EUSchool European School of Leadership

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden EUschool'u Seçmelisiniz?

Esnek, çevrimiçi, ancak canlı sanal sınıfları olan, uluslararası yüz yüze bir hafta olasılığına sahip, kişiselleştirilmiş bir takiple, uluslararası kökenli seçkin bir profesyonel grubunun bir parçasını oluşturan, pratik ve anında uygulama eğitimi alan bir eğitim arıyorsanız Tanınmış uzmanlar tarafından verilen ve kalite ile iyi bir fiyat ilişkisi olan profesyonel performans, EUschool sizin tercihinizdir.118766_ImagenEUschool.jpg

Biz kimiz

Uzun bir kariyere sahip, eğitim konusunda tutkulu, deneyimimizi ve pratik bilgilerimizi, profesyonel olarak kendilerini tanıtmak için şirketlerinde sorumluluk alma ve liderlik etme becerisini kazanmak isteyen diğer profesyonellere iletmek konusunda açık bir mesleğe sahip profesyonellerden oluşan bir ekibiz. veya kendi iş fikrinizi geliştirin. Sloganımız: "Profesyonelden profesyonele eğitim" .

Avrupa Liderlik Okulu

EUSchool, amacı Madrid'de bulunan ve hedefi uluslararası fiyatlarla kaliteli fiyatlarla eğitim vermek olan bir İşletme Okulu . Öğrencilerimiz bizi seçiyorlar çünkü onlar:

  • Fiyat ile mükemmel kalite ilişkisi .
  • Kişiselleştirilmiş takibi olan küçük gruplar.
  • Profesyonel performanslarında tanınan profesörlerden oluşan bir ekip .
  • Mesleklerinde derhal uygulama, tamamen pratik eğitim.
  • Madrid'de (1 veya 2 hafta) kısa yüz yüze kısa mesafeli sınıflarla harmanlanmış harmanlanmış öğrenme modu.
  • Eğitim süreçlerinde zenginleştirilmiş uluslararası meslek grupları.

118589_fondo-2.png

konum

İki Euschool ofisi, kentin en seçkin bölgesi olarak kabul edilen Salamanca semtinde ve Santiago Bernabéu stadyumunun yakınında, Madrid'in ana finans bölgesi Castellana'ya birkaç metre uzaklıktadır.

tesisler

EUSchool, yüz yüze oturumların öğretildiği sınıfların şartlandırılmasını vurgulayan konforlu ve fonksiyonel imkanlara sahiptir.

Öğretim elemanları

EUSchool'un sahip olduğu en değerli varlık, uzun bir profesyonel kariyere sahip olan eğitmen ekibidir. Büyük titizlikle seçilen okulda kalmaları, öğrencilerin yanıtladığı memnuniyet anketinde mükemmel sonuçlara tabidir.

değerler

EUSchool'da, her şeyden önce profesyonel olarak ve aynı zamanda kişisel olarak büyüdüğümüz bir aile oluşturuyoruz. Tüm üyeler arasında çok yakın ilişkiler kurar, sürekli iletişim kurar ve birbirimize yardım ederiz.

Konumlar

Madrid

Address
C/ Diego de León, Nº, 47 / Av. Brasil, Nº, 6
28006 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin