Resmi açıklamayı okuyun

Red Smart Academy'nin kısa, çevrimiçi kurslarıyla daha akıllı çalışın

İster upskill arıyorsanız, güveninizi kazanın, promosyon alın, ister kendi işinizi başlatın, çevrimiçi kısa kurslarımız, kalabalığın arasından sıyrılmanız gereken beceri ve bilgi birikimine sahip olduğunuzdan emin olacaktır.

Red Magazine ve İngiltere'nin önde gelen yaratıcı üniversiteleri olan Falmouth Üniversitesi'nin bir ortaklığıyla geliştirilen kurslar, her iki dünyanın en iyilerini, ilgi çekici içeriği ve endüstri lideri öğretimi, aşağıdan aşağıya bir yaklaşımla ve en güncel bilgileri bir araya getiriyor. trendler ve anlayışlar.


Kalabalıktan uzak durmanıza yardımcı olacak kısa kurslar

Kurslarımızdan birine katılın ve aşağıdakilerden faydalanın:

Kalite
Zorlu ve heyecan verici bir öğrenme deneyimi

Esneklik
Çevrimiçi eğitim, nerede ve ne zaman size uygun

Prestij
Dünyaca ünlü bir üniversiteden sertifika


Öğrenmeye ve büyümeye hazır olun

Çevrimiçi kısa kurslarımız, uzman rehberliği ve öğretmeninizin düzenli geri bildirimleri ile birlikte, dünyanın dört bir yanından ve hatta dünyanın dört bir yanındaki meslektaşlarınızla fikir alışverişinde bulunma ve fikir birliği yapma fırsatı sunarak benzersiz ilgi çekici ve heyecan verici bir öğrenme deneyimi sunar. .

Kurs içeriği, gerçek hayattaki bir ortamda öğrendiklerinizi anlayabilmeniz ve uygulayabilmeniz için size sunulabilecek sunumları, görüşmeleri ve örnek olayları içerir.

Bilgi ve becerilerinizi çeşitli perspektiflere ve yeni fırsatlara açmak için sınıf arkadaşlarınızla birlikte öğrenecek, etkileşime girecek ve işbirliği yapacaksınız.

İçeriği tamamlamak için gereken her hafta yaklaşık 4 saat kendi kendine çalışma ile sunulan bir saatlik çevrimiçi içerik bekleyebilirsiniz.


Bir bakışta

Çevrimiçi sınıfınız

Kullanımı kolay, sezgisel bir arayüz çevrimiçi sınıfınız olacak. Burada, öğrenmenizi destekleyecek ve sunacak çeşitli materyallere erişebileceksiniz. Tüm bunlar uzman öğretmeniniz tarafından yönlendirileceksiniz.

Çevrimiçi sınıfınızda asla yalnız hissetmeyeceksiniz. Eğitmeninizle olduğu kadar kurstaki arkadaşlarınızla düzenli olarak etkileşime girecek, sorgulayacak ve etkileşime gireceksiniz.

İhtiyaç duyduğunuz soruları isteyin ve deneyimlerinizi, düşüncelerinizi ve düşüncelerinizi paylaşırken arkadaşlarınızdan değerli bilgiler ve bakış açıları kazanın.


Başlamak

Benzersiz bir çevrimiçi öğrenme deneyiminin parçası olun ve siz ve işiniz için yeni fırsatlar açın.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Red Smart Academy With Falmouth University

Bu günlerde, blog oluşturma ve vloglama dahil olmak üzere içerik oluşturma, yalnızca bir hobi değil, büyük bir işletme, hatta televizyonun eğlence değerlerine olan ilgisi ... [+]

İçerik oluşturucu nasıl olunur?

Bu günlerde, blog oluşturma ve vloglama dahil olmak üzere içerik oluşturma, yalnızca bir hobi değil, büyük bir işletme, hatta televizyonun eğlence değerlerine olan ilgisini bile zorluyor.

İçerik oluşturmanın yıldızları, binlerce sadık takipçiyi ve büyük sponsorluk anlaşmalarını yönetir; kitlelerin kaliteli içerik için iştahını destekleyen nispeten yeni bir endüstri sayesinde; bloglar, web sitesi sayfaları, sosyal medya gönderileri, haber bültenleri veya gerçekten de video blogları aracılığıyla sunulup sunulmadığı.

Herkes bir cep telefonu ve PC ile içerik oluşturabilir ancak az sayıda kendi sosyal çevrelerinin ötesinde izleyicilere ulaşabilir. Başarılı içerik oluşturmanın sırları nelerdir? Büyük bir etki yaratmak için rekabetten nasıl ayrılıyorsunuz? Yayınladığınız şeyin etkili olmasını nasıl sağlayabilirsiniz ve yeni takipçileri cezbeden ilgi çekici içerikler nasıl oluşturabilir?... [-]

Birleşik Krallık Falmouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Red Smart Academy With Falmouth University

Kendi işinizi kurmayı mı düşünüyorsunuz, ya da belki de yeni bir işe daha imza atmanıza yardım etmek için dalma işlemlerini gerçekleştirdiniz ve sadece bir yardım eli mi ... [+]

Başarılı bir küçük işletmeyi nasıl yöneteceğinizi öğrenin

Kendi işinizi kurmayı mı düşünüyorsunuz, ya da belki de yeni bir işe daha imza atmanıza yardım etmek için dalma işlemlerini gerçekleştirdiniz ve sadece bir yardım eli mi ihtiyacınız var?

Kendi işinizi başlatırken göz önünde bulundurmanız gereken çok şey var; müşterilerinizi doğrudan bütçeye, iş planlarından ve mevzuattan anlamaya kadar.

Neden bu ders

Bu sekiz haftalık çevrimiçi kurs, kendi işinizi kurmanın tüm temel unsurlarını çözmenize ve yolunuza devam etmenize yardımcı olacaktır.

Başarılı bir iş yürütmek için ihtiyaç duyduğunuz temel becerileri ve iş bilgisini kazanacaksınız ve gelişmekte olan trendleri ve teknolojileri kullanabilmeniz ve yapmanız yoluyla öğrenebilmeniz için düşük maliyetli, hızlı uygulanması gereken stratejilere odaklanacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Falmouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
8 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Red Smart Academy With Falmouth University

Kişisel veya markanızın çevrimiçi varlığını yönetiyor olsanız da, doğru görselleri kullanmak hikayenizi sosyal medya aracılığıyla anlatmanın önemli bir parçasıdır. Bu dör ... [+]

Markanızı İnternet'te büyütün

Kişisel veya markanızın çevrimiçi varlığını yönetiyor olsanız da, doğru görselleri kullanmak hikayenizi sosyal medya aracılığıyla anlatmanın önemli bir parçasıdır.

Bugünlerde birçoğumuz bir cep telefonu, cep telefonlarımız, her gün ceplerimizde dolaşırken, sosyal medya izleyicileri ile etki yaratan görüntüler yaratmak ve paylaşmak için kaç kişiyi gerçekten kullanacağımızı biliyoruz?

Neden bu ders

Bu dört haftalık çevrimiçi kurs, görsel hikaye anlatımı için gerekli kılavuzdur, size sunulan görüntü araçlarını nasıl optimize edeceğinizi öğretir ve sosyal medya platformlarında ilgi çekici hikayeler oluşturmak için bunları doğru şekilde uygular.... [-]

Birleşik Krallık Falmouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku