GBSB Global Business School - Online programs

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

GBSB Global Business School, İspanya'da dünyaya odaklanan ilk işletme okuludur. İşletme okulu, Sürdürülebilirlik Okulları Rehberinde Avrupa'da 1. sırada yer aldı ve Aralık 2012'de Newsweek Dergisi tarafından Küresel Eğitimde Lider olarak tanındı. GBSB Global Business School (GBSB Global) yeni ekonomilere meydan okumak için oluşturulmuş bir eğitim kuruluşudur koşullar ve değişen süreler. GBSB Global, İspanya'da Oxford'daki Uluslararası İş Etiği Vaka Yarışmasına katılmaya davet edilen ve Oxford, INSEAD, California Üniversitesi - Irvine, vb.Gibi öğrencilerin finalist olduğu ve birincilik kazandığı tek yüksek lisans okulu olmuştur. böylece GBSB Global Business School'da verilen eğitim kalitesinin uluslararası düzeyde tanınmasını sağladı.

GBSB Global Business School, öğrencilerimizin sahip olduğu yenilikçi potansiyeli teşvik eden, besleyen ve geliştiren işletme programları sunmaktadır. GBSB Global Business School, öğrenme sürecinin her düzeyinde kapsayıcılık, empati ve enternasyonalizm yoluyla çeşitliliği kutlayan bir eğitim kurumudur. GBSB Global Business School, öğrencilerin hem profesyonel hem de kişisel olarak büyüyebilecekleri, yeni bilgi ve beceriler edinebilecekleri, ağlarını geliştirebilecekleri ve kültürel ve duygusal zekalarını geliştirebilecekleri bir yerdir. GBSB Global'de okumak hayatınızı değiştirecek bir deneyimdir. www.masterstudies.com

GBSB Global Çekirdek Değerleri

 • Küresel Çeşitlilik | 85 ülkeden öğrenciler ve 20 ülkeden öğretim üyeleri
 • Yenilik Odaklı Öğretim yöntemleri, ders müfredatı ve çalıştaylardan tamamen dijitalleştirilmiş eğitim ortamına kadar hepimiz yenilik ve zorlu statükoyla ilgilidir.
 • İstihdam Edilebilirlik ve Kariyer Gelişim Fırsatları | Pratik bilgi ve beceriler, kariyer danışmanlığı ve bireysel koçluk oturumları

Global MBA Tier One Ranking ve CEO Dergisi'nde 11. Online MBA olarak tanındı.

Neden GBSB Global?

 • ASIC'den uluslararası akreditasyona sahip İspanya'daki tek işletme okulu
 • İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi (ACBSP) tarafından akredite edilmiştir, ABD
 • Resmi Microsoft Vitrini Okulu
 • Avrupa İş Eğitimi Konseyi (ECBE) resmi üyesi
 • Microsoft tarafından dijital eğitimde lider olarak tanınan, ilk gününden itibaren en modern öğrenme deneyimini sunan, İspanya'daki ilk ve tek resmi Microsoft Okulu.
 • Barcelona ve Madrid'de ACCA Bilgisayar Tabanlı Sınav Merkezi statüsüne ve Silver Learning Partner statüsüne sahip tek işletme okulu
 • MYBS (Mind Your Own Business School) tarafından Avrupa'nın en iyi işletme okullarından biri olarak kaydedildi
 • Uluslararası İş Etiği Örneği Yarışması, ABD'nin Tekrarlanan Kazanı
 • Newsweek Magazine tarafından küresel eğitimde lider olarak tanındı
 • Sürdürülebilirlik Okulları Rehberi'nde Avrupa'da 1 Numara

GBSB Global Business School, müfredatın mevcut pazar talebini yansıttığı Avrupa'nın en yenilikçi işletme okullarından biri olarak kabul edilmektedir. İspanya'da “Afrika'da İş Yapma”, “Latin Amerika'da İş Yapma” vb. Gibi bölgesel çalışmaları öğreten tek işletme okuludur. Öğrenci vücudu 85'ten fazla farklı milleti temsil eden çok uluslararasıdır. Okulun ABD, İngiltere ve İsviçre'de esnek öğrenci ve öğretim üyesi hareketliliğini garanti eden stratejik ortakları vardır.

GBSB Global Business School, Birleşik Krallık İçişleri Bakanlığı tarafından tanınan ve Yüksek Öğretim Akreditasyon Konseyi Ofsted tarafından onaylanan Uluslararası Okullar, Kolejler ve Üniversiteler için Akreditasyon Hizmeti (ASIC) tarafından akredite edilmiştir. GBSB Global, ABD İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi (ACBSP) üyesidir. GBSB Global, 2017 yılında Microsoft tarafından İspanya'daki ilk ve tek resmi Microsoft Vitrin Okulu olarak tanındı, GBSB Global dijital sınıf deneyiminde olağanüstü ilerlemeler sağladı, öğrencilerin öğrenme ortamını dönüştürdü ve ileriye giden araçlarla güçlendirdi. Buna ek olarak, Kasım 2013'te GBSB Global Business School, dünya siyaseti ve kalkınması hakkında bir ön forum olan Avrupa Kalkınma Günleri'nde Avrupa Komisyonu'nun resmi akademik ortağı olması için teklif edildi. Yine, İspanya'dan dünyanın dört bir yanından en iyi 20 üniversiteyle birlikte bu başarıyı elde eden tek işletme okulu oldu.

GBSB Global tekliflerinde okumak:

 • Çalışma alanınızdaki çok uluslu şirketlere benzersiz endüstriyel ziyaretler
 • Microsoft 365 Eğitim, benzersiz bir dijital öğretim ve öğrenme ortamı sunar
 • Ek yabancı dillerin incelenmesi
 • Dünya çapında kariyer gelişimi yardımı ve tavsiye ve staj teklifleri
 • İşinizi başlatmak için üniversite danışmanlık şirketine erişim
 • Bologna Yüksek Eğitim Süreci tarafından tanınan 60 ECTS kredisi ile Avrupa Yüksek Lisans derecesi
 • Konuk konuşmacı olarak okula gelen farklı şirketlerin yöneticileriyle toplantılar
 • Kapsamlı çalışma deneyimine sahip profesörlü sınıflar
 • Birleşmiş Milletler, Dünya Ticaret Örgütü ve staj yapma imkanı olan diğer önemli kuruluşlara Küresel Çalışma Gezileri
 • Pratik bilgiyi vurgulayan yenilikçi bir eğitim yaklaşımı

137151_137144_logo.jpg

GBSB Global Business School, ACBSP'den Global Business Accreditation'ı Aldı

28 Mayıs 2020'de İşletme Okulları ve Programları için Akreditasyon Konseyi'nin (ACBSP) GBSB Global'e işletme programlarının Global İşletme Akreditasyonunu verdiğini gururla paylaşıyoruz. GBSB Global Business School, dünyanın önde gelen işletme eğitimi veren kurumlar topluluğunun bir parçası olmaktan onur ve gurur duymaktadır.

ACBSP, iş eğitimi için önde gelen bir akreditasyon derneğidir ve dünya çapında iş yüksek öğreniminde en tanınmış isimlerden biridir - şu anda 63 ülkede yaklaşık 1.200 kampüste iş programlarını akredite etmektedir ve akreditasyonda en yüksek mükemmellik standartlarına sahip olduğu bilinmektedir.

ACBSP akreditasyonu liderlik, stratejik planlama, paydaşlarla ilişkiler, akademik programların kalitesi, fakülte bilgileri ve eğitim desteğinin özelliklerini değerlendirir. ACBSP Akreditasyonu, GBSB Global Business School aracılığıyla sunulan işletme programlarındaki öğretme ve öğrenme süreçlerinin ACBSP tarafından belirlenen eğitim standartlarını karşıladığını belgelemektedir.

ACBSP Akreditasyon Aday Öğrenciler İçin Yararları

ACBSP'den Akreditasyon, GBSB Global Business School'da okumak için başvurmak isteyen tüm potansiyel öğrencilere bir vasiyet niteliğindedir. Bununla birlikte, tüm muhtemel GBSB Global öğrencileri, okulun kendisinin ve tüm eğitim programlarının farklı kategoriler üzerinde dikkatle değerlendirildiğinden ve değerlendirildiğinden emin olabilirler.

GBSB Global, öğrencilerine yüksek nitelikli bir fakülte kurumu , güçlü bir akademik müfredat ve diğer kurumlarla çeşitli eğitim ortaklıkları sağladığı kabul edilmiştir. GBSB Global ayrıca işletme çalışmaları boyunca ve mezuniyetin ötesinde güçlü bir eğitim destek sistemine sahip olduğu değerlendirilmiştir.

GBSB Küresel Öğrenciler ve Mezunlar için ACBSP Akreditasyon Avantajları

 • Daha Kolay Kredi Transferi: ACBSP akreditasyonu, kazanılan derece kredilerini transfer etme sürecini kolaylaştırır. Bu krediler diğer kurumlar tarafından daha sık kabul edildiğinden, GBSB Global öğrencileri ve mezunları için daha sonra aktarmak üzere ileri derece veya diğer dersleri takip etmek daha kolaydır.
 • İstihdam Olanakları: ACBSP akreditasyon standartları işverenler, lisans kuruluşları ve düzenleyici kurumlar arasında oldukça değerlidir. GBSB Global'de eğitim dünya çapında haber kapıları ve profesyonel fırsatlar sunar. ACBSP onaylı bir kurumdan mezun olmak ve işletme diplomasına sahip olmak, eğitimini tamamladıktan sonra iş bulmayı kolaylaştırır.
 • Üyelik ve Bağlantı: ACBSP tarafından tanınan işletme okulları küresel bir eğitim ağının parçasıdır. Bu ağ, GBSB Global öğrencilerine ve mezunlara çeşitli araştırma ve değişim programlarının yanı sıra kültürel zenginleştirme fırsatlarına erişim sağlar.

Konumlar

İspanya Çevrimiçi

Address
Aragon Campus
Carrer d'Aragó, 179
Barcelona

08011 İspanya Çevrimiçi, İspanya

Barselona

Address
Carrer d'Aragó,179
08011 Barselona, Katalonya, İspanya

Madrid

Address
28039 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

BBA
MBA
Yüksek Lisans