Resmi açıklamayı okuyun

Misyon

Öğrencilerimize kapsamlı bir eğitim, küresel bir dünyanın ihtiyaçlarına cevap vermeye hazır olan liderleri ve profesyonelleri, girişimci ruhu ve sosyal bağlılığıyla mesleklerinde ve sosyal ilerlemelerinde değer katmak. Uygulamalı araştırma yoluyla bilgi üretmek ve aktarmak, aynı şekilde ilerlemeye ve kendimizi teknik ve entelektüel gelişimin en ileri noktasına yerleştirmeye katkıda bulunmak.

Vizyon

Universidad Europea'da akademik mükemmeliyetin stratejik sütunlarımızdan biri olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle, eğitsel modelimiz, bireyin bütünsel öğrenimine dayanarak Avrupa Yüksek Öğretim Alanı'nın ilkelerini benimsemiştir. Bu modelde profesör, öğrencilerini üniversite hayatları boyunca destekleyen bir danışman ve bir danışmandır. Öte yandan, öğrenci, şu anda toplumun talep ettiği bilgiyi, yetenekleri, becerileri ve değerleri geliştirerek kendi eğitsel yolculuklarını haritalandırıyor.

Değerler

  • İşbirlikçi: Girişimci ruhumuz için birbirinden ayrılan onay mühürünü taşıyoruz: kararlı ve cesuruz, öğrenciyi ön plana koyuyoruz. Kurumumuzda en iyi uygulamaları hayata geçirmek için işbirliği yapar ve birlikte çalışırız.
  • Uluslararası: Laureate Network'ün üyeleri olarak, güçlü yerel kökleri korurken küresel bir meslek ve kapsamımız var. Yerel eğitimi desteklemek ve güçlendirmek için uluslararası kaynaklar sunuyoruz. Laureate Ağı'nın büyüklüğü ve etkisi, profesyonellerimize ve öğrencilere mükemmel fırsatlar sunmamızı sağlar. Çeşitliliğe değer veren ve tüm kültürel bakış açılarına ve özelliklerine saygılı, çok kültürlü bir organizasyonuz.
  • Analitik: Performansımızı geliştirmek için bilgi ve bilgimizi sürekli olarak artırmak için titiz bir öz değerlendirme süreci uyguluyoruz. Veri analizine dayanan bu refleks yaklaşım, bizi diğer kurumlardan ayırıyor.
  • Güvenilir: “Burada iyi” olmak istiyorsak, öğrencilerimizin ve ailelerinin, işverenlerin ve faaliyet gösterdiğimiz toplulukların güvenini kazanmalıyız. Kuruluşumuzun tüm seviyeleri en yüksek taleplere tabidir; Dürüstlükle çalışırız ve eylemlerimiz için tüm sorumluluğu üstleniriz.
  • Audacious: Biz girişimcileriz; Kararlı ve refleksli planlamaya karar verirken aynı zamanda cesur olmak için çalışıyoruz ve hesaplanmış riskleri almaya istekliyiz. Öğrencilerin deneyimlerini zenginleştirmek için fırsatları değerlendirmek ve olumlu değişiklikler yapmak için hızlıyız. Sınırsız öğrenmeyi geliştirmek ve geleneksel eğitim modelini dönüştürmek için yeni yollar arıyoruz. Yenilikçi bir zihniyetimiz var ve üniversite topluluğunun üyelerine statükoya meydan okuma şansı veriyoruz. Eğitim ve iş dünyasına yaratıcı yaklaşımlar uyguluyoruz. Yeni yaklaşımları, yeni teknolojileri, yeni iş modellerini ve yeni teorileri keşfetmekten asla vazgeçmiyoruz. Lideriz, takipçiler değiliz.
  • Sorumlu: Öğrencilerimizin sonuçlarının sorumluluğunu üstlenmek, eğitim alanındaki devrimimizin temel taşıdır. Programlarımızı kendi ihtiyaçlarına göre uyarlamak için öğrenciler ve işverenlere odaklanıyoruz. İşgücü piyasasına katılan öğrencilerimizin olumlu bir sosyal etki yaratması için yüksek oranda rehabilite, mezuniyet ve istihdam edilebilirlik sağlamak için çalışıyoruz.
Program dili:
Ingilizce
Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Universidad Europea - Programas Online

Kendinizi uzman profesyoneller için yoğun bir talep ile şekillendirin ve kendinizi Endüstriyel Hijyen, İş Güvenliği ve Ergonomi ve Psikososyoloji olmak üzere üç uzmanlıkl ... [+]

Kendinizi uzman profesyoneller için yoğun bir talep ile şekillendirin ve kendinizi Endüstriyel Hijyen, İş Güvenliği ve Ergonomi ve Psikososyoloji olmak üzere üç uzmanlıkla belgelendirin.

Mesleki Risk Önleme Yüksek Lisans Derecesi , teknik, organizasyonel ve yönetim becerileri ile sizi eğitir ve ulusal ve uluslararası düzeyde risk önleme konusunda Kıdemli Teknisyen olarak işlevlerini etkili bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Endüstriyel Hijyen, İş Güvenliği ve Ergonomi ve Psikososyoloji uzmanlık alanlarının risk önleme ve Mesleki Tıbbı (sadece doktorlar) için sertifikalarını alacaksınız.Bu ustanın etkin bir karakteri var ve bir Önleme Teknisyeni olarak çalışabilirsiniz.Avrupa Yüksek Öğretim Alanı (EHEA) tarafından kabul edilen ve uluslararası kabul görmüş resmi nitelikler.Fakülte, tanınmış kişilerden ve uzman öğretmenlerden aktif profesyonellerden oluşur.Sektörün gereksinimlerine uyarlanmış özel ve güncel içerik.Dinamik, görsel ve çok erişilebilir bir formatta öğrenmeniz için çok çeşitli içerik, kaynak ve araçlara sahip olacaksınız.Teorik ve pratik eğitim, Avrupa Üniversitesinin metodolojisini yaparak öğrenmeyi takip ederek, çalışmalarınızın profesyonel ve kişisel yaşamınızla tam bir uyumluluğunu sağlayan basit ve esnek bir teknolojik ortamda uygulanmaktadır.Yüksek lisans süresince size eşlik edecek kişisel bir akıl hocanız olacak.Sacyr, Ferrovial, Acciona ve diğerlerinin yanı sıra bu sektördeki ana şirketlerin anlaşması ve işbirliği var.Yeni giriş öğrenci profili... [-]
İspanya Villaviciosa de Odón
Bilgi iste
Ispanyolca
10 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Universidad Europea - Programas Online

Kanarya Adaları, ulusların ve şirketlerin kirlilikle mücadele, sera gazı emisyonu ve fosil yakıtların kullanımını azaltma hedeflerini giderek daha fazla dikkate alma eğil ... [+]

Avrupa Kanarya Adaları Üniversitesinin Yenilenebilir Enerjileri'nde Üniversite Yüksek Lisans Derecesi , ulusların ve şirketlerin kirliliğe karşı mücadelenin, sera gazı salınımının ve kullanımının azaltılmasının amacının giderek daha fazla farkında olma eğilimine tepki vermektedir. fosil kaynaklı yakıtlar. Hazır, esnek ve çok yönlü profesyonelleri gerektiren büyüyen bir sektör.

Avrupa Üniversitesi bu Üstadı tarafından farklılaştırılmıştır:

Profesyonel sektör ve ağ ağınız ile doğrudan temas kurmak için küçük gruplar düzenliyoruz.Yenilenebilir enerji tesislerine teknik ziyaretleriniz olacak, böylece sınıfta öğrendiklerinizi nasıl uygulamaya koyduğunuzu kontrol edebilirsiniz.Rüzgar gücü için WASP gibi projelerin geliştirilmesi için güncel bilgisayar araçlarını kullanacaksınız.Neden ABYenilikçi öğrenme modeliSınıfta teknoloji. HazırızUluslararasılık.Katı profesyonel yörüngeye sahip aktif öğretmenler.giriş... [-]
İspanya Villaviciosa de Odón
Bilgi iste
Ispanyolca
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Universidad Europea - Programas Online

"Sıralaması 250 en iyi ustalara göre şehircilik alanında en iyi MBA. İnşaat sektörünün özelliklerine uygulanan MBA programlarının özel bilgilerini edineceğiniz tek r ... [+]

"Sıralaması 250 en iyi ustalara göre şehircilik alanında en iyi MBA. İnşaat sektörünün özelliklerine uygulanan MBA programlarının özel bilgilerini edineceğiniz tek resmi yüksek lisans derecesi.

tanımBina Yönetimi ve İnşaat Yüksek Lisans Derecesi - MBA İnşaat Yönetimi Çevrimiçi size şirketlerin yöneten ve inşaat yapan şirketlerin yönetim sorumlulukları üstlenmeye istekli , şu anda şirketler, profesyonel yapar.Planlama, teknik ve yönetici projeleri, inşaat, olay yönetimi, rehabilitasyon ve inşaatı içeren bina döngüsünün tüm aşamalarını üstlenebileceksiniz .Projelerin hazırlanması ve ulusal ve uluslararası düzeyde işlerin yönetimi için özel know-how eğitimi.İnşaat ve inşaat sektörüne adanmış şirketlerin yönetimi, stratejileri ve araçları hakkında derinlemesine bilgi sahibi olacaksınız.Manastır, Sacyr, Ferrovial, Acciona gibi sektörün önde gelen şirketlerinin saygın prestijli ve en üst düzey ulusal ve uluslararası yöneticilerinden oluşmaktadır .ACP'nin Teknik Bina Danışmanı olarak profesyonel sertifikasyona erişim içerir.Teorik ve pratik eğitim, Avrupa Üniversitesinin metodolojisini yaparak öğrenmeyi takip ederek , çalışmalarınızın profesyonel ve kişisel yaşamınızla tam bir uyumluluğunu sağlayan basit ve esnek bir teknolojik ortamda uygulanmaktadır.Yüksek lisans süresince size eşlik edecek kişisel bir akıl hocanız olacak.titrasyon... [-]
İspanya Villaviciosa de Odón
Bilgi iste
Ispanyolca
10 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Universidad Europea - Programas Online

Üniversite eğitiminin zorluklarıyla yüzleşmeye hazırlanın ve didaktik-pedagojik, araştırma, yenilik ve teknoloji alanlarının kullanımını bilin. ... [+]

Üniversite eğitiminin zorluklarıyla yüzleşmeye hazırlanın ve didaktik-pedagojik, araştırma, yenilik ve teknoloji alanlarının kullanımını bilin.

tanım

Online Üniversite Eğitiminde Yüksek Lisans Derecesi, hem ulusal hem de uluslararası düzeyde öğretmenlik yapmanıza olanak tanır. Ayrıca araştırmacısı sayesinde eğitim sektöründe araştırmalar hazırlar .

Avrupa düzeyinde tanınan yeterlilik, üniversite sektöründe yüksek kalite ve özgüllük ile.

Didaktik pedagojik üniversite yönetimi , araştırma, yenilik ve teknolojilerin kullanımı alanlarında uygulanan bilgi ile talep edilen güncel ve küresel üniversite profesörü olmak için gerekli becerileri kazanacaksınız .... [-]

İspanya Villaviciosa de Odón
Eylül 2019
Ispanyolca
15 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku