University of Hull Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Derecesinde başarılı olmak için ilham ve zorluk mu arıyorsunuz? University of Hull Online mükemmel bir seçimdir. Ünlü olduğumuz eğitim mükemmelliğini ve kariyer geliştirme fırsatlarını alıyorsunuz. Ayrıca çevrimiçi çalışma esnekliği.

University of Hull Online ile başarılı olmanız için gereken uzmanlık eğitimi, fırsatlar ve ilham kaynağını alırsınız.

İşverenlerin değer verdiği aktarılabilir beceri ve bilgileri kazandıkça, çalışmalarınızı iş ve diğer taahhütler üzerine yerleştirin.

Neden bize katılsın?

2018’deki mükemmellik dersimiz için gümüş ödüllendirildi *
* İngiltere Üniversitelerinde ve kolejlerinde öğretme ve öğrenmedeki mükemmelliği tanıyan Öğretim Mükemmellik Çerçevesinde Gümüş Ödül aldı

Times Higher Education tarafından araştırma gücü için en iyi 50 İngiltere kurumunda

Öğrencilerin% 95.9'u mezun olduktan altı ay sonra işte ya da daha fazla öğrenim görüyor **
** İngiltere ikametgahı tam zamanlı birinci derece işten ayrılma; Yüksek Öğrenim İstatistik Kurumu tarafından yayınlanan 2016/17 akademik yılı için Yükseköğretim İstatistik Araştırmacısı Araştırması 2018.

Kariyerinizde bir sonraki adımı atın

Derecesinde başarılı olmak için ilham ve zorluk mu arıyorsunuz? University of Hull Online mükemmel bir seçimdir. Ünlü olduğumuz eğitim mükemmelliğini ve kariyer geliştirme fırsatlarını alıyorsunuz. Ayrıca çevrimiçi çalışma esnekliği.

İşte bize katılmanızın bazı nedenleri.

 • Kariyer yolculuğuna başlamaya başla. Tüm kurslarımız akılda tutulacak şekilde tasarlanmıştır. Eğitiminiz boyunca, işverenlerin değer verdiği ilgili ve aktarılabilir becerileri öğrenirsiniz.
 • CV'nizi öne çıkarın. Endüstri, hükümet ve diğer ortaklarla yakın ilişkilerimiz var. Bu, özgeçmişinizi geliştirmek için gerçek dünyadaki know-how'a erişme fırsatı sunar.
 • İyi bağlanın. Çevrimiçi kurslarımız sizi benzer düşünen öğrencilerin bulunduğu bir topluluğa bağlar. Değerli bilgileri ve bakış açılarını, çalıştıkça akranlarınızla paylaşabilirsiniz.
 • Yaşam boyu arkadaş edin. Bizimle çalışırken kurduğunuz ilişkiler kursunuzu bitirdiğinizde bitmez. Bizimle, yaşam boyu kariyer rehberliğine sahipsiniz Ve 85.000 kişilik küresel mezunlar ağımıza erişim.
 • Başarılar, liderler, etkileyiciler ve uzmanlar listemize katılın. Mezunlarımız arasında İşçi Partisi Lideri Yardımcısı Tom Watson; Sky İngiltere Baş İcra Kurulu Başkanı Jeremy Darroch; ve İngiltere ve Galler Temyiz Mahkemesi hakimi Dame Eleanor King.
 • Dünyayı değiştirmeye yardım et. Hull Üniversitesi'nde, size daha iyi bir dünya oluşturmak için ihtiyacınız olan uzmanlık eğitimini ve desteğini vermeye karar verdik. Bu nedenle sloganımız 'Öğrenmenin Işığını Taşımak' olarak çevrilen 'Lampadas Ferens' . Gel ve bize katıl!Woman working by a windowAndrew Neel / Unsplash

Esnek çevrimiçi öğrenme

University of Hull Online uzman öğretmenlerimiz hedeflerinize ulaşmanızı teşvik edecektir.

Yarı zamanlı çevrimiçi kurslarımızı okurken işten ya da kişisel taahhütlerinizden vazgeçmenize gerek yoktur.

Bizimle çevrimiçi çalışma nedenleri

 • Kendi şartlarınla çalış. Tüm kurs malzemelerinize masaüstünüzden veya tabletinizden ek bir ücret ödemeden kolayca erişebilirsiniz.
 • İş ve yaşam dengenizi koruyun. Yönetilebilir haftalık konularla çalışmalarınızı işinize ve kişisel taahhütlerinize göre zamanlayabilirsiniz.
 • Küresel bir topluluğun parçası olun. Bilgi ve bakış açılarını tüm dünyadaki meslektaşlarınızla paylaşın ve küresel profesyonel ağlar oluşturun.
 • Özel destek. İhtiyacınız olduğunda çalışmalarınızda size destek vermek için özel bir öğrenci danışmanına erişebilirsiniz.

Nasıl çalışır

 • Öğrenirken meşgul olun. Çalışmalarınız çevrimiçi tartışma panoları, isteğe bağlı dersler ve canlı web seminerlerinin etkileşimli bir karışımını içerir.
 • İhtiyacınız olduğunda öğretmenlerinizden yardım isteyin. Çevrimiçi öğrenme platformumuz sayesinde, öğretmeninizden gelen destek ve geri bildirimlere kolayca erişebilirsiniz.
 • Ödevlerinizi çevrimiçi olarak gönderin. Seyahat masrafları, vizeler veya işten ayrılma zamanları konusunda endişelenmenize gerek yok. Tüm ödevler çevrimiçi olarak teslim edilir ve puanlandırılır.
 • Temel donanım ve yazılım gereksinimlerine başlayın. Çevrimiçi öğrenme deneyiminizi mümkün olduğunca sorunsuz hale getiririz.
 • İstediğin kadar öde ya da peşin öde. Finansmanınızı yönetebilmeniz için esnek ödeme seçenekleri sunuyoruz.

Konumlar

gövde

Address
gövde, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin