Escuela de Escritores

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

YazdıÄınız hikaye

Ä°spanyolca Yaratıcı Yazım olarak HoÅgeldin / okul içinde dünyaya, hoÅ geldin / aa Escuela de Escritores :

Hepimiz anlatacak bir hikayesi var ve bunu yapmanın en iyi yolu bulabilirsiniz. evet, yazmayı öÄrenebilir, çünkü. Yazma bir beceridir ve herhangi zanaat gibi, ilk adım biliyor ve ustaca bunu egzersiz için izin teknikleri konusunda uzmanlaÅmak. Bu zanaat öÄretin ait varlık sebebidir Escuela de Escritores . yalnız ilahi parmak dokunduÄu veya yazma geni ile kutsanmıŠdeha ulaÅılabilecek bilgi: binlerce kiÅi sitemizde ve sanal sınıflar ile geçti onbeÅ yıldır her gün bunu keÅfetmek.

Bir iÅ ustalıkla yapıldıÄında sanata gelir ve ayrıca yetenek veya ilham olan bu gayri maddi bahsederken bir sanat olur. Yetenek öÄrenilen, ama doÄru ortamda geliÅebilir, az veya çok olması deÄil. Yazarlar her zaman rehberlik veya öneri için baÅka yazarlar (edebi çevreleri veya birçoÄu arasındaki mektuplara iliÅkiyi unutmayın) kendini çevreleyen ihtiyaç var. Escuela de Escritores dünyadan, bir topluluk Ä°spanyolca yaratıcı yazma iyi öÄretmenler birçok rehberliÄinde sizin grup arkadaÅları ile yazma deneyimlerini paylaÅmak için Ä°spanyol yazarlar için bir buluÅma yeridir.

BaÅlangıç ââyazma sadece bir baÅlangıç ââolduÄu için. daha hayatını: Ä°ki kelime ile cevap, boÅ sayfa önünde pek çok saat sürebilir do yazdıkları niçin sordu, pek çok yazar vardır. Bir yazar çok hayatı yaÅıyor: onunkini ve tüm kendisi içinde keÅfeder. Biz dünyadan gerçek duyguları bizi ayıran korku o katmanı yazarken Åey bozuldu. DiÄer taraftan biz bir yazar onlar sabır ve beceri bir sürü, hikaye, roman, senaryo, Åiir, sanat hayatına olmak sonuna, cümleler bir araya gelene kadar bakım öÄrenir kırılgan kelimeleri doÄarlar.

arzu yazar olarak sizi yetiÅtirmek ise, hayal kırıklıÄına uÄratma, sırlar ve bu zorlu ve heyecan verici iÅin tekniklerinde baÅladı. Biz baÅarıyı ve okuyuculardan binlerce, ne Fame rahatsızlıkları, bazı yazar olmanın yanlıŠanladıkları bu edebi zafer söz veremem; Hayat içinizde yener ve sadece o, sesinizi ve konuÅma yapımı ile ilgili gidebilir hangi eÄitimi: ama biz size ticaretin tüm teknikleri ve kaynakları öÄrenmek saÄlayan, saÄlam, kapsamlı ve iyi yapılandırılmıŠbir eÄitim garanti edemez güvenebileceÄin.

Konumlar

İspanya Çevrimiçi

Address
İspanya Çevrimiçi, İspanya

Madrid

Address
Covarrubias 1
28010 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya