LABASAD - Barcelona School of Arts & Design

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

LABASAD Online Üstün Sanat ve Tasarım Okulu LABASAD , yaratıcılıklarını ve yeniliklerini geliştiren profesyonellerin yetiştirilmesi amacıyla tasarım ve sanatta uzmanlaşmış uluslararası çevrimiçi eğitime bir referanstır.

Yukarıdan öğrenin! % 100 çevrimiçi ve canlı

Pedagojik model, kişiselleştirilmiş, esnek ve çevrimiçi derslerle canlı bir çevrimiçi metodolojiye dayanır, böylece öğrenci kendi hızına göre çalışabilir ve her zaman en iyi tasarımcılar eşlik edebilir.

Metodoloji% 100 çevrimiçi

İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde bağlanın. Sanal kampüs yılın 365 günü, günün 24 saati hizmetinizdedir. Özel İzleme. Her zaman her bir konunun öğretmeni ve kişisel koordinatör size eşlik edecektir. % 100 Pratik. Pratik alıştırmalar ve profesyonel portföyünüzün bir parçası olacak projelerin gerçekleştirilmesi. Canlı çevrimiçi dersler. Bilgiyi kavramsallaştırmak için pratik çalıştayların verileceği haftalık haftalık dersler. Usta sınıfı. Tanınmış tasarım profesyonelleri tarafından verilen ustalık sınıfları. Etkileşimli eğitim. Forumlar ve sohbetler aracılığıyla şüphelerinizi ve endişelerinizi öğretmenleriniz ve akranlarınızla paylaşın. Didaktik kaynaklar. Farklı öğrenme kaynaklarına erişim: tamamlayıcı okuma, anahtar fikirlere sahip planlar, vb. Sürekli değerlendirme sistemi. Kurs boyunca uygulamaların periyodik olarak verilmesine dayalı ilerici ve sürekli öğrenme.

Fakültemiz hakkında

Tüm fakültelerimiz ulusal ve uluslararası düzeyde ajanslarda veya prestijli çalışmalarda aktif olarak mesleki kariyerlerini geliştirmektedir. Onlarla birlikte, bir grafik tasarım profesyonelinin günlük hayatının nasıl olduğunu öğreneceksiniz. Öğrenciyi işgücü piyasasının gerçekliğine yaklaştırıyorlar. Harika tasarım isimleri, referans animatörleri veya yaratıcı ve transgresif yaratıcılardır. Birçoğuna ödüller ve mesleki tanınma hakkı verildi.

Konumlar

Barselona

Address
Calle de Pau Claris, 115, CP: 08009,
08009 Barselona, Katalonya, İspanya

İspanya Çevrimiçi

Address
İspanya Çevrimiçi, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin