University of Birmingham Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

116285_logos3.png

Büyük Zihinlere Zorlanmak ve Geleceklerini Şekillendirmek

Birmingham Üniversitesi'nden yüksek lisans derecesi ile sahada lider olun. İngiltere'nin en iyi akademik kurumlarından biri olan, titiz akademisyenlerden oluşan uzun bir geçmişi ve fakültemizin bilgili uzmanlığını yenilikçi eğitim yöntemleriyle birleştiriyor.

University of Birmingham'ın esnek çevrimiçi öğrenme kursları sizi uluslararası öğretim üyeleri ve akranlarıyla buluşturuyor, böylece önemli kariyer becerileri ve bilinçli bir dünya perspektifi kazanıyor. Russell Grubunun bir üyesi olan Birmingham Üniversitesi, öğrencileri hem özel hem de kamu sektöründeki en iyi bilimsel araştırma ve mesleki bağlantılar ile çevrelemektedir.

Dünyanın 'en iyi 100' kurumu (QS World University Rankings 2020) ve Russell Group üyesi olan University of Birmingham, yüzyılı aşkın süredir lider beyinlere meydan okuyor ve geliştiriyor. Bu gelenek bugün de devam ediyor, nerede ve nasıl eğitim alırsanız çalışın, öğrencileri hem özel hem de kamu sektörlerinde en iyi bilimsel araştırma ve profesyonel bağlantılarla çevreliyor.

"Birmingham Üniversitesi, online oturumlar, e-posta veya Skype aracılığıyla çevrimiçi öğretmenlik konusunda harika" hands-on "bir yaklaşım uygular.Ayrıca büyük gruplar arası ağ kurma olanakları da vardır - en çok da çeşitli grup projeleri üzerinden inanıyorum."

Safiya Carroll, şu anki Online MSc International Management öğrencisi (Jamaika)

Aşağıdaki% 100 çevrimiçi lisansüstü dereceleri sunmaktan memnuniyet duyarız:

Modern lisansüstü öğrencisi için tasarlanmış çevrimiçi öğrenme ile geleceğinizi koruyun.

Daha fazlasını bul

Konumlar

İngiltere'de Çevrimiçi

Address
İngiltere'de Çevrimiçi, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin