Resmi açıklamayı okuyun

misyonu La Rioja Uluslararası Üniversitesi Günümüz toplumunda tarafından talep becerileri öğrencilerin ayrılmaz oluşumdur.

UNITE Sen iyileşme hedeflediği kaliteli eğitim yoluyla ihtiyaç ve sürecinde yer alan bütün paydaşların beklentilerini (öğrenciler, öğretim ve araştırma personeli, genel olarak yönetim ve hizmetleri, kamu idareleri ve toplum) karşılamak için taahhüt sürekli ve mükemmellik.

Biz çeşitli nedenlerle sitesi merkezleri veya kim, ağ üzerinde açık gelişmekte olan teknolojilere daha açık ve yenilikçi çözümler için tercih tercih edebilirsiniz erişemiyor için olanlar hitap için özel bir hassasiyet var.

Sosyal sorumluluk odaklı politika UNITE Temel olarak konulara:

 • Uygun bir önceki eğitim ile herkes üniversite eğitimine erişim sağlayarak, bunu kültürel ve bunu önlemek için sosyal mesafe, zamanlama, yer, engelleri ortadan kaldırmak istiyor.
 • Kültürel, teknik ve sosyal değişimler gerektiren özel dikkat, üst düzey bir eğitim sunmak, gelişen teknolojilerin geliştirilmesi yoluyla, böylece olası öğretim ve araştırma kaynakları uygulamak.

Değerler

La Rioja Uluslararası Üniversitesi değerleri şunlardır:

 • Öğrenci başarısının Bağlılık.
 • Onların çalışmaları ve iş bulma desteği boyunca öğrencilere eşlik öğretim görevlerini Özelleştirme.
 • Öğretme ve öğrenme metodolojisi bakımında sürekli yenilik.
 • Girişimciliğin geliştirilmesi ve desteklenmesi.
 • Genel olarak öğrencilerin, öğretim ve araştırma kadrosu, yönetim ve hizmet, kamu idarelerinin ve toplumun gruplarının beklentilerine Duyarlılık.
 • Toplumun ihtiyaçlarını karşılamak dereceleri ve programlar sunuyoruz.
 • Öğretim ve kaynakların kalitesine dikkat edilmesi.
 • Üniversite eğitimi yaklaşımının uluslararası boyutları için açın.

Üniversitesi Fikir

Daha yüksek seviyeli bilgi Reach insanlar her zaman vardı bir arzu ve Aristoteles belirten açıkça ifade "doğası gereği, bütün erkekler bilmek istiyorum." üstlerin Üniversitesi -headquarters bilgi bugün Batı uygarlığının en eski sivil kurumudur açıklıyor. Üniversite tanıtılacak zorunda her tarihsel dönemde gelişmelerde, temel özelliklerini korumuştur, çünkü derin sosyal değişikliklere rağmen, aynı zamanda mümkün olmuştur, var olmaya devam eder.

BİRLEŞİN biz şöyle üniversitede korunması gerektiğini ana temel özellikleri şunlardır düşünüyorum:

 • Alfonso X Wise söylediği gibi Üniversitesi, üretmek ve bilgiyi yaymak yanı sıra öğrenme arzusu ile hareket öğretmen ve öğrenciler arasında bir bağlaç vardır. Bu kombinasyon öğretmenler araştırmacılar sadece can, ancak eğitim sorumluluğunun bilincinde ve sadece öğretici değil olması gerektiğini açıklar.
 • Üniversite ya da fikirlerin ne olursa olsun, aklın eleştirel egzersiz yoluyla delil arayan derin yansıması dayalı gerçek bilgiyi elde etme amacı vardır vardır onlar niyetinde ne artık moda ya hiç grupları empoze her çağda en etkili görüş.
 • Üniversite mesafe ve yakınlık ikisi için de bir görevi vardır. Bu yüzden görünüşte sosyal koşullar kopuk bir çalışmalarında, temel teorik ve genel sorunlarını araştırmak zorundadır. Ama aynı zamanda öncelikle yetkin profesyonelleri oluşumu yoluyla, hareket ettiği çevre sorunlarının çözümünde işbirliği yapmak denir, mümkün yaşayan insanlar geri kalanına bir hizmet tutumu ile çalışmak ilişkin ortak bir sürekli peşinde.
 • Üniversite edecek hep fikirleri tutarsızlık üstünde, saygı ve nezaket akademik bir atmosfer korumak. Adam adam için kutsal bir şeydir Seneca'nın sözler, zaten kimin saygı tüm çalışmalarına arka plan olarak kalmalıdır daima tanınan ve terfi ve gereken insan onurunun kavramı, ifade üniversite topluluk.

Bu özellikleri ile birlikte, kimin özel bir proje UNITE online üniversite, üniversite çalışmaları için yeni teknolojileri tutmak için. Özellikle, dahil üç metodolojik özellikler vardır. Birincisi, UNITE ulaşmak hedefliyor Etkili öğretim her öğrenci bireysel olarak odaklanmışkendi özel koşullara onların eğitim hızını uyarlama. Bu amaç, ikinci olarak, bu demektir UNITE her öğrenci öğretmen sağlar, Yüksek öğretimde öylesine sık gizli ve kitlesel üretime potansiyel problemleri, kaçınmak. Son olarak, UNITE her öğrencinin başarı ile öğretmen ve yönetim personelinin tam bağlılık sağlarBazen bir üniversite derecesi kazanmanın macerasında olağanüstü fedakarlıklar ile, gemiye kim.

Program dili:
 • Ingilizce
 • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

UNIR

UNIR Uluslararası İşletme Yüksek Lisansı'nda (IMBA), mevcut küresel ortamlarda çalışabilecek bir işletme lideri olarak eğitileceksiniz. Master'ı takip ederken, iş sorunla ... [+]

UNIR Uluslararası İşletme Yüksek Lisansı'nda (IMBA), mevcut küresel ortamlarda çalışabilecek bir işletme lideri olarak eğitileceksiniz. Master'ı takip ederken, iş sorunlarını analiz etmek, çözümler önermek ve üç çözümü başarıyla uygulamak için yönetim yeteneklerinizi geliştireceksiniz. Firmanızı geleceğe yönlendirmek ve uluslararası bir bağlamda değişimi yönetmek, modern bir girişimci olmanıza yardımcı olacaktır. IMBA, küresel pazarda ve ekonomide faaliyet gösteren şirketlerle kariyer pozisyonlarında kariyerlerini geliştirmek isteyen mezunlar ve profesyoneller hedefleyen bir Master programıdır. Öğrenciler firmanın kapsamlı bir vizyonunu elde etmek, stratejik kararlar almak ve şirketlerin farklı uluslararası pazarlarda nasıl işlediklerini anlamak için bilgi edinecek ve becerilerini geliştireceklerdir.... [-]

İspanya Logroño
Bilgi iste
Ingilizce,Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans

UNIR

UNIR Çevrimiçi Siber Güvenlik Master,% 100 online öğretime sahip ilk resmi lisansüstü olup, işletim sistemlerinde, ağlarda, uygulama yazılımlarında, web sistemlerinde ve ... [+]

UNIR İnternet Siber Güvenliğinde Master ile Bilgisayar Güvenliğinde UNIR

UNIR Çevrimiçi Siber Güvenlik Master,% 100 online öğretime sahip ilk resmi lisansüstü olup, işletim sistemlerinde, ağlarda, uygulama yazılımlarında, web sistemlerinde ve veritabanlarındaki saldırı ve tehditlere karşı temel koruma teknikleri konusunda sizi eğitmeyi amaçlamaktadır.

Computer Security'deki bu çevrimiçi Master, 1.200'den fazla öğrencinin Siber Güvenlik konusunda uzman olarak eğitildiği 12 baskıya sahiptir.

BT Güvenlik sektöründeki en avangard araçların kullanımında size rehberlik edecek bir uzman fakültesinin yardımıyla, sizi etkileyen siber saldırıların sayısını arttıran bir uzman olmak için gerekli bilgiyi edineceksiniz. organizasyonlar.... [-]

İspanya Logroño
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
UNIR

Bilgi Toplumlarında Toplumsal Müdahalede Üstün Olun, Eşitsizlik, Ayrımcılık ya da Sosyal Dışlanma Durumlarının Oluşturulabildiği Sosyal Senaryoların Analiz ve Müdahalesin ... [+]

UNIR çevrimiçi Sosyal Müdahalesinde Resmi Yüksek Lisansın 16. Tanıtımı

Bilgi Toplumlarında Toplumsal Müdahalede Üstün Olun, Eşitsizlik, Ayrımcılık ya da Sosyal Dışlanma Durumlarının Oluşturulabildiği Sosyal Senaryoların Analiz ve Müdahalesinde Uzmanlaşan Profesyonel Bir Uzman Olun.

Biz bir profil elde sağlayan spesifik ve çok disiplinli bir program tasarladık olacak onların bilgisi genişliğini vurgulamak:

antropolojiekonomipsikolojisosyolojiSosyal çalışmapedagoji

Çevrimiçi Bilgi Toplumlarında Sosyal Müdahalede Yüksek Lisans Derecesi ile Resmi Doktora Programlarına erişmek ve Kamu Yönetimi yarışmalarında ya da yüksek lisans programlarında puan almak gibi imkanlara sahip olacaksınız.... [-]

İspanya Logroño
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
UNIR

Dijital Pazarlama ve e-ticaret alanındaki çevrimiçi Master, iş dünyasına uygulanan çevrimiçi pazarlamadaki en son trendler ve şirketlerin dijitalleştirilmesi konusunda uz ... [+]

UNIR ile Dijital Pazarlama ve e-Ticaret'teki online UNIR

Dijital Pazarlama ve e-ticaret alanındaki çevrimiçi Master , iş dünyasına uygulanan çevrimiçi pazarlamadaki en son trendler ve şirketlerin dijitalleştirilmesi konusunda uzman olarak sizi eğitecek : SEO, SEM, performans, sosyal medya, e-posta, büyük veri stratejilerini öğreneceksiniz. mobil ve gelen pazarlama .

Pratik, etkileşimli içeriğe ve gerçek durumlara dayanan yenilikçi bir programdan , şirketlerin şu anda talep ettiği kapsamlı eğitimi alırsınız.

UNIR Dijital Pazarlama'da resmi Master ile karar vermeyi, fırsatları tespit etmeyi ve şirketin hedeflerini gerçekleştirmeyi amaçlayan pazarlama stratejilerini ve çevrimiçi reklamcılığı tanımlamayı öğreniyorsunuz.... [-]

İspanya Logroño
Eylül 2019
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
UNIR

Entegre Yönetim Sistemleri UNIR çevrimiçi, kalite yönetim sistemleri, çevre, iş güvenliği, sağlık ve KSS konularında koordinasyon, uygulama ve değerlendirmede ve üstün te ... [+]

Resmi Yüksek Lisansınızı Kalite, Çevre, KSS ve çevrimiçi PRL ile UNIR ile UNIR

Entegre Sistemleri Master online Yönetim UNIR kıdemli teknik PRL yanı sıra koordinasyon, uygulama ve iş ve KSS, kalite, çevre, güvenlik ve sağlık yönetim sistemlerinin değerlendirilmesi çalışma imkanı sadece bir tanesidir Seçtiğiniz uzmanlıkta.

UNIR kalite, çevre ve entegre yönetim sistemlerinde yer UNIR bu Master, ayrıca TÜV Rheinland'ın iç denetçisinin dört sertifikasını sunan tek UNIR :

Mesleki Risklerin Önlenmesi, Kalite, Çevre ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk için Entegre Yönetim Sistemlerinde Üniversite Yüksek Lisans Derecesi.İç Denetçi Sertifikası ISO 45001 ve OHSAS 18001'in yerini almıştır.İç Denetçi Kalite Yönetim Sistemleri Sertifikası ISO 9001 *.İç Denetçi Çevre Yönetim Sistemleri Sertifikası ISO 14001 *.SGE21 * standardına göre, Kurumsal Sosyal Sorumluluk için İç Denetçi Yönetim Sistemleri Sertifikası.... [-]
İspanya Logroño
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
UNIR

Eğitim Teknolojisi ve Dijital Yeterlilikler Yüksek Lisans derecesi, BİT'lerin öğrenme süreci üzerindeki etkisini bilen bir nöroteknolojiye sahip ilk resmi yüksek lisans d ... [+]

UNIR ile UNIR Uygulanan Çevrimiçi UNIR Yüksek Lisans Derecenizi Alın

Eğitim Teknolojisi ve Dijital Yeterlilikler Yüksek Lisans derecesi, BİT'lerin öğrenme süreci üzerindeki etkisini bilen bir nöroteknolojiye sahip ilk resmi yüksek lisans derecesidir. ICT'de Master, Eğitim'e uygulandığında, 21. yüzyılın dijital yeterliliklerini kazanacaksınız.

Eğitimde yeni teknolojiler ve avangard dijital kaynaklar açısından yenilikçi bir eğitim vizyonu keşfedeceksiniz, böylece öğrencileriniz etkili bir şekilde öğrenirler. Buna ek olarak, programdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak 'Öğretmenler için Programlama ve Robotik' konusunu izlemek için pratik bir robot seti "Sphero mini" alacaksınız.... [-]

İspanya Logroño
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
UNIR

UNIR Online Finansmanında Master, şirket ve bankaların hazinelerini yönetme, yatırımları analiz etme, vergi avantajlarını algılama veya riskleri önleme konusunda sorumlu ... [+]

UNIR ile Online Finansta Yüksek Lisans UNIR

UNIR Online Finansmanında Master , şirket ve bankaların hazinelerini yönetme, yatırımları analiz etme, vergi avantajlarını algılama veya riskleri önleme konusunda sorumlu yöneticilerden talep ettiği profesyonel profile ulaşmanızı sağlar.

Finansal Yönetim ve Danışmanlık'ta bu uzaktan Master , finansal yönetimdeki son trendleri bilmek için dikkatlice zenginleştirilmiş ve sürekli güncellenen bir programa sahiptir. Tüm profesörleri , sektördeki uzun deneyime ve önemli şirketlerde mevcut sorumluluklara sahip uzmanlardır.

Birinci sınıftan , iş alanınızda , büyük ve orta ölçekli şirketlerin finansal departmanlarında dünya çapında başarılı olan yönetim, süreçler, analiz ve yönetmeliklerdeki en başarılı eğilimleri uygulamak için öğreneceksiniz.... [-]

İspanya Logroño
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
UNIR

UNIR Online Şirketlerinin Hukuk Danışmanlığı Yüksek Lisansı, şirketlerce talep edilen hukuk danışmanı olmak için oldukça pratik bir eğitim ile sizi hazırlar. Prestijli hu ... [+]

Prestijli avukatlar tarafından öğretilen pratik sınıflar ile İş Hukuk Danışmanlığı online Master çalışın

UNIR Online Şirketlerinin Hukuk Danışmanlığı Yüksek Lisansı, şirketlerce talep edilen hukuk danışmanı olmak için oldukça pratik bir eğitim ile sizi hazırlar. Prestijli hukuk bürolarından avukatlar tarafından verilen gerçek pratik vakaların çözümü ile, yasal iş haberleri hakkında bilgi sahibi olacak ve iş hakkında kapsamlı bir vizyon elde edeceksiniz.

UNIR , pazarda lider firmaların ihtiyaç duyduğu kilit parça haline getirecek entegre eğitimi elde etmek için İşletme Hukuk Danışmanlığında Üniversite Yüksek Lisans Derecesi'nin küresel bir tasarımını gerçekleştirmiştir:... [-]

İspanya Logroño
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
UNIR

Liderlik ve Eğitim Merkezlerinin Yönetiminde Resmi Yüksek Lisans Derecesi% 100 çevrimiçi size okullar, okullar, enstitüler ve diğer eğitim merkezlerinden sorumlu olmak iç ... [+]

UNIR ile Çevrimiçi Eğitim Merkezleri Yönetiminde Resmi Yüksek Lisans UNIR

Liderlik ve Eğitim Merkezlerinin Yönetiminde Resmi Yüksek Lisans Derecesi % 100 çevrimiçi size okullar, okullar, enstitüler ve diğer eğitim merkezlerinden sorumlu olmak için gerekli becerileri öğretecektir. Okul topluluğunu geliştirecek başarılı önlemleri planlamayı, geliştirmeyi ve değerlendirmeyi öğreneceksiniz.

Eğitim merkezlerinin yönetimindeki bu çevrimiçi kurs, kamu, özel veya uyumlu eğitim kurumlarının yöneticileri olmak için kendilerini hazırlamak isteyen öğretim profesyonellerinin eğitimini genişletmektedir .

UNIR eğitim merkezlerinin yönetim ve yönetiminde Yüksek Lisans programı, güçlü bir pratik yönelime sahiptir . Sınıftan, eğitim merkezlerinin müdürlerinin günlük olarak karşılaştıkları sorunlar ve sorunlar ele alınmaktadır. Sınıflar, eğitim topluluklarının yönetimi ve yönetiminde uzun deneyime sahip aktif profesyoneller tarafından öğretilir.... [-]

İspanya Logroño
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
UNIR

Big Data'da Master, bir süreci izleyen, ondan ilgili bilgileri ayıklayan ve iletişim kuracak sistemler tasarlama ve uygulama yeteneğine sahip, Adecco Grouped'e istinaden ... [+]

Master'ı Büyük UNIR çevrimiçi olarak UNIR

Big Data'da Master, bir süreci izleyen, ondan ilgili bilgileri ayıklayan ve iletişim kuracak sistemler tasarlama ve uygulama yeteneğine sahip , Adecco Grouped'e istinaden 2018'de en çok talep edilen mesleklerden biri olan BIG DATA'nın bir profesyoneli olarak sizi eğitecek. özenle ve verimli bir şekilde.

Visual Analytics ve Büyük Veri'deki bu yüksek lisans derecesi, Büyük Veri ve Makine Öğreniminin en ileri teknolojilerini inceler :

Veri yakalama ve depolama: MongoDB ile yönetim ve veri işleme.Yapay Zeka Teknikleri: Kümeleme teknikleri ve yeni bilgi üretme yeteneğine sahip uzman sistemlerin tasarımı.Büyük Veri İşleme Mühendisliği (Makine Öğrenimi): Hadoop Araçları ve Veri Analizi ve R ile metin madenciliği.Görselleştirme araçları: Görselleştirmeler ve D3.js için Google Grafikler, JQuery eklentileri... [-]
İspanya Logroño
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
UNIR

UNIR Çevrimiçi İşgücü Risklerinin Önlenmesinde Master, üç olası uzmanlık UNIR üstün bir teknisyen olarak sizi hak ediyor ve 3.000'den fazla öğrencimiz gibi sizi profesyon ... [+]

Resmi Yüksek Lisans UNIR çevrimiçi olarak İş Risk Önleme (PRL) UNIR

UNIR Çevrimiçi İşgücü Risklerinin Önlenmesinde Master , üç olası uzmanlık UNIR üstün bir teknisyen olarak sizi hak ediyor ve 3.000'den fazla öğrencimiz gibi sizi profesyonel olarak ilerletmeye hazırlıyor. Ayrıca , TÜV Rheinland'dan ISO 45001: 2018 numaralı Dahili Denetçi Sertifikası'nı alacaksınız.

PRL'deki resmi yüksek lisans derecemiz, mesleğin zorluklarını başarıyla karşılamanızı sağlar:

Vaka yöntemiyle analize yaklaşıp gerçek kararlar verebileceğiniz multidisipliner yaklaşım, teknik meslek ve pratik yönlendirme.300'den fazla staj anlaşması .ERGONAUTAS'ın akademik kullanımı için PRO lisansı , mesleki ergonomide portal numarası 1 ve işlerin ergonomik değerlendirilmesi.TÜV Rheinland'ın ISO 45001: 2018 sayılı ve OHSAS 18001'in yerine geçen İş Güvenliği ve Sağlık Yönetim Sistemlerinde İç Denetçi Sertifikası.... [-]
İspanya Logroño
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
UNIR

Müzikal Araştırma ve Online Müzikoloji Yüksek Lisans ile müzik tüm alanlarında farklı eğilimleri derin ve güncel bir vizyon edineceksiniz: Müzikoloji, Kompozisyon, Sonolo ... [+]

UNIR ile çevrimiçi Müzik Araştırma ve Müzikoloji Yüksek Lisans UNIR

Müzikal Araştırma ve Online Müzikoloji Yüksek Lisans ile müzik tüm alanlarında farklı eğilimleri derin ve güncel bir vizyon edineceksiniz: Müzikoloji, Kompozisyon, Sonoloji, Yönetim ve Müzik Pedagoji .

Müzik Online'da Bu Masters okulların her tür görevler doktora araştırma ve öğretim için son araçları sunar.

Büyük profesyonel prestijli bir müzisyenler fakültesi sayesinde, müzik sanatlarının öğretilmesinin yanı sıra, ses sanatı ile ilgili puan ve dosyaların analizi için bilgisayar uygulamalarına hakim olacaksınız.

Müzikal Araştırma Master bu mesafe ile alacaksınız:... [-]

İspanya Logroño
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
UNIR

UNIR Nöropsikoloji ve Online Eğitim Resmi Master, okul performansını optimize etmek ve sınıfta tüm öğrencilerin yeteneklerini geliştirmek için öğreneceksiniz tek Master. ... [+]

Nöropsikoloji ve Eğitimde UNIR Online Master ile uzmanlaşma

UNIR Nöropsikoloji ve Online Eğitim Resmi Master, okul performansını optimize etmek ve sınıfta tüm öğrencilerin yeteneklerini geliştirmek için öğreneceksiniz tek Master .

* Danışmanlık GAD3 tarafından yapılan son araştırmaya göre (Haziran 2017)Bu Master ile öğrenme sürecinde nöropsikolojinin uygulamasını ve okuma ve yazma süreci, görsel ve işitsel beceriler ve sınıftaki yaratıcılık, yanallık, yaratıcılık gibi diğer temel unsurlar gibi temel becerilerin gelişimine katkısını keşfedeceksiniz.Pratik bir şekilde, nöroeducasyon bu Master gibi konularda giderir:Öğrencinin göz hareketleri gelişirse öğrencinin okuduğunu anlama gelişir mi?Eğitimsel nöropsikolojinin dikkat eksikliği hiperaktivite problemleri için bir yanıtı var mı?Sinir gelişimini geliştirmek için sınıfta yaratıcılık geliştirebilir miyim? Ne şekilde?Yetenek ve yüksek yetenekler tespit edilebilir mi? Bu öğrencileri doğru olarak sunmak için sınıfta hangi programlar uygulanabilir?Lateralitenin hangi faktörleri matematiği etkiler?Temel nöropsikolojik becerilerin gelişimi disleksi ve diskalikuli gibi bozuklukların iyileştirilmesine yardımcı olur mu?Bir referans fakültesi , eğitim, nöropsikoloji ve çocuk psikolojisi uzmanları tarafından yönetilen ve desteklenen Master, öğrenim, bakım, önleme, geliştirme ve özel ihtiyaçlara uygulanan eğitimsel nöropsikoloji alanında sağlam, ileri ve pratik bilgi sağlar. ÖğrencilerinNöropsikoloji ve Uzaktan Eğitim Bu resmi Master, okul performansının iyileştirilmesi ve okul başarısızlığının üstesinden gelmek ve sosyal taleplere güncellenmiş bir eğitim yanıtı sağlamak amacıyla sınıflarınızı etkili bir şekilde uyarlamanızı sağlar. Öğrencilerinizin potansiyel beyin gelişimine yönelik müdahaleleri nasıl tasarlayacağınızı bileceksiniz.Pratik bir yaklaşıma sahip bir usta, böylece sınıfınızda öğrendiklerinizi ilk günden itibaren kullanabilirsiniz.Genel bilgiKredi: 60 ECTSSüre: 1 akademik yılBaşlangıç: 6 Eylül 2018Metodoloji: Uzaktan,% 100 çevrimiçiSınavlar: Her sömestr sonunda katılımUygulamalar: Zorunlu ve yüz yüze uygulamalar sadece profesyonel seyahat programındaDoktora Erişimi: Bu resmi Yüksek Lisans, resmi doktora programlarına... [-]
İspanya Logroño
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
UNIR

Çevrimiçi Psikopotalojide UNIR Master sizi insan öğreniminde uzman bir danışmana dönüştürecektir. Kariyerinizi, çocuk ve ergenlerin eğitimsel ilerlemesini engelleyen soru ... [+]

Resmi Derecenizi, UNIR Çevrimiçi Psikopojogunda Master ile Alın

Çevrimiçi Psikopotalojide UNIR Master sizi insan öğreniminde uzman bir danışmana dönüştürecektir. Kariyerinizi, çocuk ve ergenlerin eğitimsel ilerlemesini engelleyen sorunların çözümüne ve çözümüne ya da mesleki gelişim sürecine odaklı, artan işgücü talebini içeren resmi bir eğitim ile zenginleştirebilirsiniz.

Bilginizi sınıfta pratik bir doğrudan uygulama Master ile genişletin. Bizimle 20.000'den fazla öğrenci eğitildi

Güçlü bir pratik yönelimle, Psikopyogogy'deki bu resmi yüksek lisans programının programı , sınıfta öğrenilen her şeyi , en son psikopo- pik araçlar ile birlikte uygulayabilmeniz için tasarlanmıştır.... [-]

İspanya Logroño
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
UNIR

UNIR Teknolojik Projelerinin Yönetiminde Online Master, teknoloji tabanlı projelerin yönetiminde birinci seviye yönetici olarak% 100 profesyonel yönelimle sizi UNIR . ... [+]

UNIR Teknoloji Proje Yönetiminde online Yüksek Lisans UNIR

UNIR Teknolojik Projelerinin Yönetiminde Online Master , teknoloji tabanlı projelerin yönetiminde birinci seviye yönetici olarak% 100 profesyonel yönelimle sizi UNIR .

Profesyonel kariyerinizde ilerleyin ve Teknoloji Projeleri Direktörü olun. Bu resmi yüksek lisans derecesi ile teknolojik projelerin tasarımı ve yönetimi alanında, ulusal ve uluslararası düzeyde IDI (Araştırma, Geliştirme ve İnovasyon) programları tasarlamak, yönetmek ve uygulamak için gerekli becerileri geliştirecek, kamu ya da özel sektör fonlarıyla teknoloji tabanlı projeler geliştireceksiniz.

Yönetimsel becerilerde ve tasarım ve proje yönetimi ile ilgili metodolojiler ve kavramlar hakkında bilgi edineceksiniz. Ayrıca, bu yüksek lisans derecesinde yönetim ve online proje yönetiminde stajlarınız ve bir Master projeniz olacaktır.... [-]

İspanya Logroño
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
UNIR

UNIR Online Yazılım Mühendisliği Yüksek Lisans, BT uzmanlarının eğitimini tamamlamak ve web ortamları, Bilgi Güvenliği ve Yazılım Mühendisliği hakkında bilgi ile donatmay ... [+]

Master'ınızı Yazılım Mühendisliği üzerinden çevrimiçi yapın ve UNIR resmi derecenizi UNIR

UNIR Online Yazılım Mühendisliği Yüksek Lisans , BT uzmanlarının eğitimini tamamlamak ve web ortamları, Bilgi Güvenliği ve Yazılım Mühendisliği hakkında bilgi ile donatmayı amaçlamaktadır.

Bu resmi lisansüstü ders, uygulamadan tasarım aşamasına ve yazılım stratejisinin yönetimine kadar uzanan projelere yön veren özel ve çok yetenekli profiller gerektiren, giderek karmaşıklaşan Bilgi Teknolojileri (BT) Endüstrisine bir cevap olarak doğmuştur. şirketi.

Yazılım Mühendisliği ve Bilgisayar Sistemleri Yüksek Lisans Derecesi ile gerekli becerileri kazanacaksınız:... [-]

İspanya Logroño
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
UNIR

İnsan Kaynaklarında (İK) UNIR Master, Dijital Çağın ve küresel ve çoğul çevrenin kuruluşlarda insan sermayesi ve yetenek yönetimi gerektirdiği bilgisinin en ön saflarında ... [+]

UNIR ile online olarak İnsan Kaynakları (İK) Master UNIR

İnsan Kaynaklarında (İK) UNIR Master , Dijital Çağın ve küresel ve çoğul çevrenin kuruluşlarda insan sermayesi ve yetenek yönetimi gerektirdiği bilgisinin en ön saflarında yer almaktadır .

Konuların içeriği, pazarın en son taleplerine göre düzenli olarak gözden geçirilmekte ve periyodik olarak güncellenmektedir. Çalışanın yeni rolleri, Linkedin ve diğer sosyal ağların etkin kullanımı, uzlaşma zorlukları ya da değişim ve çeşitlilik yönetimi, bu usta öğreneceğiniz bilginin sadece birer örneği.

Stratejik ve pratik bir vizyonla, UNIR Yönetim ve İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisansı , en iyi yetenekleri çekmek ve elde tutmak için verilerin seçimini ve akıllı kullanımını mümkün kılan ve bunları amaçlarıyla uyumlu hale getiren araçlar gibi en modern araçları nasıl kullanacaklarını öğretir. şirket... [-]

İspanya Logroño
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
UNIR

UNIR tarafından Orta Öğretim Öğretmenliği Eğitimi alanında 11.000'den fazla öğrenci Yüksek Lisans diplomasını aldı. Bu resmi çevrimiçi Yüksek Lisans derecesi, çalışmaları ... [+]

Master'ınızı UNIR ile çevrimiçi olarak İkincil Öğretmenler (eski CAP) üzerinden UNIR

UNIR tarafından Orta Öğretim Öğretmenliği Eğitimi alanında 11.000'den fazla öğrenci Yüksek Lisans diplomasını aldı . Bu resmi çevrimiçi Yüksek Lisans derecesi, çalışmalarını oryantasyon ve öğretim alanlarında geliştirebilecek profesyonelleri eğitme misyonuna sahiptir.

UNIR size sunduğu 12 uzmanlıktan birini seçin ve Ortaokul Öğretmenleri için bu çevrimiçi CAP Master ile öğretmen olun. Mesleğinizin özel kullanımı için gerekli olan becerileri edinir, kişiselleştirilmiş eğitime öğretici işlevle ve sürekli olarak metodolojik yenilik arayışında bulunur.Genel bilgiKredi: 60Süre: 1 akademik yılBaşlangıç: 6 Eylül 2018Metodoloji: Uzaktan,% 100 çevrimiçiUygulamalar: 27 Aralık tarihli ORDER ECI / 3858/2007 uyarınca, Yüksek Lisans eğitim derecesi, Yüksek Lisans çalışılan uzmanlık alanında bir Practicum içerir. Bu Uygulamanın, bu uygulamaların Yüksek Lisans Raporunda belirlenen kredilere göre geliştirildiği eğitim merkezinde yüz karakterleri vardır.Doktora Erişimi: Bu resmi Yüksek Lisans, resmi doktora programlarına dahil edilmesini sağlar.müfredat... [-]
İspanya Logroño
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
UNIR

Özel Eğitim Çevrimiçi resmi Yüksek Lisans, size özel eğitim ihtiyaçları (SEN) ile öğrencilerin özel taleplerine etkili bir şekilde cevap vermek için gereken eğitim, becer ... [+]

UNIR ile online olarak Özel Eğitimde Resmi Yüksek UNIR

Özel Eğitim Çevrimiçi resmi Yüksek Lisans, size özel eğitim ihtiyaçları (SEN) ile öğrencilerin özel taleplerine etkili bir şekilde cevap vermek için gereken eğitim, beceri ve yetkinlikleri sağlayacaktır.

Özel Eğitim Online'da Master ile sadece SEN'in tüm türlerini bilmezsiniz, aynı zamanda tüm eğitim aşamalarında öğrencilerinizin olası engellerini teşhis etmeyi , tespit etmeyi ve bunlara müdahale etmeyi öğreneceksiniz.

Bir öğretmen olarak, öğrenciyi değerlendirmek, sınıftaki durumlarını değerlendirmek, ritimlerine saygı duymak ve öğrenme stilini tasarlamak ve onlara özel ve etkili müfredat uyarlamaları uygulamak için gerekli nitelikleri edineceksiniz. Bu eğitim kamu, özel ve özel okullarda çeşitliliğe dikkat çekmeyi amaçlamaktadır.... [-]

İspanya Logroño
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Universidad Internacional de La Rioja (UNIR)
Address
Avenida de la Paz, 137 Logroño
26004 Logroño, La Rioja, İspanya
web sitesi
Telefon
+34 941 209 743