Zigurat Global Institute of Technology

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Zigurat eşsiz ve yıkıcı bir Business School olarak seçkin

 • Biz Kimiz?

Zigurat, Yenilik ve Teknoloji odaklı bir Küresel İşletme Okulu'dur. Ustalar, kurumsal eğitim ve etkinlikler dahil, profesyonellere ve iş ihtiyaçlarına göre hazırlanmış çeşitli programlar sunuyoruz. Zigurat'ın programları dinamiktir ve fakülte kurulunun dijital endüstri lideri olan deneyim ve bilgi payına dayanmaktadır. Eğitim sektörünü değiştirmek isteyen çok kültürlü ve yetenekli bir ekip tarafından yönlendiriliyor, yıkıcı eğitim ve dijital dönüşümle toplumun gelişmesine katkıda bulunuyor.

 • Nereden geliyoruz?

Zigurat Global Institute of Technology İnşaat, Mimarlık ve Mühendislik alanlarında 16 yıllık deneyim eğitimi uzmanlarına sahip, köklü bir eğitim kurumudur. İşletme Okulu, Zigurat'ın dijital dönüşümde yer almak isteyen işletmelere ve profesyonellere eğitim sağlama konusundaki tecrübesi ve tutkusundan yola çıkarak, diğer Sanayiler ve kuruluşların düzeylerine odaklanarak daha geniş bir usta ve program sunmamıza izin verdi.

Vizyon

Sürekli gelişen bir inovasyon için küresel bir referans olmak, benzersiz ve yıkıcı bir Business School of eğitim mükemmellik olarak ayırt.

Değerler

Teknolojik ve yenilikçi ortamların ihtiyaçlarına göre uyarlanmış kaliteli eğitime inanıyoruz. Programlarımız gelecekteki liderlerin daha iyi bir toplum için gerekli değişiklikleri yürütebilmesi için tasarlanmıştır.

 • global

Katılımcılarımızın çeşitliliğinden programın öğretim görevlilerine ve içeriğine kadar Zigurat her yönüyle küresel bir yaklaşıma sahiptir. Çok çeşitli sektörler ve katılımcılarımız için doğru programı oluşturma olanaklarından dolayı, dünyanın her yerinden profesyoneller programlarımıza katılıyor.

 • yenilik

Temel hedefimiz yenilikçi metodolojiler ve endüstri uygulamalarında ön planda olmaktır. Fakülte kurulumuzun üyeleri tecrübeli profesyoneller ve büyük başarılar elde ettiler. Paylaştığı içerik ve bilgi alakalı ve günceldir. Kapsamlı pazar araştırması ve günlük çalışan profesyonel uygulamaların sürekli geliştirilmesinden dolayı bu nasıl mümkün olabilir?

 • Ağ topluluğu

Topluluk olarak neyin inşa edilebileceğini değerlendiriyoruz ve tüm katılımcıların, profesörlerin ve mezunların tam potansiyele ulaşabilecekleri bir ortam yaratarak hedeflediğimiz şey bu. Tüm taraflarca, sinerjilerin gerçekleşmesini sağlayan bir ağ şeklinde destek ve tavsiye verilmektedir. Kültürümüz, yeni bir dijital geleceğe öncülük etmek amacıyla ortak bir hedef olan çeşitli profillerdeki bireylerin, bir kuruluş içindeki seviyelerin işbirliğiyle ayırt edilir.

 • taahhüt

Zigurat ekibi, gelecekteki endüstri liderleri olabilmeleri için sonuçların yol açtığı sürükleyici bir metodoloji ile katılımcılarla bilgiyi paylaşan deneyime sahip endüstri uzmanları, etkileyiciler ve liderlerden oluşmaktadır. İşletme okulu, eğitim mükemmelliği ile geliştirilmiş profesyonel gelişim için kaynaklar sağlayarak öğrencilerle etkileşime girer.

 • Dinamik eğitim

Zigurat'ın ustaları, global ve gerçek bir deneyim sağlayan ve katılımcının aktif ve motive kalmasına açıkça katkıda bulunan yüksek düzeyde etkileşim düzeyine sahiptir. Bu ustaların farklı değerlerinden bazıları, gerçek projelerin yürütülmesi, rol oynama, topluluklar, forumlar, multimedya ve etkileşimli kaynaklar ile bireyselleştirilmiş ders ve takiptir.

Gezegenimizle ilgilenmek

Her türlü faaliyetin ekonomik, sosyal ve çevresel sürdürülebilirliği konusunda kararlıyız ve küresel olarak gelişmeyi zorunlu kılıyoruz. Zigurat sürdürülebilir projeleri teşvik eder ve bir hizmetin veya bir ürünün sağlayabileceği sonuçların değiştirilmesinde yer alan işletmelerle işbirliği yapar. WATTIA, desteklediğimiz ve işbirliği yaptığımız bir iştir. İçerdikleri projeler, kendi kendine yetecek enerji sağlama gibi sürdürülebilir bir nitelikte ve çevre koruma konusundaki endişelerimizle uyumlu.

metodoloji

Zigurat, sizi en son araçlar ve yeniliklerle güncel tutmak için benzersiz bir metodoloji tasarladı.

Taahhüdümüz, öğrencilerimize küresel pazarlara ve inovasyon yeteneklerine eksiksiz bir bakış açısı kazandırmak için, sadece geniş mesleki tecrübeyi paylaşmak değil, aynı zamanda olağanüstü pedagojik mükemmelliği nasıl yaklaştığımızı ve onu nasıl aşacağımızı da paylaşmaktır.

Çeşitli sektörlerdeki Uluslararası Endüstri liderleri fakülte kurulu, sunduğumuz içeriği sürekli güncelleyerek, öğretim metodolojimizi eşsiz kılan şeydir. İnovasyon ve teknolojideki kilit rakamların rehberliğinde son bir bireysel proje, mevcut işinize yeni çözümler tamamlamanıza ve uygulamanıza veya yeni projeler geliştirmenize izin verecektir. Ayrıca fikir alışverişinde bulunarak ve diğer katılımcılarla ve profesörlerle sinerjiler yaratarak işbirlikçi bir ortama katılma fırsatınız olacaktır.

Tuval LMS

Dünya çapında nº1 çevrimiçi platform, öğrenmeyi kolaylaştıran platform.

 • Sanal Kampüs

Öğrenme deneyimini güçlendiren ve basitleştiren modern araçlar ve kaynaklar

 • teknoloji

Açık, kullanımı kolay, bulut tabanlı bir öğrenme yönetim sistemi ve Amazon web servisine ev sahipliği yaptı

 • Her zaman

Diğer LMS'ler gibi güvenli ve düşük riskli çünkü yerel bulut sürüm yok, yükseltme yok, indirme yok ve geçiş yok demektir

Campus Canvas LMS platform düzeni

Sosyal taahhüt

Zigurat, mesleki deneyim, finansal ihtiyaçlar ve eğitime uluslararası erişim temelinde kariyer odaklı hibeler sağlamayı taahhüt eder. Yüksek lisans programlarına kayıt olma yeteneğinin dahil olduğu zorlukların farkında olarak, aşağıdaki profillere uyan katılımcılara hibe sunuyoruz:

 • Girişimcilik Hibe

Girişimciliğe, yeni iş projelerine veya uzmanlıklara ilişkin olumlu bir itici güç gösterebilecek profesyoneller ve işletmelere hibe olarak maddi destek verilecektir. Tekliflerin bir değerlendirmesi, onayın sonucunu belirleyen uluslararası bir komite tarafından yapılacaktır.

 • Gelişmekte Olan Ülkelere Hibe

Zigurat, uluslararası çeşitliliği garanti ederken, dünya standartlarında eğitime eşit erişim sağlama konusunda sosyal sorumluluğa sahiptir. Gelişmekte olan ülkelerden finansal sınırlamalar yaşayan ve ileri eğitime devam edemeyen profesyonellere hibeler sunuyoruz. Hibelerin dağılımı, ülkelere göre, programların basımları ve doğru profil, kimin seçileceğini seçmemizi sağlar.

Konumlar

Barselona

Address
Almogàvers, 66
08018 Barcelona

Barselona, Katalonya, İspanya