University of East London Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

149138_1200X628-D.png

145350_011.jpg

Doğu Londra Üniversitesi'nde, gerçek dünyadaki akademik mükemmellik, ilham verici öğretim ve en son projeleri temsil ediyoruz.

Araştırma için Birleşik Krallık'ın önde gelen modern üniversitelerinden biriyiz. Akademisyenlerimiz bu araştırmayı sınıfa getirerek öğrendiklerinin konunuzdaki en son düşünceyi temsil etmesini sağlar.

Önerilen dersler

MBA

Bu kurs, size İşletme ve Yönetimin temel alanlarında akademik bir temel geliştirme fırsatı vermek için tasarlanmıştır.

LLM (Genel)

Bu program size ödüllendirici, tatmin edici ve üretken bir istihdam bulma yeteneğinizi geliştirme fırsatı vermek için tasarlanmıştır.

MSc Büyük Veri Teknolojileri

Program mezunlarının, büyük ölçekli veri analitiği için tüm kavramları ve faaliyetleri kapsamlı ve eleştirel bir anlayışa sahip olmaları ve Büyük Veri Analitiği konusunda uzmanlık göstermeleri beklenmektedir.

MSc Bilgisayar Bilimi

Bu program, öğrencilerin BT, bilgisayarla görme ve veri analitiği alanındaki bilgi ve araştırma becerilerini geliştirerek büyük ölçekli yazılım sistemleri tasarlamalarına ve geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

MSc İnşaat Mühendisliği Yönetimi

Bu ders, inşaat endüstrisindeki çok disiplinli organizasyonların yönetiminde, teoriyi pratiğe uygulayabilen ve uluslararası bir ortamda çalışma yeteneğine sahip uzmanlar geliştirmek için tasarlanmıştır.

MSc Veri Bilimi

Veri Biliminde bilgi ve araştırma becerilerini geliştirmek, bir Veri Bilimcisinin içinde çalıştığı ekolojiyi anlamak ve Veri Bilimi tekniklerinde profesyonel beceriler geliştirmek için tasarlanmıştır.

Bilgi Güvenliği ve Dijital Adli Tıpta Msc

Program, teori, ileri pratik beceriler ve deneyimin bir karışımı yoluyla bilgi güvenliği ve dijital adli tıp alanında becerilerin geliştirilmesine odaklanmaktadır.

Uluslararası İşletme Yönetimi Yüksek Lisans

Program, günümüzün uluslararası iş ortamında mevcut olan fırsatları ve zorlukları başarıyla ele almak için gereken becerileri geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Uluslararası İlişkilerde Msc

Sorunları ve tartışmaları analiz etme yeteneğinin yanı sıra Uluslararası İlişkilerin faaliyet gösterdiği bağlamlar ve analitik çerçeveler hakkında bir anlayış geliştirmeyi amaçlamak.

Ücretler ve finansman

Devlet finansmanı ve Öğrenci kredileri

Hükümet finansmanı ve öğrenci kredileri için başvurmaya uygun olabileceğiniz çeşitli fırsatlar vardır. Daha fazla bilgi için https://www.gov.uk/masters-loan/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Geleceğinize yatırım yapmak

Yüksek lisans derecesi için çalışmak, geleceğiniz için bir yatırımdır. Kazandığınız bilgi, beceri ve deneyim, son derece rekabetçi lisansüstü işler pazarında öne çıkmanıza, sizi kariyer yolunuza çıkarmanıza veya mevcut kariyerinizi yeni bir yöne götürmenize yardımcı olacaktır.

Öğrenim ücretleri

East London Üniversitesi, çevrimiçi programları için önemli ölçüde daha düşük ücretler sunmaktadır. Daha fazla bilgi için bir Öğrenci Danışmanı ile konuşun.

Dış finansman

Çeşitli dış kuruluşlar ve araştırma konseyleri, lisansüstü öğrencilerini çalışmalarında desteklemek için fon sağlar.

Çevrimiçi deneyim

Çevrimiçi öğrenme, yüksek öğretimde devrim yarattı. Çevrimiçi bir öğrenci olarak, kendi haftalık programınıza göre öğrenebilir, en uygun olan yerde çalışabilir ve işinizi sürdürebilir veya ailenize bakmaya devam edebilirsiniz. Görevlendirdiğiniz öğrenci danışmanınız tüm süreci tanımanıza yardımcı olacaktır. Eğitiminize başlamadan önce, desteğe ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olacak ve mezuniyetinize kadar sizi desteklemeye devam edecek.

Görüşler

"Bu kurs, veri analizi becerilerimi geliştirmeme ve toplumdaki verilerin kullanımını anlamama yardımcı oldu ve tahmin edin, şimdi açık kaynaklı yazılım programlayabilirim, bu da bana gelecekteki kariyerime güven verecektir."

Maddie Kral
MSc Veri Bilimi

"University of East London'da MSc Uluslararası İlişkiler keyifli ve değerli bir deneyim oldu. Dersler ilgi çekici ve teşvik edicidir ve personel dost canlısı ve cana yakın. Bu kurs bana kariyerimde ilerlemem için gerekli araçları ve güveni verdi."

Katy Savage
MSc Uluslararası İlişkiler

145351_02.jpg

Konumlar

Online Birleşik Krallık

University of East London Online

Address
University Way, Royal Docks, London E16 2RD, United Kingdom
Londra, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
0035724747500

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin