University of Essex Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

University of Essex Online Hoşgeldiniz. Profesyonel kariyerinizi geliştirmek istiyorsanız, çevrimiçi uzaktan öğrenim derecelerimiz ve lisansüstü kurslarımız, bunu yapmanın en uygun maliyetli, kullanışlı ve esnek yollarından bazılarıdır. Coğrafi konum, iş veya kişisel taahhütlerden bağımsız olarak hem eğitiminizi hem de kariyerinizi geliştirin.

University of Essex Online kursuna devam ederek, niteliklerinizi çok saygın bir İngiltere üniversitesinden alacak ve kampüste almayı beklediğiniz tüm akademik desteğe erişebileceksiniz.

Neden University of Essex Online ders çalışmalı?

  • Kariyerinizi artırın ve işyerine doğrudan aktarılabilen yeteneklerle potansiyel kazanın.
  • En son online eğitim teknolojisi ile birlikte endüstri profesyonellerinden kaliteli eğitim.
  • Bağımsız Ulusal Öğrenci Anketi'nden, toplam öğrenci memnuniyeti için 2019 yılında% 89 puan alan ve genel öğrenci memnuniyet notlarını sürekli olarak aldık.

Hakkımızda

Hem İngiltere'de hem de uluslararası öğrencilere, en iyi bir İngiltere üniversitesinden beklediğiniz kaliteyi ve desteği korurken, çalışma için esnek bir yaklaşımdan faydalanmalarını sağlayan çevrimiçi lisans ve lisansüstü derece kursları sunuyoruz.

Yaptığımız uzaktan eğitim kurslarımız, kendi dereceniz için benzersiz bir sanal öğrenme ortamında çalışmanıza izin verir ve kampüste alacağınız tüm destek ve imkanlara erişmenizi sağlar. Profesyonel kariyerinizi geliştirmek isteyen bir öğrenci ya da bir dereceye kadar okurken değerli bir iş deneyimi ve gelir elde etmeyi tercih eden bir okul mezunu olursanız olun, çevrimiçi bir çalışma yapmak için uygun maliyetli, kullanışlı ve esnek bir yoldur.

Konumlar

Colchester

Address
University of Essex Online, West Gate, 6 Grace Street
LS1 2RP Colchester, İngiltere, Birleşik Krallık

İngiltere'de Çevrimiçi

Address
İngiltere'de Çevrimiçi, Birleşik Krallık

Programlar