Universidad Europea - Programas Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Misyon

Öğrencilerimize kapsamlı bir eğitim, küresel bir dünyanın ihtiyaçlarına cevap vermeye hazır olan liderleri ve profesyonelleri, girişimci ruhu ve sosyal bağlılığıyla mesleklerinde ve sosyal ilerlemelerinde değer katmak. Uygulamalı araştırma yoluyla bilgi üretmek ve aktarmak, aynı şekilde ilerlemeye ve kendimizi teknik ve entelektüel gelişimin en ileri noktasına yerleştirmeye katkıda bulunmak.

Vizyon

Universidad Europea'da akademik mükemmeliyetin stratejik sütunlarımızdan biri olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle, eğitsel modelimiz, bireyin bütünsel öğrenimine dayanarak Avrupa Yüksek Öğretim Alanı'nın ilkelerini benimsemiştir. Bu modelde profesör, öğrencilerini üniversite hayatları boyunca destekleyen bir danışman ve bir danışmandır. Öte yandan, öğrenci, şu anda toplumun talep ettiği bilgiyi, yetenekleri, becerileri ve değerleri geliştirerek kendi eğitsel yolculuklarını haritalandırıyor.

Değerler

  • İşbirlikçi: Girişimci ruhumuz için birbirinden ayrılan onay mühürünü taşıyoruz: kararlı ve cesuruz, öğrenciyi ön plana koyuyoruz. Kurumumuzda en iyi uygulamaları hayata geçirmek için işbirliği yapar ve birlikte çalışırız.
  • Uluslararası: Laureate Network'ün üyeleri olarak, güçlü yerel kökleri korurken küresel bir meslek ve kapsamımız var. Yerel eğitimi desteklemek ve güçlendirmek için uluslararası kaynaklar sunuyoruz. Laureate Ağı'nın büyüklüğü ve etkisi, profesyonellerimize ve öğrencilere mükemmel fırsatlar sunmamızı sağlar. Çeşitliliğe değer veren ve tüm kültürel bakış açılarına ve özelliklerine saygılı, çok kültürlü bir organizasyonuz.
  • Analitik: Performansımızı geliştirmek için bilgi ve bilgimizi sürekli olarak artırmak için titiz bir öz değerlendirme süreci uyguluyoruz. Veri analizine dayanan bu refleks yaklaşım, bizi diğer kurumlardan ayırıyor.
  • Güvenilir: “Burada iyi” olmak istiyorsak, öğrencilerimizin ve ailelerinin, işverenlerin ve faaliyet gösterdiğimiz toplulukların güvenini kazanmalıyız. Kuruluşumuzun tüm seviyeleri en yüksek taleplere tabidir; Dürüstlükle çalışırız ve eylemlerimiz için tüm sorumluluğu üstleniriz.
  • Audacious: Biz girişimcileriz; Kararlı ve refleksli planlamaya karar verirken aynı zamanda cesur olmak için çalışıyoruz ve hesaplanmış riskleri almaya istekliyiz. Öğrencilerin deneyimlerini zenginleştirmek için fırsatları değerlendirmek ve olumlu değişiklikler yapmak için hızlıyız. Sınırsız öğrenmeyi geliştirmek ve geleneksel eğitim modelini dönüştürmek için yeni yollar arıyoruz. Yenilikçi bir zihniyetimiz var ve üniversite topluluğunun üyelerine statükoya meydan okuma şansı veriyoruz. Eğitim ve iş dünyasına yaratıcı yaklaşımlar uyguluyoruz. Yeni yaklaşımları, yeni teknolojileri, yeni iş modellerini ve yeni teorileri keşfetmekten asla vazgeçmiyoruz. Lideriz, takipçiler değiliz.
  • Sorumlu: Öğrencilerimizin sonuçlarının sorumluluğunu üstlenmek, eğitim alanındaki devrimimizin temel taşıdır. Programlarımızı kendi ihtiyaçlarına göre uyarlamak için öğrenciler ve işverenlere odaklanıyoruz. İşgücü piyasasına katılan öğrencilerimizin olumlu bir sosyal etki yaratması için yüksek oranda rehabilite, mezuniyet ve istihdam edilebilirlik sağlamak için çalışıyoruz.

Konumlar

Villaviciosa de Odón

Address
Calle Tajo,s/n
28670 Villaviciosa de Odón, Madrid bölgesi, İspanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin