Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Zigurat eşsiz ve yıkıcı bir Business School olarak seçkin

 • Biz Kimiz?

Zigurat, Yenilik ve Teknoloji odaklı bir Küresel İşletme Okulu'dur. Ustalar, kurumsal eğitim ve etkinlikler dahil, profesyonellere ve iş ihtiyaçlarına göre hazırlanmış çeşitli programlar sunuyoruz. Zigurat'ın programları dinamiktir ve fakülte kurulunun dijital endüstri lideri olan deneyim ve bilgi payına dayanmaktadır. Eğitim sektörünü değiştirmek isteyen çok kültürlü ve yetenekli bir ekip tarafından yönlendiriliyor, yıkıcı eğitim ve dijital dönüşümle toplumun gelişmesine katkıda bulunuyor.

 • Nereden geliyoruz?

Zigurat Global Institute of Technology İnşaat, Mimarlık ve Mühendislik alanlarında 16 yıllık deneyim eğitimi uzmanlarına sahip, köklü bir eğitim kurumudur. İşletme Okulu, Zigurat'ın dijital dönüşümde yer almak isteyen işletmelere ve profesyonellere eğitim sağlama konusundaki tecrübesi ve tutkusundan yola çıkarak, diğer Sanayiler ve kuruluşların düzeylerine odaklanarak daha geniş bir usta ve program sunmamıza izin verdi.

Vizyon

Sürekli gelişen bir inovasyon için küresel bir referans olmak, benzersiz ve yıkıcı bir Business School of eğitim mükemmellik olarak ayırt.

Değerler

Teknolojik ve yenilikçi ortamların ihtiyaçlarına göre uyarlanmış kaliteli eğitime inanıyoruz. Programlarımız gelecekteki liderlerin daha iyi bir toplum için gerekli değişiklikleri yürütebilmesi için tasarlanmıştır.

 • global

Katılımcılarımızın çeşitliliğinden programın öğretim görevlilerine ve içeriğine kadar Zigurat her yönüyle küresel bir yaklaşıma sahiptir. Çok çeşitli sektörler ve katılımcılarımız için doğru programı oluşturma olanaklarından dolayı, dünyanın her yerinden profesyoneller programlarımıza katılıyor.

 • yenilik

Temel hedefimiz yenilikçi metodolojiler ve endüstri uygulamalarında ön planda olmaktır. Fakülte kurulumuzun üyeleri tecrübeli profesyoneller ve büyük başarılar elde ettiler. Paylaştığı içerik ve bilgi alakalı ve günceldir. Kapsamlı pazar araştırması ve günlük çalışan profesyonel uygulamaların sürekli geliştirilmesinden dolayı bu nasıl mümkün olabilir?

 • Ağ topluluğu

Topluluk olarak neyin inşa edilebileceğini değerlendiriyoruz ve tüm katılımcıların, profesörlerin ve mezunların tam potansiyele ulaşabilecekleri bir ortam yaratarak hedeflediğimiz şey bu. Tüm taraflarca, sinerjilerin gerçekleşmesini sağlayan bir ağ şeklinde destek ve tavsiye verilmektedir. Kültürümüz, yeni bir dijital geleceğe öncülük etmek amacıyla ortak bir hedef olan çeşitli profillerdeki bireylerin, bir kuruluş içindeki seviyelerin işbirliğiyle ayırt edilir.

 • taahhüt

Zigurat ekibi, gelecekteki endüstri liderleri olabilmeleri için sonuçların yol açtığı sürükleyici bir metodoloji ile katılımcılarla bilgiyi paylaşan deneyime sahip endüstri uzmanları, etkileyiciler ve liderlerden oluşmaktadır. İşletme okulu, eğitim mükemmelliği ile geliştirilmiş profesyonel gelişim için kaynaklar sağlayarak öğrencilerle etkileşime girer.

 • Dinamik eğitim

Zigurat'ın ustaları, global ve gerçek bir deneyim sağlayan ve katılımcının aktif ve motive kalmasına açıkça katkıda bulunan yüksek düzeyde etkileşim düzeyine sahiptir. Bu ustaların farklı değerlerinden bazıları, gerçek projelerin yürütülmesi, rol oynama, topluluklar, forumlar, multimedya ve etkileşimli kaynaklar ile bireyselleştirilmiş ders ve takiptir.

Gezegenimizle ilgilenmek

Her türlü faaliyetin ekonomik, sosyal ve çevresel sürdürülebilirliği konusunda kararlıyız ve küresel olarak gelişmeyi zorunlu kılıyoruz. Zigurat sürdürülebilir projeleri teşvik eder ve bir hizmetin veya bir ürünün sağlayabileceği sonuçların değiştirilmesinde yer alan işletmelerle işbirliği yapar. WATTIA, desteklediğimiz ve işbirliği yaptığımız bir iştir. İçerdikleri projeler, kendi kendine yetecek enerji sağlama gibi sürdürülebilir bir nitelikte ve çevre koruma konusundaki endişelerimizle uyumlu.

metodoloji

Zigurat, sizi en son araçlar ve yeniliklerle güncel tutmak için benzersiz bir metodoloji tasarladı.

Taahhüdümüz, öğrencilerimize küresel pazarlara ve inovasyon yeteneklerine eksiksiz bir bakış açısı kazandırmak için, sadece geniş mesleki tecrübeyi paylaşmak değil, aynı zamanda olağanüstü pedagojik mükemmelliği nasıl yaklaştığımızı ve onu nasıl aşacağımızı da paylaşmaktır.

Çeşitli sektörlerdeki Uluslararası Endüstri liderleri fakülte kurulu, sunduğumuz içeriği sürekli güncelleyerek, öğretim metodolojimizi eşsiz kılan şeydir. İnovasyon ve teknolojideki kilit rakamların rehberliğinde son bir bireysel proje, mevcut işinize yeni çözümler tamamlamanıza ve uygulamanıza veya yeni projeler geliştirmenize izin verecektir. Ayrıca fikir alışverişinde bulunarak ve diğer katılımcılarla ve profesörlerle sinerjiler yaratarak işbirlikçi bir ortama katılma fırsatınız olacaktır.

Tuval LMS

Dünya çapında nº1 çevrimiçi platform, öğrenmeyi kolaylaştıran platform.

 • Sanal Kampüs

Öğrenme deneyimini güçlendiren ve basitleştiren modern araçlar ve kaynaklar

 • teknoloji

Açık, kullanımı kolay, bulut tabanlı bir öğrenme yönetim sistemi ve Amazon web servisine ev sahipliği yaptı

 • Her zaman

Diğer LMS'ler gibi güvenli ve düşük riskli çünkü yerel bulut sürüm yok, yükseltme yok, indirme yok ve geçiş yok demektir

Campus Canvas LMS platform düzeni

Sosyal taahhüt

Zigurat, mesleki deneyim, finansal ihtiyaçlar ve eğitime uluslararası erişim temelinde kariyer odaklı hibeler sağlamayı taahhüt eder. Yüksek lisans programlarına kayıt olma yeteneğinin dahil olduğu zorlukların farkında olarak, aşağıdaki profillere uyan katılımcılara hibe sunuyoruz:

 • Girişimcilik Hibe

Girişimciliğe, yeni iş projelerine veya uzmanlıklara ilişkin olumlu bir itici güç gösterebilecek profesyoneller ve işletmelere hibe olarak maddi destek verilecektir. Tekliflerin bir değerlendirmesi, onayın sonucunu belirleyen uluslararası bir komite tarafından yapılacaktır.

 • Gelişmekte Olan Ülkelere Hibe

Zigurat, uluslararası çeşitliliği garanti ederken, dünya standartlarında eğitime eşit erişim sağlama konusunda sosyal sorumluluğa sahiptir. Gelişmekte olan ülkelerden finansal sınırlamalar yaşayan ve ileri eğitime devam edemeyen profesyonellere hibeler sunuyoruz. Hibelerin dağılımı, ülkelere göre, programların basımları ve doğru profil, kimin seçileceğini seçmemizi sağlar.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Global MBA

Zigurat Global Institute of Technology

Digital Business Global MBA, teknolojik ve karar alma becerilerini geliştirmek ve küresel pazardaki rekabet edebilirliklerini artırmak için farklı bir değer eklemek istey ... [+]

Endüstriyi Parçalamak

Digital Business Global MBA, teknolojik ve karar alma becerilerini geliştirmek ve küresel pazardaki rekabet edebilirliklerini artırmak için farklı bir değer eklemek isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır.

Digital Business Global MBA programının temel amacı, dijital ortamda kuruluşunuzun performans şeklini nasıl yeniden tanımlayacağınız konusunda size rehberlik etmektir. Pazarlama, Satış, Satın Alma, Lojistik, İnsan Kaynakları ve diğer bölümler dahil olmak üzere, dijital dönüşümün bir kuruluşun tüm düzeyleri ve bölümleri üzerinde nasıl olumlu bir etkisi olacağına odaklanacağız. Programı tamamlayarak, katılımcılar yenilikçi metodolojiyi ve dijital araçların bir şirketin stratejilerini ve süreçlerini nasıl geliştirebileceğini daha iyi anlayacaklardır. Nihai proje var olan bir şirketin tam Dijital Dönüşümüne odaklanmıştır... [-]

İspanya Barselona
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans

Zigurat Global Institute of Technology

Master, bize sunduğu tüm yenilikleri uygulayarak sürdürülebilirlik ve enerji verimliliğini göz önünde bulundurarak, bina projeleri ve endüstriyel projelerin tasarımında ç ... [+]

Master, bize sunduğu tüm yenilikleri uygulayarak sürdürülebilirlik ve enerji verimliliğini göz önünde bulundurarak, bina projeleri ve endüstriyel projelerin tasarımında çok önemli bir konu olan klima (HVAC) alanında geniş bir uzmanlık kazanmak üzere tasarlanmıştır. piyasa ve mevcut düzenlemeler.

HVAC Mühendisi, gelişen profilde uzmanlaşmak

Sektördeki büyük şirketlerde, konut, ticari ve endüstriyel bina projelerinde sürdürülebilir HVAC çözümlerini uygulayabilen, termal şartlandırmaya ve bu kaynakların etkin yönetimine yanıt verebilecek uzmanlara artan talep.

Profesyonel Projeksiyon

Master, profesyonelleri hem yeni hem de rehabilitasyonlu binalarda hem konut hem de ticari binaları ve endüstriyel binaları enerjik olarak optimize etmeye hazırlayacak sağlam ve yenilikçi bilgilerle donatır.... [-]

İspanya Barselona
Eylül 2020
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Zigurat Global Institute of Technology

Global BIM Yönetimi Konusunda Master derecesi gerçek bir deneyim sunar ve öğrencilerin küresel bir vizyon kazanmalarına yardımcı olur. Program farklı coğrafi bölgelerdeki ... [+]

genel bakış

Global BIM Yönetimi Konusunda Master derecesi gerçek bir deneyim sunar ve öğrencilerin küresel bir vizyon kazanmalarına yardımcı olur. Program farklı coğrafi bölgelerdeki meslektaşlarla ortaklaşa çalışmayı teşvik ediyor - 5 ile 6 arasındaki her bir proje grubu, BIM sunucusu ve Proje Yönetimi platformu üzerinden ortaklaşa çalışacak, genel deneyimi bu şekilde zenginleştirecek ve giderek daha rekabetçi bir küresel pazarda mesleki gelişimi teşvik edecek.

Nº 1 dünyada BIM Manager programını tavsiye etti.

Bu Yüksek Lisans, BIM Yönetimi'nde, her yıl 600'den fazla profesyonelin eğitildiği sektördeki en gelişmiş ve yenilikçi akademik programa sahiptir. Program, AEC endüstrisinin yirmiden fazla sektöründen profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Akademik yapısı, öğrencilere BIM uygulamasında bir sonraki liderleri yetiştirmek için gerekli olan metodolojiyi, araçları ve yetkinlikleri sunar ve paradigma değişikliği getirmeye yardımcı olacak farklı profiller hazırlar: BIM Yöneticileri, Uygulayıcıları ve Danışmanları. ... [-]

İspanya Barselona
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Zigurat Global Institute of Technology

Master, katılımcıya farklı kentsel bağlamlarda ortaya çıkan teknolojik araçları göz önünde bulundurarak, çok disiplinli bir yaklaşımı sağlamak için Akıllı Şehir kavramı ç ... [+]

Master, katılımcıya farklı kentsel bağlamlarda ortaya çıkan teknolojik araçları göz önünde bulundurarak, çok disiplinli bir yaklaşımı sağlamak için Akıllı Şehir kavramı çerçevesinde tasarlanmıştır.

Akıllı şehirler, akıllı ve sürdürülebilir bir yaklaşımla bir şehrin tüm girişimleri ve projelerine uyum sağlamak amacıyla Akıllı Şehirler departmanlarına liderlik edecek Akıllı Şehir Yöneticisi olmaları için eğitim veriyoruz.

Günümüzde dünya nüfusunun% 55'i kentsel alanlarda yaşamaktadır ve 2050 yılına kadar bu rakamın% 68'e kadar artacağı öngörülmektedir.

Bu bağlamda, kentlerin sürdürülebilir kalkınması hiç olmadığı kadar alakalı. Yeni kentsel modeller, vatandaşlar ve gezegen ile daha saygılı ve hassas bir bakış açısıyla tasarlanmalı.... [-]

İspanya Barselona
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Zigurat Global Institute of Technology

Yapı Bilgisi Konusunda Master Referans, bir projenin yaşam döngüsü boyunca bilgi yönetimi ve dokümantasyon için pazardaki lider BIM araçlarının etki alanını temel alır. A ... [+]

Wiki hakkında

Yapı Bilgisi Konusunda Master Referans, bir projenin yaşam döngüsü boyunca bilgi yönetimi ve dokümantasyon için pazardaki lider BIM araçlarının etki alanını temel alır. Ayrıca, BIM metodolojisinin modelleme, koordinasyon, birlikte çalışabilirlik, uygulama ve yönetimi gibi büyük, orta ve küçük inşaat projelerinde de becerileri kazanılmıştır.

Projelerin güvenliği, hızı, kriterleri ve karlılığı.

BIM'deki uzmanlık çevrimiçidir ve dünyanın her yerinde bulunan Portekizce konuşmacılara odaklanır, böylece ulusal ve uluslararası düzeydeki öğretmenler ve profesyoneller arasında deneyim alışverişi ve ağ iletişimi sağlar. Ek olarak, e-öğrenme metodolojisi öğrencilerin dersleri daha esnek bir şekilde almasına ve eğitimi kişisel rutinlerine ve profesyonel yaşamlarına göre ayarlamasına izin verir.... [-]

İspanya Barselona
Bilgi iste
Portekizce
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Zigurat Global Institute of Technology

Bu Yüksek Lisans, bina ve altyapı projelerinin tasarım, uygulama ve bakımının en ilgili yönlerini göstermek için tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Sürdürülebilirlik, yeni ... [+]

genel bakış

Bu Yüksek Lisans, bina ve altyapı projelerinin tasarım, uygulama ve bakımının en ilgili yönlerini göstermek için tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Sürdürülebilirlik, yeni teknolojiler ve yönetim odaklı, sektörden gerçek profesyonellerin ve şirketlerin durumları sunulmaktadır.

Yapısal Projelerdeki Global Ustalar, becerikli bir Yapısal Proje Yöneticisi olarak büyümenize yardımcı olacak sağlam uluslararası eğitim vermektedir.

Teknolojik araçlar ve modern yönetim prosedürleri kullanılarak bina ve altyapı projelerinin tüm aşamalarında çözüm üretme becerileriyle tanımlanan bu yeni profesyonel profil, AEC sektöründeki büyük şirketler tarafından talep artmaktadır.... [-]

İspanya Barselona
Mayıs 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku