University of Portsmouth Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden bize katılsın?

Portsmouth, dünyaya açılan bir geçit kentidir. Üniversitemiz aynı. Yarı zamanlı, çevrimiçi kurslarımız size uygun olduğunda dünyanın herhangi bir yerinden eğitim alabileceğiniz anlamına gelir. Bizimle, kariyer beklentilerinizi geliştirmek ve yol boyunca küresel bir ağ geliştirmek için bilgi ve beceri kazanacaksınız. Eğitim yolculuğunuzda bir sonraki adımda bize katılın. Sizi gitmek istediğiniz yere götürmeye nasıl yardımcı olabileceğimizi görün.

# 21
İngiltere'de üniversite

(Guardian Üniversite Rehberi, 2020)

5
istihdam edilebilirlik için yıldızlar

(QS Dünya Üniversitesi Sıralaması)

3
yıllık başlangıç tarihleri

Şubat, Mayıs ve Eylül

woman, laptop, business

Öğrencilerimiz dünyanın her yerinden. Yaklaşık 150 ülkeden öğrenci ve sayımları ağırladık. Sizleri de ağırlamaktan mutluluk duyarız!

University of Portsmouth'un yarı zamanlı, çevrimiçi kursları size uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bizimle çalışmak için eve taşınmanıza veya vize almanıza gerek yoktur. Kursunuza, kullanımı kolay Dijital Öğrenme Ortamımız (DLE) Moodle aracılığıyla dünyanın her yerinden erişebilirsiniz. Bu mümkündür, çünkü tüm modüllerimiz, öğrenme aktivitelerimiz ve değerlendirmelerimiz çevrimiçi olarak sunulur.

Tüm kurs modüllerimiz, haftalık yaşam tarzınıza ve taahhütlerinize uyması için yönetilebilir haftalık bölümlere ayrılmıştır.

Portsmouth Üniversitesi'nden çevrimiçi bir kursla mezun olduktan sonra, derece sertifikanız kampüste bir derece ile aynı akademik ağırlığa sahip olacaktır.

Konumlar

Portsmouth

Address
Winston Churchill Avenue
PO1 2UP Portsmouth, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin