ShippingCollege

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Global Pozisyonlar İçin Global Nitelikler

Shipping College, Londra'da ofisleri bulunan küresel bir kolejdir.

Global Pozisyonlar için Global Nitelikler sunuyoruz.

Uluslararası web tabanlı kurslarımızla heyecan verici nakliye, nakliye, lojistik ve uluslararası ticaret dünyasına katılın.

Kurslarımız size kariyerinizi ilerletmek veya evinizin veya ofisinizin rahatlığında küresel ticaret dünyasına katılmak için pratik bilgiler sağlar.

Uzmanlaşmış eğitmenlerimiz, 20 yılı aşkın tecrübesi ile kendi alanlarında uzmandırlar .

Her öğrenciye, çalışmalarında rehberlik etmesi ve rehberlik etmesi için kişisel bir e-Öğretmen atanır.

Neden Bizi Seçmelisiniz121630_116096_FoundationCertificateCourses.jpg

1. Kurslarımız

Kurslar ihtiyaçlarınıza ve yaşam tarzınıza uyacak şekilde uyarlanmış ve kişiselleştirilmiştir ve en yüksek kalitededir. Kurslarımız iş ortamında pratik ve anlaşılması kolay bir uygulamadır. Çevrimiçi kursunuz kişisel e-Tutorunuz tarafından kolaylaştırılır ve e-Tutorunuz tarafından çalışma programınıza uymanıza yardımcı olmak için her hafta bir Kişisel Kurs Planı size gönderilir.

2. Öğrencilerimizin Başarıları

Öğrencilerimiz bilgi tabanlarını kurslarımızda zenginleştirerek kişisel iş hedeflerine ulaşmaya devam ediyorlar. Bu onlara kariyer hedeflerini sürdürme ve kariyer ilerlemelerini hızlandırma konusunda güven verir.

3. Küresel Akreditasyon ve Üyelik

Kurslarımız Dünya Denizcilik Enstitüsü www.worldshippinginstitute.com tarafından onaylanmış ve onaylanmıştır. ShippingCollege , Birleşik Krallık Eğitim Sağlayıcıları Kayıt Defteri'nde (UKRL) yer almaktadır.

4. Eşsiz bir öğrenme ortamı

ShippingCollege benzersiz öğrenme ortamımız, öğrenme hedeflerinizi yerine getirmenize ve bunu zamanınızda ve hızınızda yapmanıza olanak sağlar. Bu, modüllerimize çevrimiçi olarak kolayca erişebileceğiniz evinizin veya ofisinizin rahatlığında olacaktır. Tüm dünyadaki tüm öğrencilere erişilebiliriz.

5. E-Kampüs ve Küresel Ağımız

Öğrenciler ders portalımıza ve kütüphanemize erişen çevrimiçi kampüsümüz aracılığıyla 7/24 bilgiye erişebilirler. Kısa bir süre önce sorular ve ağlar için bir öğrenci forumu ekledik. Çevrimiçi Öğrenci Forumumuz aracılığıyla oluşturduğumuz küresel ağımızın bir parçası olacaksınız.

6. Eğitim Uzmanları

Kurs yazarlarımız, bu özel sektörde 20 yıllık deneyime sahip uluslararası uzmanlardır. Eğitim uzmanı olarak tanınıyoruz. Profesyonel lisanslarımız, derneklerimiz ve üyelerimiz, size katılmanız veya büyümenize yardımcı olmak için eğittiğimiz aynı nakliye topluluğu olan nakliye topluluğu ile iletişimde kalmamıza yardımcı olur.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Öğrenmek, öğretilenden daha güçlendiricidir121631_116144_intro.jpg


Görevimiz

ShippingCollege misyonu, öğrencilere gelişen kariyerler için kalıcı değer ve alaka düzeyi yaratan mükemmellik ve esnekliğe dayalı dinamik bir eğitim sunmaktır.

Öğrenmek, öğretilmekten daha güçlendiricidir, bu yüzden pratikte uygulanabilir bilgilere odaklanıyoruz. Uygulanabilir sonuçlar arayışında beceriler kazandırıyoruz.

Vizyonumuz

ShippingCollege , Denizcilik Denizcilik, Tasfiye ve Yönlendirme ve Global Lojistik endüstrileri için çevrimiçi öğrenmenin gelişiminde tanınmış bir lider olacaktır.

Değerlerimizi Yaşamak

Misyonumuzu, değerlerimizi yaşayarak, en yüksek seviyelere ulaşmayı hedefleyerek gerçekleştiriyoruz:

 • Saygı: ShippingCollege fakültesi ve personeli, birbirimize, öğrencilerimize, topluluklarımıza ve çevremize saygı gösterir.
 • Yenilik: Yeni, uygulanabilir fikirlere değer veririz ve kurs içeriğinin alakalı ve ilgi çekici olmasını sağlamak için onları özenle teşvik ederiz.
 • Hizmet odaklı: Öğretim ve rehberlik yoluyla, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını bilgi ve becerilerle karşılar, diğerlerini kendimizden önce öneriyoruz.
 • Takım çalışması: Birbirimizi destekleyerek, bireysel olarak mümkün olandan daha fazlasını başarırız.
 • Bütünlük: Kişisel ve profesyonel davranışlarımız dürüstlük, etik ve vicdan tarafından yönlendirilir.

Amacımıza Ulaşmak

Amacımız, öğrencilerin hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olacak bilgi ve becerileri kazandırmaktır. Küresel olarak istekli zihinlere yönelik eğitimi erişilebilir, teşvik edici ve kullanışlı hale getiriyoruz.

ShippingCollege amacını ve değerlerini korumak için, fakültemiz:

 • Sürekli yenileme ve yenilikçilik için gayret
 • Katılımcı ve işbirlikçi bir kültür oluşturur
 • Devam eden akademik ve profesyonel gelişim ile ilgilenir
 • Çeşitliliğe değer verir ve tüm kültürlerin katkılarına saygı duymayı teşvik eder
 • Başarıyı arttırır ve kaliteyi korur

Hizmet Kalitesi ve Eğitim Seçeneklerinin Esnekliği121632_116095_customerservices.jpg

 • Belirli bir çalışma alanında pratik olarak gerekli esnek kalite dersi içeriğini sağlamak.
 • Pratik beceriler ve teknikler konusunda uzmanlaşmak
 • Esnek öğrenme yaklaşımı için çevrimiçi kurslar sağlama

Hizmet kalitesi

Hizmet kalitesinin görünür hazırlık, sınıf düzeni, temel hijyen, sınıf büyüklüğü veya iyi hazırlanmış kurs yapısı olması gerektiğini düşünebilirsiniz.

Ancak, gerçek hizmet kalitesinin görünmez nitelikler olduğunu düşünüyoruz - öğretmenlerin yeteneği, destek ve bakımın cömertliği, bu iki niteliğin dengelenmesi gerekse de, öğrenciler için kolejin kalbi.

ShippingCollege olarak bu görünmez kalitelerde teslim ediyoruz.

Eğitim Seçeneklerinin Esnekliği

Esnek öğrenme yöntemimiz, öğrencilerimiz ve öğrencilerimiz için özen ve desteğimizi kanıtlar.

Öğrencilerini anlayan ve dinleyen kişisel e-öğretmenler.

Öğrencilerimizin çoğu zaman tam zamanlı çalıştığını ve amaçlarına ulaşmak için esneklik ve anlayış gerektirdiğini anlayışımız.

Konumlar

İngiltere'de Çevrimiçi

Address
ShippingCollege
Suite 19411
20-22 Wenlock Road
London

N1 7GU İngiltere'de Çevrimiçi, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin