Red Smart Academy With Falmouth University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Red Smart Academy'nin kısa, çevrimiçi kurslarıyla daha akıllı çalışın

İster upskill arıyorsanız, güveninizi kazanın, promosyon alın, ister kendi işinizi başlatın, çevrimiçi kısa kurslarımız, kalabalığın arasından sıyrılmanız gereken beceri ve bilgi birikimine sahip olduğunuzdan emin olacaktır.

Red Magazine ve İngiltere'nin önde gelen yaratıcı üniversiteleri olan Falmouth Üniversitesi'nin bir ortaklığıyla geliştirilen kurslar, her iki dünyanın en iyilerini, ilgi çekici içeriği ve endüstri lideri öğretimi, aşağıdan aşağıya bir yaklaşımla ve en güncel bilgileri bir araya getiriyor. trendler ve anlayışlar.


Kalabalıktan uzak durmanıza yardımcı olacak kısa kurslar

Kurslarımızdan birine katılın ve aşağıdakilerden faydalanın:

Kalite
Zorlu ve heyecan verici bir öğrenme deneyimi

Esneklik
Çevrimiçi eğitim, nerede ve ne zaman size uygun

Prestij
Dünyaca ünlü bir üniversiteden sertifika


Öğrenmeye ve büyümeye hazır olun

Çevrimiçi kısa kurslarımız, uzman rehberliği ve öğretmeninizin düzenli geri bildirimleri ile birlikte, dünyanın dört bir yanından ve hatta dünyanın dört bir yanındaki meslektaşlarınızla fikir alışverişinde bulunma ve fikir birliği yapma fırsatı sunarak benzersiz ilgi çekici ve heyecan verici bir öğrenme deneyimi sunar. .

Kurs içeriği, gerçek hayattaki bir ortamda öğrendiklerinizi anlayabilmeniz ve uygulayabilmeniz için size sunulabilecek sunumları, görüşmeleri ve örnek olayları içerir.

Bilgi ve becerilerinizi çeşitli perspektiflere ve yeni fırsatlara açmak için sınıf arkadaşlarınızla birlikte öğrenecek, etkileşime girecek ve işbirliği yapacaksınız.

İçeriği tamamlamak için gereken her hafta yaklaşık 4 saat kendi kendine çalışma ile sunulan bir saatlik çevrimiçi içerik bekleyebilirsiniz.


Bir bakışta

Çevrimiçi sınıfınız

Kullanımı kolay, sezgisel bir arayüz çevrimiçi sınıfınız olacak. Burada, öğrenmenizi destekleyecek ve sunacak çeşitli materyallere erişebileceksiniz. Tüm bunlar uzman öğretmeniniz tarafından yönlendirileceksiniz.

Çevrimiçi sınıfınızda asla yalnız hissetmeyeceksiniz. Eğitmeninizle olduğu kadar kurstaki arkadaşlarınızla düzenli olarak etkileşime girecek, sorgulayacak ve etkileşime gireceksiniz.

İhtiyaç duyduğunuz soruları isteyin ve deneyimlerinizi, düşüncelerinizi ve düşüncelerinizi paylaşırken arkadaşlarınızdan değerli bilgiler ve bakış açıları kazanın.


Başlamak

Benzersiz bir çevrimiçi öğrenme deneyiminin parçası olun ve siz ve işiniz için yeni fırsatlar açın.

Konumlar

Falmouth

Address
Woodlane
TR11 4RH Falmouth, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin