Red Smart Academy With Falmouth University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Red Smart Academy'nin kısa, çevrimiçi kurslarıyla daha akıllı çalıÅın

Ä°ster upskill arıyorsanız, güveninizi kazanın, promosyon alın, ister kendi iÅinizi baÅlatın, çevrimiçi kısa kurslarımız, kalabalıÄın arasından sıyrılmanız gereken beceri ve bilgi birikimine sahip olduÄunuzdan emin olacaktır.

Red Magazine ve Ä°ngiltere'nin önde gelen yaratıcı üniversiteleri olan Falmouth Ãniversitesi'nin bir ortaklıÄıyla geliÅtirilen kurslar, her iki dünyanın en iyilerini, ilgi çekici içeriÄi ve endüstri lideri öÄretimi, aÅaÄıdan aÅaÄıya bir yaklaÅımla ve en güncel bilgileri bir araya getiriyor. trendler ve anlayıÅlar.


Kalabalıktan uzak durmanıza yardımcı olacak kısa kurslar

Kurslarımızdan birine katılın ve aÅaÄıdakilerden faydalanın:

Kalite
Zorlu ve heyecan verici bir öÄrenme deneyimi

Esneklik
Ãevrimiçi eÄitim, nerede ve ne zaman size uygun

Prestij
Dünyaca ünlü bir üniversiteden sertifika


ÃÄrenmeye ve büyümeye hazır olun

Ãevrimiçi kısa kurslarımız, uzman rehberliÄi ve öÄretmeninizin düzenli geri bildirimleri ile birlikte, dünyanın dört bir yanından ve hatta dünyanın dört bir yanındaki meslektaÅlarınızla fikir alıÅveriÅinde bulunma ve fikir birliÄi yapma fırsatı sunarak benzersiz ilgi çekici ve heyecan verici bir öÄrenme deneyimi sunar. .

Kurs içeriÄi, gerçek hayattaki bir ortamda öÄrendiklerinizi anlayabilmeniz ve uygulayabilmeniz için size sunulabilecek sunumları, görüÅmeleri ve örnek olayları içerir.

Bilgi ve becerilerinizi çeÅitli perspektiflere ve yeni fırsatlara açmak için sınıf arkadaÅlarınızla birlikte öÄrenecek, etkileÅime girecek ve iÅbirliÄi yapacaksınız.

İçeriÄi tamamlamak için gereken her hafta yaklaÅık 4 saat kendi kendine çalıÅma ile sunulan bir saatlik çevrimiçi içerik bekleyebilirsiniz.


Bir bakıÅta

Ãevrimiçi sınıfınız

Kullanımı kolay, sezgisel bir arayüz çevrimiçi sınıfınız olacak. Burada, öÄrenmenizi destekleyecek ve sunacak çeÅitli materyallere eriÅebileceksiniz. Tüm bunlar uzman öÄretmeniniz tarafından yönlendirileceksiniz.

Ãevrimiçi sınıfınızda asla yalnız hissetmeyeceksiniz. EÄitmeninizle olduÄu kadar kurstaki arkadaÅlarınızla düzenli olarak etkileÅime girecek, sorgulayacak ve etkileÅime gireceksiniz.

Ä°htiyaç duyduÄunuz soruları isteyin ve deneyimlerinizi, düÅüncelerinizi ve düÅüncelerinizi paylaÅırken arkadaÅlarınızdan deÄerli bilgiler ve bakıŠaçıları kazanın.


BaÅlamak

Benzersiz bir çevrimiçi öÄrenme deneyiminin parçası olun ve siz ve iÅiniz için yeni fırsatlar açın.

Konumlar

Falmouth

Address
Woodlane
TR11 4RH Falmouth, İngiltere, Birleşik Krallık