Resmi açıklamayı okuyun

Birleşik Krallık'taki Sözleşme Yönetimi Koleji, Mühendislik, İnşaat, Yönetim, İngilizce ve Eğitim ve CPD kursları için önde gelen çevrimiçi bir devam kolejidir.

Küresel bir organizasyon olarak, tüm dünyadaki öğrencilere Çevrimiçi Katılım (Canlı Online) dersleri vermektedir. Parlak meslek edinmeye devam edecek ve inşaat sektörünün enerjik küresel liderleri haline gelebilecek geleceğin profesyonellerine İmar Sektörüne gelişmiş diploma seviyesi kursları, profesyonel uygulama dersleri, CPD ve Eğitim Kursları sunuyor. Ek olarak, NESOL adlı etkili bir İngilizce dil programı da sunmaktadır ve bu program diğer dillerin konuşmacıları için Anadili İngilizce sunmaktadır.

Online Seyirlik kursu, iş yerinizden ayrılmanızın zorunlu olmadığı anlamına gelir; evinizi ve ailenizi terketmeniz gerekmez. Evinizde veya yurtdışındaki öğrenim merkezlerimizden canlı çevrimiçi derslere ve eğiticilere katılacaksınız. College, uygun bir kurs ücretiyle standart İngiliz eğitimini öğrenmek için harika bir fırsat sunuyor. Online Seyirlik kurslarıyla sınıfta bir ortamda sanki hissedeceksiniz.

Kolej, Sözleşme ve Ticaret Yönetiminin kurulmasından gurur duyuyor Kurslar ve başarılarından katma değer ve standart kurslar aracılığıyla. Kalitesi ve derslerin değerini iş pazarında lider vardır mezunlarının başarısı yansıtılır.

İhtiyaçlarınızı ve ilgi alanlarınızı karşılayan doğru kursun seçiminde zorluk çekebilirsiniz ve kolejde, Güney ve Doğu Asya'da ve Orta Doğu'da yerel kariyer danışmanları veya merkezleri yardım etmelidir. Üniversite de gelecekte Rusya ve Güney Amerika'ya kendi kariyer danışmanlık hizmetlerini genişletmeyi planlıyor. Kariyer danışmanları size rehberlik ve en iyi ilgi ve kariyer hedeflerine karşılayan kursu seçmenize yardımcı olmak için buradayız.

Sözleşme Yönetimi Koleji becerileri tanınan bir yeterlilik ve set sunuyor ve bu gelecekteki kariyer fırsatları ve ilerlemesi için kapıyı açabilirsiniz.

Öğretme ve Öğrenme

Her bir konu için öğretim ve öğrenme stratejileri ders çıktılarından türetilir. Çevrimiçi çevrimiçi dersler, ders notları, dersler, alıştırmalar, grup tartışmaları, öğrencilerin sunuları üzerine geribildirim ve çevrimiçi sunumlar da dahil olmak üzere program hedeflerini gerçekleştirmek için İşbirlikçi Çevrimiçi Katılım dersi öğretim yöntemleri kullanılır.

Etkileşimli bir öğrenme ortamında işbirliğini teşvik eden Online Katılım modeli geleneksel olarak içerik dağıtımı ve iletişimi ile teknoloji dünyasına vurgu yapmaktadır.

Bağımsız öğrenmeyi desteklemek için çeşitli çevrimiçi öğrenme kaynakları geliştirilmiştir. Ders notları, okuma listeleri, ödevler ve öğreticiler brifingleri bağımsız çevrimiçi öğrenmeyi destekler. Öğrencilerin yoğun bir şekilde okumaları beklenir. Okuma, belirli konularda derinlemesine araştırmak, bir bakış açısı keşfetmek, sorular geliştirmek ve olası cevapları bulmak için kullanılabilir. Grup çalışması, öğrencilerin kolektif veya kooperatif çalışma süreçlerini organize etmeyi ve yapılandırmayı öğrenmeleri için tasarlanmıştır.

Öğrenciler ayrıca öğretim üyeleri ve öğrenciler arasındaki ses ve video etkileşimini kolaylaştıran çevrimiçi canlı konferanslara katılmaya teşvik edilir. Kolej, öğrencilerin ve öğretim görevlileri arasındaki etkileşimi artırmak için öğretim görevlileri ve rehber ile gerçekleştirilecek online ders, öğretici ve tartışmaları kolaylaştırmak için çevrimiçi katılım ve öğrenme merkezlerinin en etkili stratejisini uygulamaya koymuştur.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

İleri Diploma

The College of Contract Management (Online)

Derslerde, sınavları geçmenin en kolay yollarını, yazmanızda ve konuşma testlerinde hangi sınav uzmanının arereceği, başarısız testlerin neden yaşandığını, genel hataları ... [+]

IELTS Sınavı bir zorluk

IELTS (International English Language Testing System), İngilizce konuşulan ülkelerdeki bir üniversiteye giriş, göç ve vize başvurularında başvuranın İngilizce seviyesini değerlendiren en popüler sınavdır.

Şu anda, IELTS testi 130'un üzerinde ülkede mevcuttur ve yılda 48 kez alınabilir. Nerede olursanız olun, IELTS Sınavına Hazırlık Online dersini takip edin.

Bunun için şarttır:

İngiltere, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda ve ABD'deki üniversitelere giriş Avustralya, Kanada ve Yeni Zelanda'ya göç başvuruları İngiltere'ye daimi ikamet vizesi başvurusu

Yukarıdakilerin herhangi birine ulaşmak isteyen insanlar, katma değer ile uygun maliyetli bir çevrimiçi kursun yoluyla gerekli puanı alabilmeleri için yardıma ihtiyaç duyacaktır. Sözleşme Yönetimi Koleji, IELTS Akademik veya Genel sınavlarında mümkün olan en iyi nota ulaşmanıza yardımcı olmak için IELTS sınav hazırlık kursu sunar.... [-]

Birleşik Krallık UK Online
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
276 - 900 saat
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
The College of Contract Management (Online)

Sözleşme Yönetimi Mesleki Uygulamada İleri Düzey Diploma, bir Sözleşme Yöneticisi / Proje Yöneticisi / Sözleşme Yöneticisi / Hak Talebi Danışmanı / Proje Kontrol Mühendis ... [+]

Sözleşme Yönetimi Profesyonel Uygulama Kursu Toplam Ders Ücreti £ 1,490 Toplam Kredi 50 ECTS (Avrupa Kredi Transfer ve Birikimi) Modül Sayısı 8 Çalıştığınız iken öğrenebilirsiniz

İnşaat Mühendisliği Ölçütleri Anonim Şirketi, İmtiyazlı Enstitü Kurumu, Chartered Management Enstitüsü ve Uluslararası Sayaç Araştırmacı tarafından akredite edilmiştir.

Giriş

Sözleşme Yönetimi Mesleki Uygulamada İleri Düzey Diploma, bir Sözleşme Yöneticisi / Proje Yöneticisi / Sözleşme Yöneticisi / Hak Talebi Danışmanı / Proje Kontrol Mühendisi olarak kariyerinize başlamak için yeterli becerileri kazandıracaktır. Kurs, İnşaat ve Petrol ve Doğal Gaz Endüstrilerinde Şantiye Yöneticisi / İnşaat Müdürü / Proje Yöneticisi / İnşaat Mühendisi / Miktar Surveyörü / Avukat olarak çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır. Mühendislik veya Nicelik Araştırması veya Hukuk veya İşletme veya herhangi bir İnşaat Araştırmaları lisans programını tamamladıysanız, inşaat, petrol ve gaz endüstrilerinde profesyonel bir mesleki kariyere yol açabilir.... [-]

Birleşik Krallık UK Online
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
6 - 9 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku