ENyD - Escuela de Negocios y Dirección

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İşletme ve Yönetim Okulu

ENyD İşletme ve Yönetim Okulu , temel amacı birinci günden itibaren çalışma ortamına uygulanabilir% 100 pratik bir yöntemle profesyonel profillerin gerektirdiği temel yeterliliklerin kazanılmasını kolaylaştırmak olan lisansüstü eğitim konusunda uzmanlaşmış bir eğitim kurumudur.

Neredeyse 20 yıllık deneyim boyunca, 50 farklı milletten 40.000'den fazla öğrenci Avrupa Üniversitesi Miguel de Cervantes tarafından onaylanan ENyD'nin pedagojik modeline güvenmeye karar verdi. Çalışma alanları arasında: işletme yönetimi, dijital pazarlama, muhasebe ve finans, işletme danışmanlığı, işletme yönetimi, büyük veri veya yetenek yönetimi, uzmanlık üniversite dersleri, yüksek lisans dereceleri gibi farklı eğitim seviyeleri arasında seçim yapabilme veya resmi MBA.

132929_SocialMedia_09_web.jpg

ENyD İşletme ve Yönetim Okulu, öğrencilere akademik ve çalışma yaşamları arasında daha fazla uyumluluk sağlayan çevrimiçi eğitime sahiptir; sanal sınıflara gitmek,% 100 güncellenmiş kılavuzlara erişmek, etkileşimli alıştırmaları çözmek vb. Uzman öğretmenler ve profesyonel koordinatörler yardımıyla bunun için her zaman soruları cevaplamaya hazır sayılır.

Ayrıca ENyD, kaliteli eğitime erişimi kolaylaştırmak için finansal yardım ve burslar sunmaktadır. İşgücü piyasasına erişim konusunda İşletme ve Yönetim Okulu, öğrencilerine 2.000'den fazla şirketle anlaşmasıyla eksiksiz bir istihdam ve staj hizmeti sunmaktadır.

Konumlar

Madrid

Address
ENyD Madrid
Calle Mauricio Legendre 33B 28046 MADRID

Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin