online.qmul.ac.uk
Tel: +44 (0) 20 7269 7421

London, England, GB