RED Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

RED Academy , önde gelen dijital medya, tasarım ve teknoloji okuludur ve Londra, Vancouver ve Toronto'daki kampüsleri ile birlikte . Dijital Pazarlama, UX'te bizzat kurslar sunuyoruz

Eğitimin yeniden tanımlanması

Öğrencilerimiz ve personelimiz, beceri öğrenmek ve insanlar olarak geliştirmek için esin kaynağı olmaları için varolmaktayız. Daha anlamlı, tatmin edici ve ödüllendirici hayatlar önceliğimiz - bizim paylaştığımız mutluluk peşimizdir. Bu bizim evrim amaçlı.

Becerileri Boşaltmak Gap

Üniversite mezunları giderek daha çok alanda işsizdir. Niye ya? Geleneksel eğitim kurumlarında öğretilen beceriler günümüz dijital iş piyasasında önemsiz hale geliyor. KIRMIZIŞ, mezunlara dijital ekonomi için gereken doğru becerileri kazandırmak için var. Müfredatımız şu soruyu cevaplamak için tasarlanmıştır: Öğrencilerimize hem eğitim hem de mesleki deneyimlerini nasıl verebiliriz? KIRMIZI hem bir okul hem de bir teknoloji ajansıdır.

Gerçek Etkiler İçin Gerçek Projeler

Öğrencilerimizin projeleri özenle seçilmiş ve düşünceli bir şekilde üretilmiştir. Öğrencilerimizi etki odaklı işletmeler ve girişimcilerle hizalamaya çalışıyoruz; böylece öğrencilerimiz toplumda gerçek bir değişim yaratabilir. Öğrencilerimizin tamamladıkları her proje ile fark yaratmalarını ve ağlarını anlamlı bağlantılar ile büyütmelerinden gurur duyuyoruz.

Değişen Bir Küresel Manzara

Dijital ekonomi hızlı bir şekilde büyüyor. Bilim ve teknoloji, ulaşım, üretim, barınma ve bizim eğitimimizdeki geleneksel formları bozuyor. Endüstriler değişiyor ve bu değişikliklere uyum sağlamaya yönelik beceriler müfredatımıza yerleştiriliyor. KIRMIZI öğrenciler yeni teknoloji mesleklerinde gelişmek ve gelişmek için gereken yumuşak becerileri geliştirirler.

Konumlar

Londra

Address
RED Academy London
Aldwych House
71-91 Aldwych
WC2B 4HN

Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Toronto

Address
RED Academy Toronto
462 Wellington St West

M5V 1E3 Toronto, Ontario, Kanada

Vancouver

Address
RED Academy Vancouver
1490 W Broadway

V6H 4E8 Vancouver, Britanya Kolumbiyası, Kanada

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: