University of Essex Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

University of Essex Online Hoşgeldiniz. Profesyonel kariyerinizi geliştirmek istiyorsanız, çevrimiçi uzaktan öğrenim derecelerimiz ve lisansüstü kurslarımız, bunu yapmanın en uygun maliyetli, kullanışlı ve esnek yollarından bazılarıdır. Coğrafi konum, iş veya kişisel taahhütlerden bağımsız olarak hem eğitiminizi hem de kariyerinizi geliştirin.

University of Essex Online kursuna devam ederek, niteliklerinizi çok saygın bir İngiltere üniversitesinden alacak ve kampüste almayı beklediğiniz tüm akademik desteğe erişebileceksiniz.

Neden University of Essex Online ders çalışmalı?

  • Kariyerinizi artırın ve işyerine doğrudan aktarılabilen yeteneklerle potansiyel kazanın.
  • En son online eğitim teknolojisi ile birlikte endüstri profesyonellerinden kaliteli eğitim.
  • Bağımsız Ulusal Öğrenci Anketi'nden, toplam öğrenci memnuniyeti için 2019 yılında% 89 puan alan ve genel öğrenci memnuniyet notlarını sürekli olarak aldık.

Hakkımızda

Hem İngiltere'de hem de uluslararası öğrencilere, en iyi bir İngiltere üniversitesinden beklediğiniz kaliteyi ve desteği korurken, çalışma için esnek bir yaklaşımdan faydalanmalarını sağlayan çevrimiçi lisans ve lisansüstü derece kursları sunuyoruz.

Yapısal uzaktan eğitim kurslarımız, benzersiz bir sanal öğrenme ortamı kullanarak derecenize uygun şekilde çalışmanıza izin verir ve yine de kampüste almayı beklediğiniz tüm destek ve olanaklara erişmenizi sağlar. İster profesyonel kariyerinizi geliştirmek isteyen bir öğrenci olun, ister bir derece için eğitim alırken gelir ve değerli bir iş deneyimi seçmiş bir okuldan ayrılan kişi olun, çevrimiçi eğitim bunu yapmak için uygun maliyetli, kullanışlı ve esnek bir yoldur.

Konumlar

Colchester

Address
University of Essex Online,
West Gate,
6 Grace Street

LS1 2RP Colchester, İngiltere, Birleşik Krallık

Programlar