Resmi açıklamayı okuyun

İsviçre'nin tek FernUni

Uzaktan Eğitim Üniversitesi İsviçre (FernUni İsviçre) Modern bir akademik kurum ve uzaktan öğretim alanında lider bir üniversitedir İsviçre.

Tüm lisans ve lisansüstü programları uygundur Bologna Direktifleri kurdu. 1.500'den fazla öğrenci Mezun şu anda Alman veya Fransızca okuyan. üç lokasyonda İsviçre Öğrenci yöneticileri, öğrenciler ve uzaktan eğitim hakkında sorular için ilgili kişi vermektedir.

Kurum tanınır:

  • Art. 11 Üniversite Tanıtım Yasası federal hükümet uyarınca (UFG) tarafından
  • üniversiteler ve araştırma enstitüleri tarafından eğitim ve araştırma Canton Valais kanunla kanton göre

uzaktan eğitim üniversitede bir lider

Uzaktan Eğitim Üniversitesi İsviçre (FernUni İsviçre) başarı öyküsü 25 yıl önce başlar. 1992 yılından bu yana üniversite düzeyinde üzerinde Brig, Pfäffikon SZ ve Sierre uzaktan eğitim kurslarında bizim üç yerleri sunuyoruz. evden ve yurtdışında bugüne kadar 1.500'den fazla öğrenci Almanca ya da Fransızca olarak çalışmak için.

Tüm dersler Bologna kurallarına göre tasarlanmıştır. Böylece, İsviçre ötesinde programları uluslararası desteklenen ve hizalanmış tanınır.

Uzaktan eğitimde öğretim tasarımı, açık, esnek ve bireysel öğrenme fikrine dayanmaktadır. FernUni İsviçre "harmanlanmış öğrenme", e-öğrenme ve geleneksel sınıf eğitimi bir kombinasyonu gibi modern uzaktan eğitim kavramını izler. Tabii bağlı çeşitli bileşenlerin ifadesi farklıdır.

Program dili:
  • Almanca
  • Fransızca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

FernUni Schweiz

Tabii çağdaş toplumların gelişmesinde daha derin bir anlayışa (19 öğrencilere sağlar ve 20 Yüzyıl). Bu gelişme diğer tarafta küreselleşme karşısındaki eğilim ve bir taraf ... [+]

Tabii çağdaş toplumların gelişmesinde daha derin bir anlayışa (19 öğrencilere sağlar ve 20 Yüzyıl). Bu gelişme diğer tarafta küreselleşme karşısındaki eğilim ve bir tarafta sınırların açılması ve güçlendirilmesi ulusal kimlikler ve kültürel partikülarizm ile karakterizedir. Eğitimin Bir odak yeni bilgi teknolojileri (resim ve elektronik kaynakların analizi) ustalık yerleştirilir.

Çalışma programının ilk bölümü dört modülden oluşmakta ve çalışma gösterileri hazırlık bölümünü sağlar. Bu modüller öğrencilere 19. yüzyılın tarihi üzerine doğru ve eleştirel yansıyan bilgi verir. ve 20 Century ve tarih yazımı yöntem ve tekniklerini elde etmek. ... [-]

İsviçre İsviçre Çevrimiçi
Şubat 2020
Almanca
Yarı zamanlı
9 dönem
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

BSc

FernUni Schweiz

Psikoloji ve bunların disiplinler ve uygulamaların temelleri sağlam bilimsel temel eğitimi vermektedir. Öğrenciler istatistikte çeşitli bilgi, deneysel yöntemler ve teşhi ... [+]

Psikoloji ve bunların disiplinler ve uygulamaların temelleri sağlam bilimsel temel eğitimi vermektedir. Öğrenciler istatistikte çeşitli bilgi, deneysel yöntemler ve teşhis edinirler. Öğrenecek ve görüşme, danışmanlık ve müdahale pratiği. Sonuç bilimsel bir tez olduğunu.

Tabii son araştırma bulguları ve modern öğrenme yöntemlerine dayanmaktadır. Cumartesi günü üç haftada sınıf ders yerine kendi kendine çalışmayı bulundu eşlik etti.

modüller Psikolojiye M01 Giriş M02 Yöntemleri I: Araştırma Yöntemleri ve İstatistik I M03 Gelişim Psikolojisi M04 Yöntemleri II: Araştırma Yöntemleri ve İstatistik II M05 Sosyal Psikoloji M06 Genel Psikoloji I: algı, düşünme, problem çözme M07 kişilik ve Diferansiyel Psikoloji M08 Yöntemleri III: Deneysel Egzersizler M09 Genel Psikoloji II: Öğrenme ve Bellek M10 Yöntemi IV Tanı ve test teorisi M11 Biyolojik Psikoloji - Nöropsikoloji M12 Klinik Psikoloji I: Klinik Psikolojik & psikopatoloji. M13 Yöntemleri V: Araştırma Yöntemleri ve İstatistik III M14 Klinik Psikoloji II: Danışmanlık & Müdahale M15-1 Proseminar A M15-2 Proseminar B M16 Genel Psikoloji IV: Duygu ve Motivasyon M17 Endüstriyel Psikoloji - Örgüt Psikolojisi M18 tezi giriş Koşulları ... [-]
İsviçre İsviçre Çevrimiçi
Şubat 2020
Almanca
Yarı zamanlı
9 dönem
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Lisans

FernUni Schweiz

Modern programı bir ekonomik yönelim ve bunların disiplinler ve uygulamalarla ekonominin temelleri sağlam bilimsel temel eğitimi vermektedir. Öğrenciler uygun bilimsel yö ... [+]

Modern programı bir ekonomik yönelim ve bunların disiplinler ve uygulamalarla ekonominin temelleri sağlam bilimsel temel eğitimi vermektedir. Öğrenciler uygun bilimsel yöntem ve bağımsız olarak çözmek için onun uygun uygulamayı seçerek küresel ekonomik bağlam ve öğrenme sorunları tanımak teorik temelleri ve beceri kazanmak. Sonuç bilimsel bir tez olduğunu.

Tabii son araştırma bulguları ve modern öğrenme yöntemlerine dayanmaktadır. Cumartesi günü üç haftada sınıf ders yerine kendi kendine çalışmayı bulundu eşlik etti.

modüller M01 İşletme Matematiği iktisat M02 temelleri M03 Law & Economics M04 makroekonomi ve mikroekonomi M05 Finansal Muhasebe M06 ekonomik istatistikler M07 Yönetim Muhasebesi M08 bilgi ekonomisi M09 Kurumsal Yönetim ve Yönetim M10 Uygulamalı Ekonomi M11 finansal piyasalar M12 Çevre Ekonomisi ve Ekonomik Politikası M13 küreselleşme ve ekonomik uluslararası M14 İş ve Etik M15 Davranış Ekonomisi M16 Sağlık Ekonomisi M17 seminer kağıdı M18 tezi giriş Koşulları ... [-]
İsviçre İsviçre Çevrimiçi
Şubat 2020
Almanca
Yarı zamanlı
9 dönem
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku