Resmi açıklamayı okuyun

A Görsel Sanatlar Enstitüsü 1994 yılından bu yana grafik tasarım, multimedya oluşturma, web ve hareketli grafikler eğitim için iletişimin geliştirilmesi uzmanlık alanında adanmış olduğu özel bir kurum.

misyon

öğrenci oluşturulmasında farklı alanlarda teknik ve kavramsal bilgiyi birleştirmeyi hedeflemektedir. teorik ve pratik metodoloji öğrencilerin daha önce öğretilen teorisini asimile ve profesyonel iş süreçlerini üstlenmek izin egzersizleri geliştirerek ilerlemek için izin verir.

Amaçları

Bu merkezin birincil hedefleri şunlardır:

  1. Tren öğrencilerin doğru grafik tasarım, hareketli grafik ve iletişim içeriğinin web geliştirme ile ilgili bölümlerdeki güncellendi.
Profesyonel iş geliştirme modunda öğrenciler yetiştirmek. Eğitimimiz brifing yoluyla uygulanması yoluyla farklı alanlarda bilgi ilerleme dayanmaktadır.

yaratıcılık ve öğrencinin sanatsal becerilerin gelişimini geliştirin. kişisel inisiyatif ve yenilikçi profesyonel bir tutum teşvik edin.

Bu hedefler merkezi tarafından sunulan çeşitli eğitim programları yürütülür: Görsel Sanatlar Kariyer Sanat ve İletişim, Grafik Tasarımı Master veya Usta Multimedya ve internet yanısıra Grafik Tasarım çeşitli meslek kursları Master, web Grafik tasarım, Fotoğrafçılık ve Dijital video, tipografik tasarım, Grafik tasarım, Editoryal tasarım, Ambalaj tasarımı ...

Program dili:
Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yüksek Lisans

Instituto Artes Visuales

Usta Grafik tasarım grafik tasarım ağırlıklı pratik alanlarını fırsatları özel bir lisans programıdır: tasarım, pazarlama, kurumsal kimlik, baskı öncesi ilkelerine ya da ... [+]

Sayısal Grafik Tasarım mezunu eğitimi Master grafik tasarım alanında mesleki bilgi isteyenler, profesyonel araçlar ve her tasarımcı lâzımdır teorik kavramlar her ikisi için tasarlanmıştır.

Usta Grafik tasarım grafik tasarım ağırlıklı pratik alanlarını fırsatları özel bir lisans programıdır: tasarım, pazarlama, kurumsal kimlik, baskı öncesi ilkelerine ya da bir tasarımcı yapmak için bilmeniz gereken işleri farklı türleri temellerini -aplicaciones- mesleki gelişim için ve temel yazılım araçları.

ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi pazarında yer edinmek için birbirleriyle rekabet yapmaya zorladığı ölçüde büyüdü. Bu reklam geldiğinde bu zamanda olduğunu ve iletişimde çekmek ve rakiplerine karşı savaşı kazanmak için stratejik bir yol olarak grafik tasarım evrimi ile. Nasıl bazı bilgiler o ikna, ikna etmek çok önemlidir bulaşan ve hatta toplumun önemli unsurlarının büyük bir kısmını manipüle edilir.... [-]

İspanya Spain Online
Açık Kayıt
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Instituto Artes Visuales

Sanat ve İletişimde UCAM Master derecesi iletişimde üniversite diplomasına dijital Bu alan Edinme isteyenler yönelik bir kendi Grafik içinde Murcia Katolik Üniversitesi S ... [+]

Sanat ve İletişimde UCAM kendi master Grafik Tasarım ve dijital iletişim alanında bir üniversite derecesi kazanmak isteyen Web odaklı herkes Murcia Katolik Üniversitesi San Antonio (UCAM) ayrı bir başlık.

reklam, afiş, katalog, broşür, reklam panoları, dijital rötuş, geliştirme: iki ayrı bu ilk alana bölünmüştür her tasarımcı bir stüdyo veya tasarım ajansı entegre nasıl yönetileceğini bilmek gerekir kavramsal ve pratik alanların bilgisine tamamen ayrılmıştır logomarca ve kurumsal kimlikler.

İkinci bölge internete bu bilginin çeviri adamıştır. Öğrenci HTML ve CSS, UI-UX, Duyarlı tasarım temelleri veya WordPress gibi ana web tasarım dilleri bilen standartlarına dayalı web projelerinin gerçekleştirilmesi çalışmalarını temel almak.... [-]

İspanya Spain Online
Açık Kayıt
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Instituto Artes Visuales

eğitim planı internete bu bilginin çeviri adamıştır. web standartlarına dayalı projelerin gerçekleştirilmesinde üzerinde çalışmaya oturtmakta. Öğrenci HTML ve CSS, UI-UX, ... [+]

Web Tasarım Ucam kendisi yüksek lisans dijital iletişim alanında bir üniversite derecesi kazanmak için isteyenler amaçlayan Murcia Katolik Üniversitesi San Antonio (UCAM) ayrı bir başlık.

eğitim planı internete bu bilginin çeviri adamıştır. web standartlarına dayalı projelerin gerçekleştirilmesinde üzerinde çalışmaya oturtmakta. Öğrenci HTML ve CSS, UI-UX, Duyarlı tasarım temelleri veya WordPress gibi ana web tasarım dilleri bilir.

Öğrenci ftp erişimi, MySQL veritabanı, WordPress ve teknik desteği ile testler için bir web hosting erişimi vardır.

Öğrencinin İsteğe akademik malzeme olarak ve onun eğitim lisans Yaratıcı Bulut süresince alabilirsiniz.... [-]

İspanya Spain Online
Açık Kayıt
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

cav-ucam-sound

Máster Diseño Gráfico