University of Sussex Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Öğrenmenin yeni yolları, değişim yapmanın yeni yolları

1961'de kurulan Sussex Üniversitesi, herkese birinci sınıf bir eğitim sağlama konusunda uzun süredir ün salmıştır. Uzaktan eğitim kurslarımız size dünyanın neresinde olursanız olun, Sussex'te çalışma fırsatı sunar.

Dünya çapında 100'den fazla ülkeden önde gelen akademisyenlerin ve öğrencilerin ilgisini çeken, araştırma-yoğun bir üniversiteyiz. Öğrencilere ayırt edici eğitim deneyimi sağlamak için radikal ve ilerici fikirleri teşvik ederek kongre düzenliyoruz.

Amacımız, öğrencilerimizin yaşamlarını iyileştirmek ve onlara kendi katkılarını ve dünyaya değişim yapmalarını sağlayacak araçları sağlamaktır.

“Uluslararası Pazarlama Uzmanlarını incelemek için temel motivasyonum, daha fazla profesyonel beceri kazanmak ve bilgimi geliştirmek oldu. Çevrimiçi öğrenmenin rahatlığı ve esnekliği beni çok etkiledi. Çevrimiçi çalışarak rahatça çalışabilir ve çalışabilirim. ”

Kathryn Huang - Dijital Pazarlama Yöneticisi ve Uluslararası Pazarlama Yüksek Lisans (çevrimiçi) öğrencisi, Vancouver, Kanada.

 • Kariyerini arttır
  Sizi büyüleyen konuya daha derinden dalın ve kariyerinizi dünyanın dört bir yanındaki işverenlerin istediği becerilerle geliştirin.
 • Çevrimiçi öğrenme
  Yılda% 100 çevrimiçi ve yılda altı başlangıç tarihi olan kurslarımız, kendi evinizden istediğiniz zaman ders çalışmanıza ve ders çalışmanıza başlayabilmenizi sağlar.
 • Eğitiminizi desteklemek
  Kayıt yaptırmadan mezuniyete kadar yolculuğunuzda sizi destekleyecek özel çevrimiçi Öğrenci Başarı Ekibimizden yararlanın.
  learn, student, laptopgeralt / Pixabay

Sussex ile çevrimiçi çalışmak

Öğrencilerimizin çoğunun, kariyerlerini geliştirmek için bir lisansüstü kursu seçmeyi seçtiklerini anlıyoruz. Çevrimiçi yüksek lisans kurslarımız, istihdam edilebilirliğe odaklanarak tasarlanmıştır. Gerçek dünyadaki örnek olaylara odaklanarak, öğretmenin ve öğrenmenin pratik olmasını ve doğrudan işyerine götürebileceğiniz beceriler sağlamasını sağlıyoruz.

% 100 çevrimiçi ders vererek, uzaktan eğitim kurslarımız, eğitiminize hayatınıza ve kariyerinize uyacak esnekliği sağlar. Modüller bir atlıkarınca modeli kullanılarak teslim edilir; bu, çalışmalarınızdan herhangi bir zamanda bir ara vermeniz gerekirse, sadece kursa adım atabilir ve tekrar çalışmalarınıza ayrılacak zamanınız olduğunda tekrar katılabilirsiniz * .

Öğretim, çığır açan araştırmalara öncülük eden ve dünya hakkında yeni düşünme yolları geliştiren akademisyenler ve uygulayıcılar tarafından verilmektedir. Kampüs içi kurslarımızda olduğu gibi, her bir Master kursundan belirgin bir şekilde Sussex öğrenme tarzı geçmektedir. Normun ötesinde düşünmeye ve meydan okumaya teşvik edilirsiniz.

Sanal bir sınıf ortamında çalışarak, günümüz dijital dünyasında işverenler tarafından değerli birçok ek beceri kazanacaksınız. Dünyanın dört bir yanındaki farklı zaman dilimlerinde bulunan arkadaşlarınızla sanal projeler ve sanal ekipler üzerinde çalışacaksınız. Dijital platformlarda çalışmaktan ve kuruluşunuzda dijital bir şampiyon olmaktan emin olacaksınız.

Online erişilebilirliği göz önünde bulundurarak, kurslarımız tüm coğrafyalardaki tüm fiziksel ve bilişsel yetenekleri olan öğrenciler için hazırlanmıştır.

Uzaktan eğitimin kişisel olmayan tarafının yerini alan bir insan deneyimiyle çevrimiçi kurslarımız, birebir öğrenme ve tartışma grupları aracılığıyla küresel bir öğrenci ağını bir araya getirir.

Online ustalarımız, her yerde kendi türünü değiştirmek isteyen öğrenciler için burada.

* Maksimum mola süresi kurslar için geçerlidir.117651_notes-macbook-study-conference.jpgBaşlangıç hazır Fotoğraflar / Pexels

Konumlar

Londra

Address
Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin